GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

ktoś może chciałby weekendowo ponapieprzać w Wolfenstein: Youngblood na PS4 po 2/3 godzinki? Kupiłem jakiś czas temu, ponoć można jakoś grać z drugą osoba, która nie kupiła gry - chętnie skorzystam, lepsze to niż gra z AI.
 
Dziś premier, jak ktoś nie grał na ps4 czy ps5 to polecam w chuj :antonio:

Ale te walkirie to były mocne pizdy. Tak jak kolega @PIR napisał, kto nie miał okazji to już wie na co wydać kwit, na mocnym PC z RTX 30xx to musi wyglądać zajebiście.

Sam ogrywam właśnie te nowe TR (Rise of the Tomb Raider obecnie), bo ostatnio wszystkie trzy były za friko na Epicu i muszę przyznać, że bardzo przyjemnie się gra.
 
Podobno ciekawa przygodówka Outer Wilds oraz gra do coop-a okrzyknięta grą roku It Takes Two. Obie gry dostępne w Gamepass na PC. W styczniu na premierę dojdzie również Rainbow Six Extraction kolejna gra coop w klimatach left 4 dead. W lutym dodatkowo dojdzie Total War Warhammer 3, która może się okazać jedną z najlepszych strategii, zwłaszcza jeśli ktoś lubi świat Warhammera.
 
IMG_20220118_161208.jpg
 
Kupno już potwierdzone

Toć Microsoft powoli się zbliża do monopolu (chociaż i tak przegrywają wojnę konsolową)

To nie jest dobra rzecz. Chociaż serie jak Diablo i OW na tym skorzystają przynajmniej na krótko
 
Kupno już potwierdzone

Toć Microsoft powoli się zbliża do monopolu (chociaż i tak przegrywają wojnę konsolową)

To nie jest dobra rzecz. Chociaż serie jak Diablo i OW na tym skorzystają przynajmniej na krótko
daj pan spokój, overwatch w game passie to jak dla mnie dramat. graj w drużynie z kimś kto ma wykupionego game passa na 3 lata za 4 złote i gra tylko z ciekawości.
 
Ważne żeby śmieć Bobby Kotick został spierdolony ze stanowiska.
Ma siedzieć do finalizacji umowy a potem Spencer przejmuje

Kurwa toć za parę lat Microsoft i Tencent będą się ścigać kto więcej firm kupi

Sony nie ma jak konkurować z tymi pieniędzmi
 
Kupno już potwierdzone

Toć Microsoft powoli się zbliża do monopolu (chociaż i tak przegrywają wojnę konsolową)

To nie jest dobra rzecz. Chociaż serie jak Diablo i OW na tym skorzystają przynajmniej na krótko
Troche przesadzone stwierdzenie. Microsoft jeśli już to wrzuca grę na Xboxa, PC oraz Gamepassa. Większość osób które posiadają konsole posiadają również PC. Mam nadzieję, że Sony pójdzie dalej i wszystkie gry będą posiadały tylko czasową ekskluzywność a później zostaną dodane do platformy PC. Za jakiś czas dzięki chmurze będziesz mógł grać nieposiadając nawet PC czy konsoli a zwyczajny telewizor lub przystawkę pod niego.
 
Ja się boje najbardziej o serię call of duty. Patrząc jak zdziecinniał Battlefield, COD może spotkać to samo. Chociaż patrząc na aktualne problemy warzone, vanguard a nawet mw, to zniewieścienie było by chyba najmniejszym problemem
 
Troche przesadzone stwierdzenie. Microsoft jeśli już to wrzuca grę na Xboxa, PC oraz Gamepassa. Większość osób które posiadają konsole posiadają również PC. Mam nadzieję, że Sony pójdzie dalej i wszystkie gry będą posiadały tylko czasową ekskluzywność a później zostaną dodane do platformy PC. Za jakiś czas dzięki chmurze będziesz mógł grać nieposiadając nawet PC czy konsoli a zwyczajny telewizor lub przystawkę pod niego.
Nie wiem co chciałem zaprzeczyć tym, ale dopiero wstałem więc może za mało snu

Wojna konsolowa? Sony znowu sprzedaje więcej, czyli wygrywają

Monopol? Zaraz przejmą 1/4 rynku, z dużych firm w stanach zostało im tylko Take-Two.

Nie jest to dobre? Oczywiście że nie, jest to niszczenie konkurencji. Żadna firma z tej branży poza Tencentem nie da radę wylać tyle pieniędzy co Microsoft więc konkurencja jest po prostu wykupywana. Ubisoft i Japońskie firmy są przynajmniej chronione przez rząd, ale amerykańskie firmy mają chuj do gadania.

Czy to dobre dla graczy? Potencjalnie, ale wszystko to zbliża się do nieuchronnego wzrostu ceny gamepassa, i ich nowe nabytki co do gier niekoniecznie trafiły w dobre ręce, co do tego czas pokaże
 
Back
Top