GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@Dex



Autor nic takiego nie napisał. Pochwalił kunszt zawodników i dodatkowo wspomniał, że walka była krwawa.
 
Bez kitu. Skoro Condit zapłacił za tatuaż, to prawnie powinien być jego własnością, a nie artysty. Co za parszywi ludzie, którzy szukają tylko okazji by sie wzbogacić czyimś kosztem.
 
Kwestia kto wymyslił wzór. Jeżeli przyniosł go Condit to ok ale jeżeli był to pomysł tatuażysty to Condit raczej wraz z zapłatą nie nabył do niego praw, płacił przecież za usługę a nie za wzór.
 
ale żałosne to z tatuażem. to ja nie mogę bez rekawniku się pokazywać bo mnie sony music dojedzie za tatuaż będący odtworzeniem okładki z płyty ? :D
 
Jeżeli taki tatuaż byłby częścią jakiegoś komercyjnego produktu to pewnie prędzej czy póżniej dostałbyś polecony z jakiejś kancelarii :-)
 
ale ja lubie życie na krawędzi xD



BritishSteel.jpg




czekam aż mnie Epic Records pozwie xD
 
Jakiś prawnik pewnie by paragraf na to znalazł, który dawałby jakąś szansę na wygraną. No ale z drugiej strony... kaman, kto za takie rzeczy pozwy wysyła. :D Podejrzewam, że tak samo łatwo prawnicy THQ udupią tą sprawę. Przecież musiałby jakąś umowę chyba Conditowi przedstawić w której byłaby klauzula o nierozpowszechnianiu wzoru etc. Wątpię jednak, żeby coś takiego miało miejsce.


Co do Hitmana - ja się urodziłem gotowy. :D Launch trailer urywa jaja. Muszę szybko dokończyć crapa jakim z godziny na godzinę coraz bardziej okazuje się być AC3.
 
Czekam na Hitmana jak na nic innego w tym roku :P







btw. Assassins Creed 3 Cracked-P2P jak ktoś chce spróbować.
 
@heileris kwestia interpretacji. Być może tylko niefortunnie sformuował myśl. Co nie zmienia faktu, że uważam, że powinien przynajmniej zadbać o inną konstrukcję zdań (lubię się czepiać, a co :P)
 
Jak dla mnie nie ma tam nic do interpretowania. To są dwa oddzielne zdania, gdyby w jednym to napisał po przecinku to można by było się kłócić.
 
Na gruncie naszego prawa pozew jest uzasadniony. Art. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W grę jeszcze wchodzi kwestia umowy licencyjnej.
 
To jest jakaś bzdura. Przecież tatuaż to wzór na ciele, więc każdy kto się tatuuje powinien automatycznie dostawać prawa z tym związane. To jest jakis absurd, że wytatuowana osoba ma ukrywać tatuaż, bo inaczej mogą być problemy prawne.
 
Dostępność publiczna tatuażu, a wykorzystywanie komerycjne to inna sprawa. Jeśli w grze pojawiła się dziara, co nauryszyło prawa majątkowe autora tatuazu, ten ma roszczenia na podstawie art 79 ustawy o prawie autorskim. Jak będę miał chwilę to poszukam w lexie, może będzie jakieś orzeczenie/komentarz w tej sprawie. Przyjmuje się, że wzór tatuażu jest utworem w rozumieniu prawa autorskiego.
 
Zmieniając temat: Spec Ops: The Line w wersji cyfrowej na PC na muve.pl za 14,99 i to jest cena, która mogę zaakceptować :)
 
Tar a patch do AC już nie wyszedł przypadkiem? Na stronie skidrow jest już patch 1.01 i crack do niego.
 
Panowie, w weekend kupuję Xboxa, podacie jakieś trzy gierki w które warto zainwestować na konsolę tzn. jakieś klasyki/najlepsze tytuły.
 
@Gambit Forza Motosports 4, Hallo, Batman Arkham City, Mortal Kombat, Assassin's Creed 3 no i oczywiście UFC Undisputed 3 :D
 
@Gambit



Red Dead Redemption, UFC Undisputed 3, Forza 4/Horizon - zestaw prawdziwego mezczyzny i dobre kilka miesięcy grania
 
Już na dobre,po ponad 70 godz na liczniku odpuściłem sobie Dark Souls.Gra posiada kapitalny klimat świetny design świata i przeciwników jak również fajny system walki.Ale niestety jest jak dla mnie jest zbyt wymagająca,owszem satysfakcja z pokonania jakigoś levelu/bossa jest wielka ale nawet w połowie nie równa się to z ilością nerwów jakie musiałem przejśc grając w tę gre.Do tego na moim X360 po każdym zgonie muszę czekać około 50-60s by rozpocząć znowu grę,więc stwierdziłem że nie ma to sensu



Nie dawno ukończyłem Dishonord gra ogólnie jest dobra,posiada bardzo dobry gameplay,klimat jak i cały wykreowany świat.Niestety grafika momentami jest tak brzydka że nawet najlepszy design i gra świateł nie jest w stanie jej pomóc, mam tu na myśli przede wszystkim okropne tekstury budynków, które wyglądają jak jakaś tania plandeka z filmów klasy C do tego fabuła jest co najwyżej średnia i prowadzi jak po sznurku
 
@KILROY



Też gram na xboxie i jakoś ta gra wielkich problemów mi nie sprawia. Max 5 powtórki i boss pęka. Po zgonie czekam 6-10 sek. z czego odrazu mowie, że nie mam dysku twardego i zainstalowanej gry. Więc chyba masz mocno wysłużonego tego boxa (tudzież kopie gry ;p)
 
DickNiaz jestem chyba zbyt niecierpliwy i nie rozważny do tego typu gier.ale wiem ze nie jestem w tym jedyny.Wiele osób już wymiekło przy tym tytule,dla mnie po prostu gra sprawia więcej cierpienia niz radośći :) duzy wpływ na to mają wspomniane już długie czasy ładowania i zły rozwój postaci .Sądziłem że każdy kto nie przegrał tej gry na dysk ma ten sam czas oczekiwania,cos musi byc nie tak
 
Wczoraj grałem cały dzień w GORKY 17. Nie byłem w stanie się oderwać od tej gry. Już jestem niemal na mecie i jest mi smutno :(
 
Back
Top