GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Miał ktoś lub słyszał o takim czymś w Mafii 3?
Siedzę z Vitem i tym Irolem
tą czarną zajebałem
i po dialogach powinienem wybrać komu chce przydzielić dzielnice. Wyświetla mi tylko postać Vito i nie ma żadnych opcji do wyboru. Wczytywałem kilka razy i za każdym razem to samo. Została mi sama końcówka gry, wkurwic się można.
 
@lugasek mordo ogladales otwarcie blizzcon ? kurwa zawiodłem się na diablo......... miałem takie nadzieje na kolejną część czy chociaż D2 remake........... padaczka straszna
 
bedziesz mogł sobie w kiblu pograć:beczka:
w kiblu to jest czas na przyjemności
45196114_1207626362732756_29435644262481920_n.jpg
 
@lugasek mordo ogladales otwarcie blizzcon ? kurwa zawiodłem się na diablo......... miałem takie nadzieje na kolejną część czy chociaż D2 remake........... padaczka straszna
ja czekałem tylko na nową postać w overwatch. Więc się nie zawiodłem:fjedzia:
 
Swoją drogą polecicie jakieś gry dla par na PS4? Na chwilę obecna ściągnąłem sobie Overcooked za 2 dychy i w sumie fajnie się w to z kobietą gra. Sąsiedzi chyba myślą, że restauracje otwieramy bo co chwilę jedno do drugiego krzyczy "daj mi tego cholernego pomidora!" albo "gdzie z tym garnkiem leziesz!?"
 
A partnerka musi brać udział w zabawie czy może mieć tak zwanego "pada młodszego brata"?
:roberteyeblinking:
A tak bardziej serio laski mocno wkręcają się w gry typu interactive movie - Until Dawn, Heavy Rain, Detroit: Become Human itp.
Ewentualnie ograj ją w fifę
:fjedzia:
Dokładnie to samo moja wkręcil się mega w Until dawn, Heavy Rain i Grę o tron od Talltele. Do tego mega podobało się jej The last of us. Niebawem ogarnę Detroit to pewnie i to jej się spodoba
 
Dokładnie to samo moja wkręcil się mega w Until dawn, Heavy Rain i Grę o tron od Talltele. Do tego mega podobało się jej The last of us. Niebawem ogarnę Detroit to pewnie i to jej się spodoba
The last of us jest bardzo ciekawym przypadkiem gdzie do świetnej oraz bardzo wyeksponowanej warstwy fabularnej i psychologicznej dochodzi jeszcze kozacki gameplay. Także ma to sens, że wciągają się w tę grę również fani interaktywnych filmow w rodzaju Heavy Rain.
 
What class you guys gonna play when Immortal comes out? Master card warrior? Visa Sorceress or perhaps the Disover Card Necromancer?

Deckard Caine: Stay awhile..and buy 500 gems for $4.99..

:DC:
 
Back
Top