GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Hehe taaa, nie tylko to, ale w HotU przeżyłem też jeden z lepszych romansów w grach komputerowych. Chyba nawet przebił to co zaproponowali mi w Baldursie dwójce. Przechodziłem grę dwa razy, jako wojownik oraz jako czarodziej. Zabawa przednia obiema klasami.
 
Tak, Baldurs Gate, choć magik chyba się myli z datą premiery, bo ona z tego co słyszałem ma być 30 listopada, a nie 20.
 
Ktoś zagra w FIFĘ 13 przez Xbox Live? GT mój to : LinkedTurnip500 jak coś.







@Wujek



Nie, nie mam. Nie mam konta gold to Ci nie mogę odpisać, mam tylko próbne. Daj e-maila wrazie czego,żeby nie robić spamu w tym temacie.
 
Siemanko wszystkim.


Male pytanko. Mam do kupienia X'a 250gb uzywanego z padem i gierkami. Stan podobno bardzo dobry (jeszcze nie widzialem, ale w weekend jade ogladac). Jak myslicie, oplaca sie? Pytam bo niezabardzo w tym siedze, a na allegro roznie moze byc
 
Wujek.


Ojj nie wiem, chodzi o to czy slim czy normalny tak? Bede na pewno wiedzial w weekend co i jak + sprawdze jeszcze sam w jakim jest stanie
 
A gry oryginalne? Zalezy ile ma lat i w jakim jest stanie. Slim/ Fat ( najlepiej Jasper w Fat ) ale jak na mój gust to duzo zwazywszy za 800 zł chyba już jest wersja 4 GB nówka.
 
u mnie pol roku temu jak saturna nowego otwierali, to jebneli taka promocje, ze to wieksza wersje dali za 99euro, nawet z jakims wiekszym dyskiem. teraz idzie za 150, wiec 700 stow to jest za duzo. tym bardziej, ze uzywane gierki chodza po 30-60zl
 
Ok. Dzieki chlopaki. Bedzie sie trzeba rozgladnac za inna opcja. Jeszcze male pytanie (jestem zielony w tych sprzeciorach). Z tym dyskiem chodzi o to, ze zapisuje sie na niego sejwy z gier i takie rzeczy, bo jezeli tak to wzialbym z mniejszym, dlatego ze x'a chce kupic dla kilku gierek, gliwnie dla UFC Trojki
 
głównie tak, aczkolwiek możesz też skopiować grę na dysk konsoli i odpalać ją z dysku (płyta i tak musi być w napędzie)
 
lepiej miec dysk, bo moze ci sie zachce kupic jakas gierke z xla i wtedy zapisuje sie na dysk i stamtad tez odpala
 
Alpa Chino, teraz w rtv euro/saturnie/media markt są dostępne xboxy 250gb + pad + 3 gry (wiedzmin, forza, fifa13) w cenie ok 999 zł. Ponadto mają raty 0%, więc właściwie nawet nie poczujesz, żę kupiłeś.
 
są gry na xboxa, które wymagają instalacji na dysku - np. Forza 3, która jest na 2 płytach. Pierwsza jest instalacyjna, a drugą masz w napędzie podczas grania. Najnowszy Medal of Honor też tak ma z tego co się orientuje - pierwsza to multi i tekstury a drugi to singiel. Nie bierz więc dysku 4 gb
 
Uwaga nie polecam sklep z grami Ultima.pl totalna żenada, 0 kontakt z klientem , lecenie w chuja i wysyłanie klientowi kłamliwych informacji że paczka została nadana. Leci skarga do UOKiK ;)
 
Gaara paczka do mnie idzie od piątku ( Halo 4 ) i nadal go nie mam.. dziś premiera. Dziś po interwencji w inposcie, bo ultima nabrała wody w usta dostałem info że moja paczka gdzieś jest ale nie wiadomo gdzie ( wysłana była niby w piątek, potem wczoraj a inpost twierdzi że dziś ), bo akurat na moją paczkę wsytąpił błąd w systemie. Ogólnie mam kody DLC nie mam Halo. Przeklęty egzemplarz. Pewnie paczka też do paczkomatu przyjdzie po 2 tygodniach żeby było śmieszniej. Tak że nie mam ani gry nie wiem gdzie ona jest lub gdzie może być, ani 190 zł które zapłaciłem. A myślałem że w chwili relaksu poszpilam sobie w Hejloł.
 
Ja kupiłem ze 3lata temu ostatnią wersję Xbox Arcade Jasper(mniej ciągnie o ~20WATT, nie grzeje się i cicho chodzi) z dwoma padami i 3 grami(Pure, Batman Lego, Banjoo & Kazoie) za 699pln x 30rat po 23,30pln i opłacało się bardzo. Pamięć starcza na save'y ale podłączyłem sobie pendrive 16GB który robi za dysk i na Nim instaluje sobie gry żeby szybciej chodziły. Po aktualizacji firmware jest również gotowy na Kinecta, nie ma tylko Wi-Fi ale jak się ma router to problem z głowy.
 
Kurde, w ciągu kilku miesięcy siadła mi druga myszka, a konkretnie rolka. Moja obecna to jakaś Media-Techu.Ani razu nie spadła. Możecie polecić jakieś dobre myszki i powiedzieć co może być przyczyną tego?
 
Nie wiem jak w droższych, ale ja od lat kupuję myszki za 20-30 zł i mi chodzą latami.
 
Back
Top