GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Tak jak sobie przeglądam wszystkie rankingi najlepszych gier na PS4 wszędzie TOP10 to praktycznie same gry fantasy (God of War, Bloodborne itp.). Mój problem polega na tym, że nie przepadam za tym gatunkiem. Polecicie może jakieś gry akcji? Kończę właśnie The last of us, następnie biorę się za Uncharted. Zastanawiałem się nad Mafią 3, COD: WWII i w sumie póki co nic więcej mi nie wpadło w oko. Wolałbym właśnie jakieś klimaty gangsterskie, mafijne, FPSy, wojenne, horrory itp. :D
 
@Thai

Mafia 3 to profanacja tego tytułu. Nie polecam. Cod ww2 bierz w wersji ang, bo przez polski dubbing nie da się w to grać.

Weź sobie rdr2
 
Tak jak sobie przeglądam wszystkie rankingi najlepszych gier na PS4 wszędzie TOP10 to praktycznie same gry fantasy (God of War, Bloodborne itp.). Mój problem polega na tym, że nie przepadam za tym gatunkiem. Polecicie może jakieś gry akcji? Kończę właśnie The last of us, następnie biorę się za Uncharted. Zastanawiałem się nad Mafią 3, COD: WWII i w sumie póki co nic więcej mi nie wpadło w oko. Wolałbym właśnie jakieś klimaty gangsterskie, mafijne, FPSy, wojenne, horrory itp. :D
@Thai

Mafia 3 to profanacja tego tytułu. Nie polecam. Cod ww2 bierz w wersji ang, bo przez polski dubbing nie da się w to grać.

Weź sobie rdr2
Dokladnie Mafia 3 jest tak zmarnowanym tytulem ze masakra. Tzn swiat, grafika, pomysl na cala mape itp jest super ale misje to porazka. Caly czas sie robi to samo. Dostalem w prezencie i przeszedlem ale musialem sie zmuszax do grania. Rdr2 polecam i jaram sie
 
@Thai

Mafia 3 to profanacja tego tytułu. Nie polecam. Cod ww2 bierz w wersji ang, bo przez polski dubbing nie da się w to grać.

Weź sobie rdr2

Dokladnie Mafia 3 jest tak zmarnowanym tytulem ze masakra. Tzn swiat, grafika, pomysl na cala mape itp jest super ale misje to porazka. Caly czas sie robi to samo. Dostalem w prezencie i przeszedlem ale musialem sie zmuszax do grania. Rdr2 polecam i jaram sie
Mafia 3 była niedawno w PS+
Jako darmowy tytuł warta ogrania, za pieniądze już niekoniecznie.
 
Mafia 3 była niedawno w PS+
Jako darmowy tytuł warta ogrania, za pieniądze już niekoniecznie.
Ja po kilku godzinach odpuściłem nawet jako darmochę. Klimat owszem, bardzo fajny, ale jako całokształt ta gra się nie broni i wolałem poświęcić czas na coś fajniejszego.
Dokladnie Mafia 3 jest tak zmarnowanym tytulem ze masakra. Tzn swiat, grafika, pomysl na cala mape itp jest super ale misje to porazka. Caly czas sie robi to samo.
Zgadzam się pod prawie każdym względem. Jedynie grafiki nie określiłbym jako "super" bo jest mega nierówna. Modele postaci wyglądają zajebiście, zwłaszcza tych istotnych bohaterów. Ale poza tym nie zawsze jest tak kolorowo. Ulice są raczej opustoszałe w porównaniu do GTA. Wygląd budynków, wnętrz czy samochodów mnie jakoś nie powalił. W przeciwieństwie do nagle wyskakujących obiektów czy tekstur. Miejscami gra potrafi wyglądać bardzo ładnie, jeśli akurat odpowiednio zagra oświetlenie przy wschodzie lub zachodzie słońca. Ale potrafi też straszyć widokami nijak nie pasującymi do obecnej generacji sprzętu. No i wisienka na torcie, czyli paskudny widok z lusterka wstecznego. Na szczęście dość szybko przestałem zwracać na nie uwagę.
 
Ja po kilku godzinach odpuściłem nawet jako darmochę. Klimat owszem, bardzo fajny, ale jako całokształt ta gra się nie broni i wolałem poświęcić czas na coś fajniejszego.

Zgadzam się pod prawie każdym względem. Jedynie grafiki nie określiłbym jako "super" bo jest mega nierówna. Modele postaci wyglądają zajebiście, zwłaszcza tych istotnych bohaterów. Ale poza tym nie zawsze jest tak kolorowo. Ulice są raczej opustoszałe w porównaniu do GTA. Wygląd budynków, wnętrz czy samochodów mnie jakoś nie powalił. W przeciwieństwie do nagle wyskakujących obiektów czy tekstur. Miejscami gra potrafi wyglądać bardzo ładnie, jeśli akurat odpowiednio zagra oświetlenie przy wschodzie lub zachodzie słońca. Ale potrafi też straszyć widokami nijak nie pasującymi do obecnej generacji sprzętu. No i wisienka na torcie, czyli paskudny widok z lusterka wstecznego. Na szczęście dość szybko przestałem zwracać na nie uwagę.
Az tak nie skupilen sie na detalach:wink2:
 
przeszedłem tą Mafie z plusa też
ona była zjebana przez powtarzalne misje, praktycznie wszystkie identyczne
idziesz gadać z NPC > idziesz zajebać mase pionków > rozdzielasz tereny > potwórka
i tak przez całą gre
mimo że sama oś fabularna i sposób realizacji był nawet spoko to ta powtarzalność misji zabiła zupełnie ten tytuł
jedyne misje w całej osi które się jakkolwiek różnią to chyba misja pierwsza (przed otwarciem świata na normalne działania) i ostatnia
 
Wiem, że teraz tu każdy RDR2 żyje, ale
na gog tydzień polski i wiedźmin 3 GOTY za 59 cebulionów, jak ktoś jeszcze nie ma to okazaj.
 
W Wiedzmina pewbie grales choc to rpg. Jakies Assasiny? Nie wiem jak one teraz bo gralem chyba w 3 pierwsze. Kingdome come ale nie wiem cxy ci sie spodoba
Konsole mam od 4 tyg więc grałem tylko w fife 19, the last of us. Wiedzmina może pykne ale tak jak mówiłem szukam czegoś wojennego, gangsterskiego itp. Nie przepadam za magia itp czyli wszelkie fantasy i rpg raczej odpadaja.
 
Konsole mam od 4 tyg więc grałem tylko w fife 19, the last of us. Wiedzmina może pykne ale tak jak mówiłem szukam czegoś wojennego, gangsterskiego itp. Nie przepadam za magia itp czyli wszelkie fantasy i rpg raczej odpadaja.
Mi w miarę podszedł Battlefield Hardline. Sporo osób narzekało ale mi się podobał. Fajnie zrobiony na wzór serialu. Fabuła powinna Ci podejść, handel narkotykami, korupcja itp. Bardzo często na promocji na storze. Ja dałem za niego 29 zł i za te pieniądze na prawdę warto na moje.
 
Konsole mam od 4 tyg więc grałem tylko w fife 19, the last of us. Wiedzmina może pykne ale tak jak mówiłem szukam czegoś wojennego, gangsterskiego itp. Nie przepadam za magia itp czyli wszelkie fantasy i rpg raczej odpadaja.
Battlefielda 1 ograłeś? Kampania singlowa opowiedziana w naprawdę ciekawy sposób.
 
Tak jak sobie przeglądam wszystkie rankingi najlepszych gier na PS4 wszędzie TOP10 to praktycznie same gry fantasy (God of War, Bloodborne itp.). Mój problem polega na tym, że nie przepadam za tym gatunkiem. Polecicie może jakieś gry akcji? Kończę właśnie The last of us, następnie biorę się za Uncharted. Zastanawiałem się nad Mafią 3, COD: WWII i w sumie póki co nic więcej mi nie wpadło w oko. Wolałbym właśnie jakieś klimaty gangsterskie, mafijne, FPSy, wojenne, horrory itp. :D
EA Access robi robotę na PS4. Battlefieldy, NFS, UFC 3, Mass Effect, Titanfall 1/2, Mirrors Edge.
 
Tak jak sobie przeglądam wszystkie rankingi najlepszych gier na PS4 wszędzie TOP10 to praktycznie same gry fantasy (God of War, Bloodborne itp.). Mój problem polega na tym, że nie przepadam za tym gatunkiem. Polecicie może jakieś gry akcji? Kończę właśnie The last of us, następnie biorę się za Uncharted. Zastanawiałem się nad Mafią 3, COD: WWII i w sumie póki co nic więcej mi nie wpadło w oko. Wolałbym właśnie jakieś klimaty gangsterskie, mafijne, FPSy, wojenne, horrory itp. :D
God of war to żaden fantasy.
 
Leisure Suite Larry Bundle - Steam - 3.99$

W bundlu:

Leisure Suit Larry – Magna Cum Laude Uncut and Uncensored
Leisure Suit Larry 1 – In the Land of the Lounge Lizards
Leisure Suit Larry 2 Looking For Love (In Several Wrong Places)
Leisure Suit Larry 3 – Passionate Patti in Pursuit of the Pulsating Pectorals
Leisure Suit Larry 5 – Passionate Patti Does a Little Undercover Work
Leisure Suit Larry 6 – Shape Up Or Slip Out
Leisure Suit Larry 7 – Love for Sail
Hanse - The Hanseatic League
Epic Car Factory
The Great Art Race
Twickles
Ceville
Pizza Connection
Pizza Connection 2

https://www.indiegala.com/leisure-suit-larry-encore-steam-bundle
 
Konsole mam od 4 tyg
To ci powiem że masz w czym wybierać i niewątpliwym plusem jest to że wcale nie musisz wydawać grubego hajsu żeby pograć w coś przyzwoitego.
Ze strzelanek do 50 zł śmiało kupisz:Battlefield 4,Battlefield 1,Call Of Duty Ghost , Wolfenstein The New Order , Call Of Duty WW2 to już wydatek w granicach 80- 100 zł ale też całkiem spoko gra.
Z gier przygodowych jeśli podoba ci się Uncharted to myślę że śmiało możesz celować w Tomb Raidera lub Rise Of Tomb Raider , przy obu tytułach spędziłem fajnie czas, tera czekam aż Shadow trochu stanieje i też penie go zaatakuję.
Poza tym to GTA V warte ogrania , ewentualnie tanie i fajne wyścigi: Driveclub .
 
kurła znów dałem się naciągnąć :juanlaugh:

ad8a33bea88e0cf0f71fb309a28cf353.png
 
kurła znów dałem się naciągnąć :juanlaugh:

ad8a33bea88e0cf0f71fb309a28cf353.png
współczuje
miałem każdego bfa od bc2 na premiere, w każdym kosiłem na solidnym poziomie mase godzin ale powiedziałem dosyć po tych zabugowanych i wybrakowanych produktach które dostałem przy okazji premier 4 i 1

3 była najlepsza w chuj jeżeli chodzi o sieciowe rozgrywki (mimo że był to początek zdzierania za te premiumy i inne gówna to tamte dlc się nawet broniły, zróżnicowane fajne mapki, spoko tryby - i nie żałowałem że wyłożyłem kwit) mam nadzieje że kiedyś ta seria jeszcze wróci do takiej formy może wtedy się skusze
ostatnio nawet sobie tą 3 na PC zainstalowałem i się nawet fajnie grało, ale bardzo mało serwerów, dość zlagowane i te zjebane wchodzenie przez battleloga które wkurwia zamiast normalnej wyszukiwarki jaka była na konsolach skutecznie zniechęcają więc po paru meczykach odinstalowałem

teraz jako że mam komputer to zdecydowanie więcej frajdy mi sprawia CS który jest dużo bardziej skill-based i w którym nie zdzierają ze mnie co roku masy siana
 
Last edited:
Back
Top