GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Gow 4. Mniej god of war wiecej the last of us I wiedźmina. Nie jest zle ale trochę mi brakuje tego napierdalania. Ide szukać osełki
 
Jutro zaczyna się letnia wyprzedaż steam. Wasze portfele są już na to gotowe? :lol:
Aktualnie wjeżdżam w dodatki do ETS2, bo co najlepsze gra dalej jest rozwijana i twórcy pracują nad nowym silnikiem graficznym! W 1.32 będą odświeżone tereny Niemiec, a później UK i Going East. Cieszy, że współpracują z modderami fanowskimi. A ProMods za 1$ to jest bajka.

Kupione:
- Vive La France!
- Special Transport + Heavy Cargo (PACK) z dodatkową zniżką 15% bo miałem High Power Cargo. Za to lubię Steama, jeśli ma się jakieś dodatki, a są w jakiejś paczce to jeszcze dodatkowo nalicza zniżkę nawet na przecenione

Planowane:
- CSX: Heavy Haul - 32zł, przecena ze 140zł i chyba warto bo tej normalnej nie czaję ze względu na ubogą zawartość podstawki
- X-Plane 11 - Tu się waham, bo czuję, że mój komp może mieć problemy, a wersja demo ich nie rozwiała i najwyżej zwrócę po 2tyg. Niestety FSX już mimo różnej maści dodatków jest dość starawy i czuć ten 2006r.

Zauważyłem, że ostatnio najwięcej gram w symulatory, więc w nie inwestuję.
 
Miał ktoś do czynienia z reklamacja u Microsoft? Mam pada od Xbox one s, którego używam w PC, przestaje poprawnie działać także myślę nad gwarancją. Kupiony w xkom.
 
Brakuje mi takiego dobrego managera z żużla. Tak jak jest dla F1 Motorsport Manager to coś takiego mogłoby być zrobione dla żużla, byłoby zajebiste :D
 
Wszystkim posiadaczom ps4 polecam Absolvera. Naprawdę bardzo przyjemna gierka. Trochę podobna do Dark Souls(eksploracja, skąpy lore, "dzielenie" świata z resztą graczy) trochę do For Honor(walka w innych niż fabuła trybach). Co przede wszystkim wyróżnia tę gre to klimat oraz bardzo ciekawy system walki, który wydaję się być naprawdę zbalansowany.
 
Wszystkim posiadaczom ps4 polecam Absolvera. Naprawdę bardzo przyjemna gierka. Trochę podobna do Dark Souls(eksploracja, skąpy lore, "dzielenie" świata z resztą graczy) trochę do For Honor(walka w innych niż fabuła trybach). Co przede wszystkim wyróżnia tę gre to klimat oraz bardzo ciekawy system walki, który wydaję się być naprawdę zbalansowany.
Dzięki za cynk, bo raczej zamierzałem odpuścić ten tytuł :beer:Grasz online czy offline?
 
Dzięki za cynk, bo raczej zamierzałem odpuścić ten tytuł :beer:Grasz online czy offline?

Online. Raz, że większy fun. Dwa, o wiele większe korzyści(coop oraz częstsze potyczki, które w tej grze dają poza XP sporo innych profitów jak nauka ciosów).
 
Online. Raz, że większy fun. Dwa, o wiele większe korzyści(coop oraz częstsze potyczki, które w tej grze dają poza XP sporo innych profitów jak nauka ciosów).
Rzuciłem okiem na dwie recenzje tego tytułu i w obu pojawiły się narzekania na lagi i problemy z połączeniem. Skoro Ty polecasz, to domyślam się, że większych kłopotów nie miałeś?

Pytam, bo jeśli się zabiorę za Absolvera, to też raczej z myślą o trybie online.
 
Rzuciłem okiem na dwie recenzje tego tytułu i w obu pojawiły się narzekania na lagi i problemy z połączeniem. Skoro Ty polecasz, to domyślam się, że większych kłopotów nie miałeś?

Pytam, bo jeśli się zabiorę za Absolvera, to też raczej z myślą o trybie online.

Wczoraj podczas jednej walki miałem niewielki problem z lagami, ale generalnie wszystko ładnie bangla. Podejrzewam, że to kwesta ps plusa i sporej ilości nowych graczy.

Pierw sprawdź czy Ci w ogóle podchodzi.
 
Ogarnia ktoś tego Twitch Prime? Kumpel chce mi dać passa, bo niby można grać tam w jakieś gry, ponoć dodają codziennie nowe, a ja myślałem, że to jakiś serwis streamingowy ...
 
Twitch to strona do streamingu, którego właścicielem jest amazon. Jak masz konto na amazonie i twitchu mozesz je polączyć i odpalić konto prime. Pierwszy miesiąc jest darmowy a potem trzeba płacić. W Anglii kiedyś płaciłem za prime na amazonie 7funtów ale jak to wygląda dokładnie w Polsce nie wiem.

Oczywiście masz tam jeszcze bonusy do sklepu amazona o ile coś tam kupujesz :) mam nadzieje, żę pomogłem
 
Twitch to strona do streamingu, którego właścicielem jest amazon. Jak masz konto na amazonie i twitchu mozesz je polączyć i odpalić konto prime. Pierwszy miesiąc jest darmowy a potem trzeba płacić. W Anglii kiedyś płaciłem za prime na amazonie 7funtów ale jak to wygląda dokładnie w Polsce nie wiem.

Oczywiście masz tam jeszcze bonusy do sklepu amazona o ile coś tam kupujesz :) mam nadzieje, żę pomogłem

Mam Amazona od znajomego i właśnie chciał mi dać passa do tego twitcha. Jest tam jakaś biblioteka gier, którą co miesiąc uzupełniają. No ale to i tak nie dla mnie, bo lapek zbyt leciwy.
 
Jak za darmo dają to bierz! Na pewno najnowszych gier tam nie dostaniesz a może akurat coś fajnego w twoje gusta sie trafi:wink:
 
Szukam jakiejś dobrej gierki, najlepiej RPG lub akcji z ostatnich kilku lat. Musi to być na PC. Przyznam, że od dawna w praktycznie nic oprócz fify nie grywam, a potrzebuję gierki w którą można się wczuć. Coś polecacie? Rozważałem Dishonored, ale póki co gameplay mnie nie przekonują. Najnowsza mafia też tak średnio mnie zainteresowała. I nie chcę żadnego multiplayera.
 
Szukam jakiejś dobrej gierki, najlepiej RPG lub akcji z ostatnich kilku lat. Musi to być na PC. Przyznam, że od dawna w praktycznie nic oprócz fify nie grywam, a potrzebuję gierki w którą można się wczuć. Coś polecacie? Rozważałem Dishonored, ale póki co gameplay mnie nie przekonują. Najnowsza mafia też tak średnio mnie zainteresowała. I nie chcę żadnego multiplayera.
gothic.
 
Szukam jakiejś dobrej gierki, najlepiej RPG lub akcji z ostatnich kilku lat. Musi to być na PC. Przyznam, że od dawna w praktycznie nic oprócz fify nie grywam, a potrzebuję gierki w którą można się wczuć. Coś polecacie? Rozważałem Dishonored, ale póki co gameplay mnie nie przekonują. Najnowsza mafia też tak średnio mnie zainteresowała. I nie chcę żadnego multiplayera.
Skyrim
 
Szukam jakiejś dobrej gierki, najlepiej RPG lub akcji z ostatnich kilku lat. Musi to być na PC. Przyznam, że od dawna w praktycznie nic oprócz fify nie grywam, a potrzebuję gierki w którą można się wczuć. Coś polecacie? Rozważałem Dishonored, ale póki co gameplay mnie nie przekonują. Najnowsza mafia też tak średnio mnie zainteresowała. I nie chcę żadnego multiplayera.

Dragon's Dogma: Dark Arisen, seria Mass Effect, seria Risen, Kingdoms of Amalur: Reckoning, seria Wiedźmin, Two Worlds 2
 
Szukam jakiejś dobrej gierki, najlepiej RPG lub akcji z ostatnich kilku lat. Musi to być na PC. Przyznam, że od dawna w praktycznie nic oprócz fify nie grywam, a potrzebuję gierki w którą można się wczuć. Coś polecacie? Rozważałem Dishonored, ale póki co gameplay mnie nie przekonują. Najnowsza mafia też tak średnio mnie zainteresowała. I nie chcę żadnego multiplayera.
elex
 
Kupiłem sobie Nioh"a. Zainstalowałem, włączyłem na minutę i niby wszystko było git. Po ponownym włączeniu okazało się, że mam kurw@ japońskie znaki.
Obczailem na yt. gdzie się zmienia język, ale okazało się że jak wchodzę w tę opcję menu, to gra mi się zawiesza.
Odinstalowalem i zainstalowałem podobnie i dalej jest tak samo.

:danaillegal:
 
Back
Top