GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jedna z pozycji którą odłożyłem "na później" i już chyba nie zagram.

Też to mam. Pierwszą ,,scenę" przeszedłem i tyle. Jakoś nie mogę się przełamać do gry-filmu. Chociaż pamiętam kiedyś Heavy Rain na ps3 zrobiło na mnie wrażenie. Ten przygnębiający klimat
 
Chodziło o największe gówno od Davida Cage
W sumie tak. Braki i nieścisłości w scenariuszu ukryte nieudolnie za pomieszaniem chronologii plus nachalne poprawne politycznie moralizatorstwo (gorsze nawet niż w Detroit bo w świecie maszyn te łopatplogiczne rozterki moralne jeszcze jestem w stanie przełknąć) skutecznie obrzydzają grę. Do tego na głównego trans aktora nie mogę patrzeć bez odruchu wymiotnego.
Heavy Rain to jest sztos.
 
Za dwa tygodnie powrót do przeszłości. Pre order FFVll zamówiony. Wziąłem w końcu cyfrową wersję. Chyba mnie rozleniwia ta nowoczesność. Nie chce mi się przekładać płyt blue Ray a ściągnięcie 100GB przez światłowód zajmuje mniej więcej tyle ile ostatnio kopiowało się TLOU part l z płyty.
 
Za dwa tygodnie powrót do przeszłości. Pre order FFVll zamówiony. Wziąłem w końcu cyfrową wersję. Chyba mnie rozleniwia ta nowoczesność. Nie chce mi się przekładać płyt blue Ray a ściągnięcie 100GB przez światłowód zajmuje mniej więcej tyle ile ostatnio kopiowało się TLOU part l z płyty.
Cyfryzacja wjeżdża na pełnej pizdzie
 
Cyfryzacja wjeżdża na pełnej pizdzie
Światłowód zmienił wszystko. Wcześniej przez internet komórkowy ściągałem demo FFVll remaster przez dwa dni. Chwilę później pełną wersję już przez światłowód 20 minut a nawet kabla to dziś nie podłączyłem tylko wi-fi. Nawet jeden tera dysk w konsoli mi nie przeszkadza bo można kasować i ściągać w tle. Dopiero ta generacja przyniosła pewną łatwosc w obsłudze.
 
Światłowód zmienił wszystko. Wcześniej przez internet komórkowy ściągałem demo FFVll remaster przez dwa dni. Chwilę później pełną wersję już przez światłowód 20 minut a nawet kabla to dziś nie podłączyłem tylko wi-fi. Nawet jeden tera dysk w konsoli mi nie przeszkadza bo można kasować i ściągać w tle. Dopiero ta generacja przyniosła pewną łatwosc w obsłudze.
Zajebiście wygodnie nie musieć wstawać i płyty zmieniac, a jaki światłowód posiadasz?
 
Back
Top