GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@Mojso Spróbuj odinstaloiwać stare sterowniki i wgrać najnowsze do twojej nowej karty, może się gryzą stare i nowe.
 
Zrobiłem tak jak mówiłeś, najnowsze sterowniki zciognąłem, wszytkie directsy i inne pierdoły, i niestety dalej to samo.
 
Hmmm A w innych grach tak się dzieje? Może jakiś reinstal gry czy coś w tym stylu? Ja niestety unikam gry na komputerze wlasnie z powodu takich problemów. Zapisz sobie savy gdzieś i spóbuj reinstalu gry, albo pogrzeb gdzieś w ustawieniach w wiedzminie w grafice może jakieś synchronicazje albo ine pierdoły powodują ten efekt.
 
Wiedzimin to specyficzna gra jeśli chodzi o płynność gry, może coś z sterownikami? A jeśli nie to raczej nic nie pomoże.



Procesor daje rady?
 
Mi kiedyś Wiedźmin 2 chodził fatalnie, wręcz ledwo dało się uruchomić grę. Pomógł format dysku, po nim gra chodziła świetnie. Ja również z pwodu takich problemów pierdolę granie na pc, w nowe gry właściwie gram tylko na konsoli, nie mam zamiaru się pieprzyć z takimi rzeczami, które niestety pojawiają się dosyć często.
 
Przeszedłem w końcu Black Mesa wraz ze wszystkimi achievementami, które nadal mnie do siebie nie przekonały. Pamiętam doskonale jak dawniej zwiedzałem Half-Life'a od góry do dołu, cofając się godzinami do tyłu, wchodząc i wyszukując każdy sekret jaki tylko udało mi się znaleźć. Robiłem sobie swoje własne achievementy. Dzisiaj gdy twórcy modyfikacji dodali oficjalne osiągnięcia, robiłem je na siłę. Nie wpominając, że robiłem Quick Load 30 minut zanim któryś komandos łaskawie rzuci we mnie granatem, by zdobyć "zabij żołnierza jego własnym granatem", co wcale nie było dobrą zabawą. Może napiszę recenzję gry na dniach.
 
Jeśli płyta śmiga i ustalimy rozsądną cenę to Mi to nie robi problemu. Nowa w folii na Allegro kosztuje najtaniej 62pln.
 
Edycja specjalna kupiona za 214 zł :-)



Płyta śmiga bez żadnych problemów, pudełko częściowo uszkodzone przez kuriera ...
 
No to mamy impas bo Mi nie zależy na edycji kolekcjonerskiej tylko na tym żeby przejść, puścic ją dalej i zagrać w trójkę, a Tobie się nie opłaca sprzedać poniżej 60pln...
 
No właśnie, Ja gier nie kolekcjonuje tylko gram i wymieniam na inną...to żeby wiedzieć na czym stoimy to Ja oferuję 70pln z wysyłką czyli 65pln netto;]
 
Nowa Fifa miażdzy pytę i czochra neurony. Zajebiście trudno się broni, a samemu jak się atakuje to zajebiste bramki można strzelać. Dużo większa różnorodność niż w 12-ce. Zacząłem sezon Chelsea jak zawsze i 3 ostatnie mecze jakie zagrałem się od siebie mega różniły. Pierwszy zremisowałem 1:1 po stracie bramki w 90-ej minucie. Drugi 3:2 wygrałem, a jeszcze w 80-ej przegrywałem 2:1, trzeci wygrałem 4:1 przy czym był to mecz pucharowy i było 1:1 do 88 minuty. Przeciwnicy się rzucili do ataku, a ja im wbiłem 3 bramy wtedy. :D
 
Czuje,że ta Fifa mi tak nie będzie leżeć jak poprzednie, bo mnie strasznie wkurzał fakt,że moi przeciwnicy oddawali jeden strzał i była to jedna bramka, a ja masakrowałem i wpadały 1-2 bramki. To jak tutaj się broni jeszcze ciężej to ja nie wiem...
 
Zapomnij o lepiej o takich scenariuszach. :D Pierwsze 15-20 meczów miało mniej więcej takie statsy. Moja drużyna 7/4 (strzały i celne), przeciwnicy 38/27. :D Wjeżdzali mi pole karne jak w masło, a sami bardzo dobrze bronili. Polecam zapoznanie się od razu z first touchem. Działa czasem koślawo, ale bez tego nawet połowy sytuacji się nie wypracuje. A można dzięki FT takie scenariusze wymyślać, że sam kilkanaście razy w szoku byłem jak mi się udawało przejść obrońcę. Tylko, że nie wykorzystuje jakichś 70% sam na sam, więc nie na wiele mi się to zdaje na razie. Skubańce dobrze bronią. Nawet nie wiem czy nie przegięli trochę ze zwinnością bramkarzy.


Edit: Cały czas odnoszę się do poziomu legendarnego jakby co.
 
Panowie a wiecie cos o pobieraniu tej Fify z neta? To prawda, ze nie ma cracka do niej i dzialac bedzie tylko oryginal?
 
Jeszcze się taki nie narodził co by zrobił grę bez możliwości zcrackowania jej :]



Gdzieś czytałem, że PCtowcy mają ogromne problemy z urochomieniem nowej Fify, mowa o oryginale ... chyba 30 stron tematu na oficjalnej stronie EA ...
 
Nie było jeszcze takiej sytuacji w historii chyba,żeby do gry nie wyszedł crack :) Zanim zrobi to Evangelista, to napiszę : kup orginał. Moim zdaniem, do tej gry warto będzie go zakupić i czekam na swoją paczuszkę:)
 
A już miałem pisać. Poza tym mogę Ci dać całą listę gier, których nigdy nie scrackowano:-) Więc ta teza jest błędna.
 
jeśli chodzi o PC to zatrzymalem sie na Fifie 2002 lub 2004,potem gralem w 2008 na PS2 - niestety nie jestem w stanie sie przyzwyczaic,moze tez mnie juz nie kreci granie w Fife tak jak kiedys a szkoda, bo ostatnio w MM byla 2011 za cale 27 zl :)
 
Dzisiaj właśnie Guild Warsa kupiłem. Ale ponad 20GB ściągania. :D W połowie jestem.


Pro Evo się skończyło z poprzednią generacją konsol. Dopiero wersja zeszłoroczna i obecna są "zjadliwe", ale Fife i tak nie podskoczą.
 
Od 2001 roku gram w fifkę, ale tak naprawdę w 2011 i 2012 super się grało. Czy zrobię dobry deal kupując 2013? Pytam oczywiście osoby które grają w tą serię i zakupiły już 2013.
 
PES 5 i 6 to są klasyki, wciąż się w nie pyka najlepiej, przynajmniej mi. Wróciłem do PESa w tym roku, czyli odsłony 2013, i jednak da się też trochę pograć, występuje nawet syndrom następnego meczu, a to najważniejsze. ;)
 
Back
Top