GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ten ostatni co rzuca kością jest kozacki :antonio:

Jest więcej niż 2 etapy? Bo przeszedłem biblioteke, ale nie znalazłem maski i zastanawiam się czy to odblokowuje coś kolejnego?
Teraz muszę odpalić na hardzie.
 
Ten ostatni co rzuca kością jest kozacki :antonio:

Jest więcej niż 2 etapy? Bo przeszedłem biblioteke, ale nie znalazłem maski i zastanawiam się czy to odblokowuje coś kolejnego?
Teraz muszę odpalić na hardzie.
Gra jest rozwijana, na razie są dwa etapy. Maskę znajdziesz na stoliku w bibliotece. Trzeba iść dość daleko w lewo lub prawo.
 
ps+ na luty.
- UFC 4
- Planet Coaster: Console Edition
- Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

kolejna gra z ea play, bieda w chuj.
Zajebista sprawa z UFC 4, grałem tylko jak miałem eaplay, mając UFC 3 jakoś mi się 4 nie chciało kupować zwłaszcza, że grałem głównie karierę.
 
@PIR @Twarzowiec
W menu Vampire Survivors wpisujecie x-x1viiq
I cyk sekretna postać odblokowana.
jaki lvl najwyzej wbiles ?
1643402057737.png

to mój max na ten moment
 
Kupienie Bungie to dobry ruch

Niby przepłacili a Destiny 2 rocznie robi 500 milionów przez season pass'y, kosmetyki itp. a chcą jeszcze wydać komiksy i zrobić serial. Plus robią jakieś nowe IP więc też hajs przyjdzie
 
Kupienie Bungie to dobry ruch

Niby przepłacili a Destiny 2 rocznie robi 500 milionów przez season pass'y, kosmetyki itp. a chcą jeszcze wydać komiksy i zrobić serial. Plus robią jakieś nowe IP więc też hajs przyjdzie
Ale jakby nowe Halo na PS5 tylko ale by były jaja...
 
Ale jakby nowe Halo na PS5 tylko ale by były jaja...
Sprzedali prawa do Halo lata temu

Ale mogą zrobić coś nowego :fjedzia:

W sumie śmieszne, firma która stworzyła halo, grę którą Sony ciągle próbowało "zabić" jest teraz u Sony

a Crash Bandicoot i Spyro, maskotki starszej generacji PS, są teraz własnością Microsoft

Dziwne czasy
 
Knightley twierdzi że zakup ActiBlizz przez Micro i Bungie przez Sony to dopiero jedne z wielu trwających już negocjacji

Konsolidacja pełną parą
 
deluxe ski jump 2 debiutuje na iphone i ipad :antonio:
 
Back
Top