GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

lapek:
procek intel core i5-4200M 2,5GHz
pamięć 6GB DDR3
grafa Radeon HD 8500M
dysk HDD Sata II 1TB

tenor.gif


:beczka:
 
@billmurray widzę, że w temacie konsol albo strikte PS oblatany jesteś, to daj jakiegoś mejla miałbym kilka głupich pytań, bo ja tylko umiem odpalić i grać, a reszta mnie przerasta, a nie bedę tutaj pierdołami syfił tematu.
 
@lugasek ściągnąłem, sprawdzę w weekend jak będę miał więcej czasu, bo póki co to ciężko u mnie z czasem na coś więcej jak przeglądanie cohones przy podcieraniu tyłka.
 
Ktoś grał w Path of Exile? Niedługo premiera 2 części, Diablo ma mocnego konkurenta.
 
Wczoraj skończyłem RDR2, ponad 200h solidnego nakurwiania i wypełnienie niemal wszystkiego co się dało dookoła.

Szczerze? To jest top of the top, nawet wyżej niż W3, to granie na emocjach sprawiło, że łezka poszła, zwłaszcza wtedy



i wtedy


Czekam na remaster jedynki mocno, piękna to była przygoda.
 
Ktoś grał w Path of Exile? Niedługo premiera 2 części, Diablo ma mocnego konkurenta.

NIe grałem a GRAM. +3k godzin, najlepsze co mnie spotkało w świecie gier action rpg. Mogę cię wprowadzić w ten świat, bo próg wejscia jest bardzo duży. To nie diablo gdzie za chwile masz caly set i wbijasz w endgame ktorego niema. (grałem dużo w diablo)
Poe jest OGROMNE. A premiera poe2 nie za chwilę, bo najwcześniej w 2022, ja stawiam na początek 2023 no może końcówkę 2022.

Btw. dodam jeszcze. Poe i Poe2 będą jedną grą. Przy zakładaniu postaci będziesz mógł wybrać ścieżkę fabularną POE1- 10 aktów. POE2-7 aktów. W endgame spotykamy się wszyscy.
 
Last edited:
@lugasek
jakbym sobie chciał kupić tego atoma na komorke to jak to zrobic zeby nie placic przez telefon?

 

czy to drugie to pirat?

no kurła, u mnie jest tylko karta kred., paysafecard, paypal i kod

karta i paypal odpada

nie chcę robić żadnego przelewu przez tel., najlepiej by było żeby obciążyli mi rachunek za tel. ale takiej opcji nie widzę...
jak działa ten paysafecard? nie chcę kliknąć o jeden raz za dalekko
 
czy to drugie to pirat?
tak
jak działa ten paysafecard? nie chcę kliknąć o jeden raz za dalekko
nie wiem dokladnie. To sie kupuje chyba w sklepie jak doladowanie do telefonu i wpisujesz potem kod na google play i placisz.


tu masz dokladnie



 
czy to drugie to pirat?

no kurła, u mnie jest tylko karta kred., paysafecard, paypal i kod

karta i paypal odpada

nie chcę robić żadnego przelewu przez tel., najlepiej by było żeby obciążyli mi rachunek za tel. ale takiej opcji nie widzę...
jak działa ten paysafecard? nie chcę kliknąć o jeden raz za dalekko
Paysafecard jest elegancki, nawet żabce kupisz , nie wiem ja teraz ale kiedyś można było kupić za dowolną kwotę
 
NIe grałem a GRAM. +3k godzin, najlepsze co mnie spotkało w świecie gier action rpg. Mogę cię wprowadzić w ten świat, bo próg wejscia jest bardzo duży. To nie diablo gdzie za chwile masz caly set i wbijasz w endgame ktorego niema. (grałem dużo w diablo)
Poe jest OGROMNE. A premiera poe2 nie za chwilę, bo najwcześniej w 2022, ja stawiam na początek 2023 no może końcówkę 2022.

Btw. dodam jeszcze. Poe i Poe2 będą jedną grą. Przy zakładaniu postaci będziesz mógł wybrać ścieżkę fabularną POE1- 10 aktów. POE2-7 aktów. W endgame spotykamy się wszyscy.
Czy to jest jednoznaczne z przeniesieniem PoE 1 na silnik z 2? Powiem szczerze, że 2 część już na ten moment wygląda rewelacyjnie. Niestety tak jak wspominasz dopiero po opublikowaniu dowiedziałem się, że niedługo wychodzi PoE Ultimate? a PoE 2 dopiero w 2022/23. Ciekawe co pokaże Diablo 4, bo na ten moment PoE 2 w związku ze sporymi zmianami, świetną oprawą, umiejętnościami, bije na głowę to co zostało zaprezentowane przez Blizzard. Trzeba do tego dodać najważniejsze... PoE 2 pewnie nadal będzie F2P.
Wydaje mi się, że sporo jest zaczerpnięte z Lost Ark, który wprowadził sporo świeżości w action rpg/ hack & slash i które mam nadzieję niedługo zawita oficjalnie do Europy.
 
Back
Top