GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Przeszedłem Portal i Portal 2 teraz czas na Portal Mel stories, niech mi ktoś powie czemu się nie zabrali za kontynuację?
 
Wydaje mi się, że ten cały przehypowany Death Stranding to będzie crap jak chuj. Najnowszy gameplay to jest jakaś padaczka :D
 
Wydaje mi się, że ten cały przehypowany Death Stranding to będzie crap jak chuj. Najnowszy gameplay to jest jakaś padaczka :D
też tak mi to wygląda, ale fanboje kojimy będą się spuszczać nawet jak gra będzie słabiutka, bo kojima, hurr durr.
 
też tak mi to wygląda, ale fanboje kojimy będą się spuszczać nawet jak gra będzie słabiutka, bo kojima, hurr durr.
Ja też myślę, że będzie kupa. W ogóle Kojima ma jakiś niezrozumiały dla mnie fanbase, bo owszem - MGS1 (i dalej 3) był kultowy, ale poza tym to reszta ani pod względem gameplayu (tu jedynie 5 jest świetna, ale ma za to inne poważne wady) ani pod względem fabuły czarów nie ma. Poza tym Kojima nie potrafił i nie potrafi opowiadać historii w grach, no 7 godzin cutscenek na 15 godzin rozgrywki to nieporozumienie w chuj. O ile jeszcze w erze PS2 to było do zaakceptowania, tak dziś w dobie narracji z GoW czy RDR2, czy nawet TLoU to archaizm... a widać po trailerach, że nic się nie zmieni w temacie i będą przerywniki filmowe po 20 minut. Kojima powinien podpisać z Netflixem i robić seriale, miałby 10 godzin na pokazanie historii w postaci scen filmowych lol. Będzie przerost formy nad treścią na bank.
 
@maras albo ktoś. Gram sobie w BG2 EE + TB i mam buga podczas walki z kangaxxem. Nie ginie. Mam już taki lvl że moja postać wkłada mu tyle DMG, że jemu całe życie schodzi w 1 rundę ale on nie umiera.
W necie pisali żeby próbować nie pauzować podczas walki, spać, włączyć wyłączyć. Nic nie działa. On nie umiera i nie zmienia postaci w tego lepszego licza. Co robić?
 
@maras albo ktoś. Gram sobie w BG2 EE + TB i mam buga podczas walki z kangaxxem. Nie ginie. Mam już taki lvl że moja postać wkłada mu tyle DMG, że jemu całe życie schodzi w 1 rundę ale on nie umiera.
W necie pisali żeby próbować nie pauzować podczas walki, spać, włączyć wyłączyć. Nic nie działa. On nie umiera i nie zmienia postaci w tego lepszego licza. Co robić?
Dobra już mam. Znalazłem w necie jakąś komendę na restart dialogu i zadziałało. Już gryzie piach.
 
Detroit Become a Human - rozkręci się to? Pograłem jakoś 2-3h i póki co nuuuuda. :(
 
Detroit Become a Human - rozkręci się to? Pograłem jakoś 2-3h i póki co nuuuuda. :(
Gra ogólnie nie porywa jeżeli chodzi o akcję ale jest naprawdę zajebista historia mi się podobało, polecam ukończyć jak będziesz miał wolną chwilę.
 
bloodborne - jakie to jest dobre, półtorej roku temu odbiłem się od tej gry po tym jak nie udawało mi się pokonać ojca gascoine, ale teraz to :antonio:
 
@maras albo ktoś. Gram sobie w BG2 EE + TB i mam buga podczas walki z kangaxxem. Nie ginie. Mam już taki lvl że moja postać wkłada mu tyle DMG, że jemu całe życie schodzi w 1 rundę ale on nie umiera.
W necie pisali żeby próbować nie pauzować podczas walki, spać, włączyć wyłączyć. Nic nie działa. On nie umiera i nie zmienia postaci w tego lepszego licza. Co robić?

Kurwa, sorry, że teraz odpisuję, ale utknąłem w :gdzie: czasowej i w sumie w :showdatass: też. Cieszę się, że już go zajebałeś. Po Kostur Magów też się wybierasz?
 
Nigdy nie byłem jakiś dobry w csa. W 1.6 w ogóle nie grałem. Bardziej w COD2 i COD4 na multi się waliło. Przestałem grać jeszcze w liceum, a potem właśnie do csa przysiadłem na studiach. Coś tam grałem nawet z.ludzmi z cohones i doszedłem do orła w laurach. Całkiem nieźle jak takie i granie.
Teraz popykalem i silver2 :( chujowizna. Co prawda teraz gram na laptopie, a wtedy na normalnym pc. Wtedy na stałym łączu, a teraz radio no ale kurwa silver2? Wstyd jak chuj.


@maras rozjebalem wszystkie kursy i teraz gram w dodatek. Drużyna viconia, sarevok, korgan, Edwin, hexatt
 
Back
Top