GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Za darmo to uczciwa cena wiadomo i muszę przyznać nawet trochę się wkręciłem. Ale ogólnie trochę nie mój klimat. Marvela lubię (ale kojarzę tylko na takim bardzo ogólnym poziomie - w sensie kojarzę najbardziej ikoniczne postaci, ale tu jest jakieś trochę dziwne połączenie marvela z magią?)

Dodatkowo za dużo jest tego pierdolenia dookoła te jakieś dziwne aktywności, nawet nie wiem jak to skategoryzować.

Sama walka całkiem spoko, aczkolwiek trochę brakuje mi czegoś takiego (albo może to jest, ale czegoś nie skumałem) jak zasięg postaci. W sensie że atak kartą chyba mogę wykonać z dowolnej pozycji, jedynie te środowiskowe wymagają odpowiedniego położenia.
Nie no dobra - muszę przyznać że nie wkręciłem się trochę -> ale wkręciłem się mocno :D

Jak ktoś lubi taktyczne / turowe walki, karciane pojedynki i marvela, to ta gierka naprawdę wciąga jak bagno.

Nawet te interakcje z innymi bohaterami - mimo że dość infantylne - to po jakimś czasie też wciągają.

Jedyne w co się nie bawie, to te jakieś kupowanie ciuszków etc, no i eksplorowanie opactwa. @Gambit - polecasz eksplorować opactwo?

Też musiałem na reddicie sprawdzić czy misje poboczne się kończą, bo zanim ruszyłem misję fabularną to zrobiłem chyba z 10 misji pobocznych, ale okazało się że one się nie kończą, a sam grind też raczej wielkiego sensu nie ma, jako że lvl przeciwników dopasowuje się do levelu gracza.

Więc aktualnie po prostu klepię fabułę, a poboczne tylko wtedy kiedy fabularna wymaga klepnięcia jakiejś pobocznej.
 
Nie no dobra - muszę przyznać że nie wkręciłem się trochę -> ale wkręciłem się mocno :D

Jak ktoś lubi taktyczne / turowe walki, karciane pojedynki i marvela, to ta gierka naprawdę wciąga jak bagno.

Nawet te interakcje z innymi bohaterami - mimo że dość infantylne - to po jakimś czasie też wciągają.

Jedyne w co się nie bawie, to te jakieś kupowanie ciuszków etc, no i eksplorowanie opactwa. @Gambit - polecasz eksplorować opactwo?

Też musiałem na reddicie sprawdzić czy misje poboczne się kończą, bo zanim ruszyłem misję fabularną to zrobiłem chyba z 10 misji pobocznych, ale okazało się że one się nie kończą, a sam grind też raczej wielkiego sensu nie ma, jako że lvl przeciwników dopasowuje się do levelu gracza.

Więc aktualnie po prostu klepię fabułę, a poboczne tylko wtedy kiedy fabularna wymaga klepnięcia jakiejś pobocznej.
Dzięki eksploracji można pozyskać cztery moce głównego bohatera, które pozwalają na dostanie się do nowych terenów opactwa, a co za tym idzie uzyskanie surowców co jest bardzo pomocne w sytuacji gdzie grasz na wyższych poziomach trudności.
Ja też nie bawiłem się w żadne stroje czy inne, ale już podbijalem "przyjaźń" z członkami drużyny bo oprócz profitów w walce, to przy osiągnięciu 5 poziomu dostajemy możliwości misji każdego bohatera po której wykonaniu oprócz legendarnego kostiumu odblokowujemy legendarne zagranie karty.
Gra wciąga jak bagno, mega szkoda, że okazała się klapą finansową i przeszła tak bez echa.
 
@Gambit @pczar1 Ja żadnym turbograczem nie jestem, więc jak każdą gierkę odpaliłem dla przyjemności na easy oczywiście. Ale powiem, wam, że też dobrze się bawiłem. Mimo, że robiłem tylko główną fabułę i na easy to tych kart nie musiałem za bardzo ulepszać itp. itd. ale kilka razy zdarzyło mi się, że misje źle robiłem i dostałem w cymbał i trzeba było od nowa. Ale potwierdzam przyjaciele co mówicie, no ja też dobrze się bawiłem.
 
771518138_965.jpg
screen z nowego asasyna. Fotorealistyczna grafika.
 
Kierwa, chyba pierwszy raz mam taką sytuację na niebieskiej konsoli i nie wiem czy to wina gry czy konsoli. Otóż włączam dzisiaj Miasma Chronicles i najpierw włączyło mi się odbudowanie pamięci PS 5 a gdy włączyłem grę to straciłem save'y z ostatnich dwóch dni. Ostatnio chyba była jakas aktualizacja plejki i nie wiem czy to od tego. Niby jest synchronizacja z chmura ale nie wiem czy można coś przywrócić skoro wszędzie widzę ostatni zapis z dzisiejszym uruchomieniem gry... Rano i wczoraj też grałem.
Wkurwia trochę bo teraz parę godzin do nadrobienia, a potyczki w tej grze są mega wymagające.
 
Kierwa, chyba pierwszy raz mam taką sytuację na niebieskiej konsoli i nie wiem czy to wina gry czy konsoli. Otóż włączam dzisiaj Miasma Chronicles i najpierw włączyło mi się odbudowanie pamięci PS 5 a gdy włączyłem grę to straciłem save'y z ostatnich dwóch dni. Ostatnio chyba była jakas aktualizacja plejki i nie wiem czy to od tego. Niby jest synchronizacja z chmura ale nie wiem czy można coś przywrócić skoro wszędzie widzę ostatni zapis z dzisiejszym uruchomieniem gry... Rano i wczoraj też grałem.
Wkurwia trochę bo teraz parę godzin do nadrobienia, a potyczki w tej grze są mega wymagające.
Ostatnio niby coś tam się dzieje ale ja miałem kilka komunikatów o problemie z zapisem w chmurze i to tylko z grą w którą grają dzieci.
 
Czy Death Stranding jest tak nudne jak wygląda?
Trochę mnie korci żeby spróbować bo kilka rzeczy jak np projekt świata mnie ciekawi.
 
Jak dla mnie to top przehajpowane gówno wszechczasów. Niektóre pomysły godne uwagi ale jako całość odrzuciło mnie i to dwa razy.
Fabularnie wygląda ciekawie,aktorsko i technologicznie też
Tylko się zastanawiam czy mnie kurwica nie wezmie przy tym systemie zarządzaniem paczkami i pokonywaniem terenu.
Zwłaszcza, że to gra na kilkadziesiąt godzin.
 
Fabularnie wygląda ciekawie,aktorsko i technologicznie też
Tylko się zastanawiam czy mnie kurwica nie wezmie przy tym systemie zarządzaniem paczkami i pokonywaniem terenu.
Zwłaszcza, że to gra na kilkadziesiąt godzin.
Próbuj. Niektórym się podobało .
 
Fabularnie wygląda ciekawie,aktorsko i technologicznie też
Tylko się zastanawiam czy mnie kurwica nie wezmie przy tym systemie zarządzaniem paczkami i pokonywaniem terenu.
Zwłaszcza, że to gra na kilkadziesiąt godzin.
Jak przekonasz się, że gameplay jest na jedno kopyto, po prostu nakurwiasz przed siebie z paczkami, to idzie przebrnąć. Fabularnie bardzo ciekawe, ja po jakimś czasie już sie znudziłem, ale dociągnołem do końca, żeby zobaczyć jak się skończy, ale już pod koniec, to nakurwiałem totalnie po łatwości, i szukałem takiej drogi, żebym nie musiał za bardzo kombinować tylko rura do przodu, i w tym czasie coś na jutubie oglądałem.
 
Jak przekonasz się, że gameplay jest na jedno kopyto, po prostu nakurwiasz przed siebie z paczkami, to idzie przebrnąć. Fabularnie bardzo ciekawe, ja po jakimś czasie już sie znudziłem, ale dociągnołem do końca, żeby zobaczyć jak się skończy, ale już pod koniec, to nakurwiałem totalnie po łatwości, i szukałem takiej drogi, żebym nie musiał za bardzo kombinować tylko rura do przodu, i w tym czasie coś na jutubie oglądałem.
Pooglądałem wczoraj trochę recenzji i gameplayów.
Odpuszczam - na 95% odbije się od niej.
 
Pooglądałem wczoraj trochę recenzji i gameplayów.
Odpuszczam - na 95% odbije się od niej.
No nie dziwie się. To jest bardzo specyficzne, ja mówię, jakby nie, to że w fabułe się wkręciłem trochę to też bym to pierdolnął. Były momenty że właśnie napierdalałem byle przed siebie, żeby dojśc z puktu a do b.
 
Back
Top