GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Czyli wygląda na to, że trzeba szukać po sklepach, a i tak nie ma się pewności, że trafi się na to czego się szuka. W przypadku UFC się nie dziwię, ta cena 29 zł to jakaś mega okazja, pewnie nigdzie już tego nie ma, zresztą ja w tym saturnie co byłem wczoraj (arkadia, warszawa) nie widziałem.



EDIT:



Seven



Skoro to wydawca gier robi promocję, to powinna ona obowiązywać wszędzie tam gdzie sprzedaje on swoje gry, więc wnioskuję, że tak.
 
Aha to dzięki, ja mieszkam w trolowni, gdzie mało kto się interesuje MMA, to może znajdę :P. Do kiedy jest ta promocja ?
 
Ja szukałem UFC 3 ale nigdzie nie znalazłem w promocyjnej cenie , jakby ktoś miał namiar to chętnie skorzystam :)
 
Niestety jest tak jak mówiłem UFC 3 po tej cenie poprostu znikneło :( widziałęm tylko po noramalnej cenie ale one podobno niesą objete tą promocja...
 
Kupiłem dziś na allegro, za 15 zł ciekawą paczkę gier na steam. 7 najlepszych gier indie, m.in. amnesia, meat boy, limbo, braid


A z extra klasyki wziąłem GRIDa i Company of Heroes Antologia. Z darmowych wybiorę Dawn of War 2. Dawno nie kupiłem żadnej gry, w marcu chyba CD-Action tylko :-) Odwaliło mi na mózg w tym miesiącu
 
@ Deft - promocyjna, tzn 30, 59 czy 109?



U mnie w Empiku (Częstochowa) kupiłem za 109 pln. Jak chcesz to mogę się jeszcze rozejrzeć.
 
dziś byłem w Saturnie w Gdańsku - ani jednej gry przecenionej. Nowości w okolicach 200 zł, stare około 110 zł, więc normalka. Żadnej gry poniżej 90 zł nie było na xboxa...
 
Panowie kto chce pograć w Planetside 2 Beta 17-19.



http://www.geforce.com/games-applications/pc-games/planetside-2/deals-promotions
 
Inversion - kopia Gears of War, Red Faction: Guerilla i tegorocznego Binary Domain. Dość trudna - na najłatwiejszym poziomie zdarzało mi się przechodzić 3-krotnie tą samą misję... Powtarzalna - wiele razy mierzymy się z tymi samymi bossami. Bez klimatu, ze słabą fabułą i miernym udźwiękowieniem. Liniowa do bólu, a sama rozgrywka zbyt często przypomina zręcznościówkę (to miało być podobno TPS...)



Grę ratuje możliwość zabawy grawitacją, lecz w porównaniu do Timeshift ( obie produkcje zostały stworzone przez to samo studio) zagadki związane z wykorzystamien gravity są zbyt banalne.



Podsumowując - najsłabszy tytuł, w jaki grałem w tym roku. Strata czasu (ok 10h). Nie warta swojej ceny, która aktualnie wynosi (średnio) ponad 70 zł na PC.



Ocena: 5/10.
 
@bulletskater

Parę miesięcy temu była do wyjęcia paczka gier indie pod nazwą Humble Bundle, m.in te, które wymieniłeś, oprócz tego Lone Survivor, Psychonauts i jeszcze jakieś Sword&Sworcery, w które nie dałem rady zagrać dłużej niż 5 minut :P Komplet, w wersjach na różne platformy (m.in. na Maca) można było wyjąć poniżej 9 euro, ale płaciło się wedle uznania :P Możliwe, że ktoś sprzedawał dostęp do tych gier właśnie.
A jeśli chodzi o promocje CD Projektu, to już nie skorzystałem, bo wcześniej obłowiłem się na letnich wyprzedażach na Steamie.
 
@tomek



W ostatnie strategie, jakie grałem, to.. Warcraft 3 i Settlers II: 10th Anniversary, więc w tym temacie nie pomogę Ci.



Rok 2012 to napewno Alan Wake, Max Payne 3, Prototype 2 i Mass Effect 3 (w którego nie grałem, a i tutaj przydałoby się zagrać w całą serię).



Najlepsze dopiero przed nami - Far Cry 3, Crysis 3, AC 3, Cod: Black Ops II czy Medal of Honor: Warfighter.
 
moim zdaniem od czasu starcrafta 2 nie wyszedł jeszcze lepszy rts. Gra w dalszym ciągu miażdży, ale rozwija skrzydła dopiero na battle net. Wczoraj w saturnie była za 109 zł
 
Nagrywa ktoś z was gry na xboxa? Mam lt 3.0, nagrywarke ihas 124b i zastanawia mnie czy do gier z xgd3 trzeba sie bawic w ogole abgx'em (jakas topologia niby do wgrania) czy po prostu normalnie wgrywać przez imgburna. Pytam bo w poradnikach jest różnie
 
Ja nagrywam, ale słabo się na tym znam bo dla kumpla to robię. Wiem, że najpierw przepuszcza gierkę przez jakis program, tam sprawdza czy niby jakas dobra wersja i potem przez imgburna właśnie
 
Dzięki, ale potrzebuje opinii jednak kogoś bardziej obeznanego, bo nie chce marnować płyt na eksperymentowanie. Poza tym, można nagrywać gry na Platinum czy tylko Verbatimy? Jest jakaś duża różnica (gorsza trwałość nośnika)?
 
lepiej nagrywać na verbatimach. większa trwałość jak piszesz plus przy platinumach może Ci się jednej płyty na pięc w ogóle w xboxie nie czytać.
 
Jak ktos sie nudzi:

Beta keye do RiderZ:

MYT96-J7E-17HD

<font color="#f91341">BDJ39-C3H-41KK
 
Najlepsza strategia wszechczasów to Starcraft II bo jest najchętniej wybierana przez graczy i najlepsi zarabiają na niej grubie pieniądze.



Świetna kampania, zbalansowane jednostki i wiele innych rzeczy.
 
Ja nie jestem fanem strategii raczej. Znaczy się, strategie to są często bardzo ciekawe i świetne gry ale poza serią Heroes(to też tak nie do końca chyba strategia) to jestem w nie po prostu słaby. I wnerwia mnie konieczność zapanowania nad dużą ilością jednostek na mapie.
Ja wolę liczyć na siebie w sensie, jednoosobowa armia jak w strzelankach - CS.
 
Panowie - ogromna prośba, bo ja chyba nie potrafię tego znaleźć w internecie.



Poszukuje Assasins Creed 2 w wersji PL na xboxa360, ale na torrentach nie istnieje coś takiego, przynajmniej tych znanych dla mnie. Jest jakiś kocur na forum który poratuje linkiem?
 
Back
Top