GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Szukam wartej polecenia gierki dla dziewczyny. Musi być nowa bo bardzo dużo starych ograne ma. Przygodowa najlepiej detektywistyczna. Ideal to LA Noire. Ostatnio grała w Draugen i The Wolf Among US więc mniej więcej wiecie o co chodzi. Ogrywaliscie coś w tym stylu może?
 
Szukam wartej polecenia gierki dla dziewczyny. Musi być nowa bo bardzo dużo starych ograne ma. Przygodowa najlepiej detektywistyczna. Ideal to LA Noire. Ostatnio grała w Draugen i The Wolf Among US więc mniej więcej wiecie o co chodzi. Ogrywaliscie coś w tym stylu może?
Gra na PC rozumiem? Ma konsole?
 
Szukam wartej polecenia gierki dla dziewczyny. Musi być nowa bo bardzo dużo starych ograne ma. Przygodowa najlepiej detektywistyczna. Ideal to LA Noire. Ostatnio grała w Draugen i The Wolf Among US więc mniej więcej wiecie o co chodzi. Ogrywaliscie coś w tym stylu może?
Life is Strange pewnie ograne bo nie jest to jakiś nowy tytuł, ale może dwójka, albo before storm? Tylko nie wiem jaki poziom trzymają te kolejne części bo grałem tylko w jedynke.
 
  • Like
Reactions: cRe
Tylko PC.
Ostatnio lutowałem też w the sinking city. Całkiem niezłe. No i wczoraj chyba wyszedł Beyond: Dwie dusze, od twórców heavy rain. Sherlocki wszystkie są dobre. Ostatnia część to Sherlock Holmes: The Devil's Daughter.
 
Ostatnio lutowałem też w the sinking city. Całkiem niezłe. No i wczoraj chyba wyszedł Beyond: Dwie dusze, od twórców heavy rain. Sherlocki wszystkie są dobre. Ostatnia część to Sherlock Holmes: The Devil's Daughter.
Wszystkie gry Holmesa przeszła. Gry które są horrorami raczej odpadają bo się boi :fjedzia:
 
No to heavy rain. Gęsty ponury klimat, ale żadnych straszaków tam nie uświadczy.
Heavy Rain bardzo dobre.

BTW skąd Wy bierzecie tyle czasu na ogranie tych wszystkich tytułów? Po pracy tylko gracie, czy ki chuj? :crazy:
Mi to z miesiąc temu dopiero udało się ukończyć RDR2, a mam od premiery.
 
Szukam wartej polecenia gierki dla dziewczyny. Musi być nowa bo bardzo dużo starych ograne ma. Przygodowa najlepiej detektywistyczna. Ideal to LA Noire. Ostatnio grała w Draugen i The Wolf Among US więc mniej więcej wiecie o co chodzi. Ogrywaliscie coś w tym stylu może?
121543171.jpg


:antonio:

:fjedzia:
 
@kofi Spider-Man luźna gierka, zero napięcia, od takie pykanie. God of War wciągająca fabuła, trudniejsza wymagająca skupienia rozgrywka (na wyższym poziomie niż łatwy ofc), kurwa Kratos. Oceniłem GoW na 9,5/10.
 
Pany co lepsze spider-Man czy god of war?
Proponuje przejść obie. Kompletnie różne klimaty ale obie warte uwagi. Choć proponuje też zacząć od GoW. Zdecydowanie bardziej epicka, a Spider tak jak ktoś już pisał bardziej luźna.
 
Pany PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS jeszcze żyję? Wszystkie battle royale nudziły mi się po jednym dniu. Ale za 36,39zł to się zastanawiam.

 
wystartował ea access na ps4, za 79,- na rok bądź 15,- na miesiąc mamy pełen dostęp m.in. do:
ufc 3
fifa 19
nhl 19
nba live 19
star wars: battlefront I & II
mass effect: andromeda

+ plus kilka innych tytułów.
 
Back
Top