GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Tzn. Pierwszy Risen miał mało wspólnego z piratami. Praktycznie nic. Dopiero dwójka wyeksploatowała ten temat. Risen to taki nieco inny Gothic. Z całą pewnością więcej w tej grze Gothicku niż w Gothicku 3 :-P.
 
A Risen 2 jest kontynuacją jedynki? :) Może i zabrał bym się za nią, ale bez chęci grania w II
 
Batman to must have. Nie jestem jakims wybitnym fanem komiksow, a gralo mi sie znakomicie :-)



A Resident Evil, to niby ktora czesc?
 
Się tak zastanawiam, jak mam niedługo przechodzić wszystkie Gothic'ki to odpuszczę Risen bo jeszcze się zesram tym cRPG:) Skończę Dead Island, za tydzień kupię Batmana i pewnie Residetn Evil no, i w kolejce pozostanie Gothic. Nigdy nie grałem w żadną gre z serii Resident Evil. Jak to wygląda fabularnie? Wszystkie gry są ze sobą powiązane? Należy zaczynać od jedynki? Jaka jest Wasza opinia nt tej serii?
 
@Yagiel



W Biedronce nie będzie Assassin's Creed tylko Krucjata Assassynów.



Lipa, że wcześniej kupiłem Europe Universalis 3 Złotą Edycję Premium Games (EU3 + 4 dodatki.) za 7 dych na allegro jak teraz będzie za 2 dychy...
 
@Yagiel



Nigdy wcześniej, w sensie za młodu, nie grałem w żadną część RE. Ostatnio na PS3 ściągnąłem RE1 i RE2 i niestety baaardzo ciężko mi się w to gra, bariera wejścia jest dla mnie za wysoka, więc z własnego doświadczenia polecam jednak jakąś nowszą część ;)
 
@KILROY

Na początek formatujesz pendrive'a pod xboxa:
Jak sformatować pendrive, aby działał jako pamięć masową w Xbox 360?
Pendrive musi być w systemie FAT32, po podłączeniu go do Xboksa, wchodzimy w ustawienia, potem Pamięć, wybieramy Pendrive i dajemy Formatuj, zatwierdzamy wszystko, czekamy aż się sformatuje(500mb zawsze idzie na ustawienia sytemowe) i już możemy używać go jako pamięci masowej.


Pozniej wchodzisz tutaj http://www.xbuc.net/?details=DARK%20SOULS i ściągasz przedostatni plik czyli Dark Souls TU3 klikając na CDN (o ile masz wersje europejska, a pewnie masz). Potem ściągasz ten program http://www.xboxmb.com/horizon/ i postepujesz wedlug tego poradnika:





Prawdopodobnie pendrive bedzie musial byc ciagle podpiety do xboxa podczas gry.

Tak btw. gdzie sie zaciales w DS?
 
yagiel, pierwsze residenty sa najlepsze, jak sie czlowiek nie przejmuje grafika, trojeczka moim zdaniem wymiata. pozniej z re zrobili kile, chociaz najnowsza odslona jest calkiem dobra
 
A ja dalej nie ogarniam gry w Batmana, mimo,że jestem fanem Nietoperza to gra mi sie beznadziejnie w Arkhama :/
 
Mam to samo, batmana (komiksy) czytam od dziecka i ogólnie uwiebliam tą postać i wszystko co z nią związane, ale obie gry mnie strzasznie wynudziły. Nie potrafiłem w nie grać dłużej niż godzina. Słabizna.
 
Szady wiem że lepiej stacjonarny niby ale już Laptopy troche są na rynku wiec musi być coś wartego uwagi. Ostatnio znalazlem fajnego laptopa do gier tyle że kosztuje 4500 zł .
 
w4ar, procesor szukaj intel i5, i7, minimum 4 GB RAM'u i jeśli bierzesz z allegro to uważaj na zestawy z kartą graficzną geforce gt 630.
 
w4ar, kup sobie konsolę i lapka za 2 000. Decydując się na zakup laptopa do gier miej świadomość, że za rok już nie pograsz na nim na najwyższych detalach w najnowsze pozycje na rynku.
 
Szady wiem że lepiej stacjonarny niby ale już Laptopy troche są na rynku wiec musi być coś wartego uwagi. Ostatnio znalazlem fajnego laptopa do gier tyle że kosztuje 4500 zł .


Ja natomiast wolałem sprzedac laptopa i kupić stacjonarke. W dobie smartfonów,tabletów i notebooków,laptop to dla mnie bezużyteczny klamot,a i cena chyba nie idzie w parze z mocą:)
 
Czyli mówicie by lepiej to przemysleć... Wiadomo może kiedy maja wyjść nowe konsole?



Tak wogole ktoś już przeszedł ostatni odcinek The Walking Dead? Jak dla mnie MEGA gra. Uważam ją za gre Roku,świetna fabuła oraz postacie, dodatkowo swietna grafika, mistrzostwo w każdym aspekcie.
 
Tak tanio.... aż trudno uwierzyć chyba że boją sie powtórki z rozrywki i zniżają cene do Wii U.
 
Cena raczej niemożliwa ale sadze że nowe konsole bedą tańsze(na premiere) od poprzedniej generacji.
 
Na pewno nie będą tańsze. Takie PS4, jeżeli w dniu premiery będzie kosztować poniżej 2000 zł, to będzie cud.
 
Szady sadze że poniżej 2000 niezejdzie ale napewno bedzie tansze niż Ps3 na premierze ktore kosztowało chyba około 3tys.
 
Ja obstawiam między 2700 a 3 tys. w dniu premiery. Xklocek może być trochę tańszy. Wspomnisz moje słowa. ;]
 
na stoprocent nie bedzie w przyszlym roku nowych konsol w sprzedazy. na ps3 pojawia sie co chwile tyle zapowiedzi nowych gier, ze na pewno sony bedzie chcialo wyciagnac jeszcze jak najwiecej hajsu. klocek wyjdzie pewnie szybciej. cena bedzie oscylowala kolo 600euro
 
Back
Top