GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Assasins's Creed Origins ukończony z dwoma DLC po 130h grania. Fajnie było wrócić do serii po dwóch latach, dostaliśmy reset z nową mechaniką walki, ogromną mapą, historią o początkach bractwa - gra jest naprawdę udana. Na DLC (szczególnie drugie) zabrakło pomysłu - twórcy chyba uznali, że zrobienie dwóch nowych i dużych lokacji załatwi sprawę.

Jeśli ktoś dawno nie grał, może spróbować... jeśli jednak ktoś zraził się do tej serii wcześniej, to nie jestem przekonany, czy "Początki" go zachęcą do powrotu. Ja oceniam na 8.5/10
 
Grał ktoś w Forze Motorsport 4? Daje trochę frajdy? Mam okazję kupić dość tanio ale się waham, chociaż Horizon 1 i 2 wchodził jak złoto, to jednak symulacją nie był
 
Teraz jest mega fejm dla Far Cry 5 no i bym sobie w to pograł, ale poczekam, aż cenowo spadnie
albo się na torrentach pojawi
Co byście polecili? Ostatniego Far Cry`a to grałem w 3 i mnie bardzo wciągnęła. Zabrać się za 4? Primal? albo poczekać na 5?
 
Teraz jest mega fejm dla Far Cry 5 no i bym sobie w to pograł, ale poczekam, aż cenowo spadnie
albo się na torrentach pojawi
Co byście polecili? Ostatniego Far Cry`a to grałem w 3 i mnie bardzo wciągnęła. Zabrać się za 4? Primal? albo poczekać na 5?

Wszystkie

Edit: bardziej szczegółowo:
- 4 to taka bardziej rozbudowana 3,
- Primal to totalna zmiana klimatu, ale najważniejsze elementy zostały i gra trzyma poziom
- 5 musi być conajmniej dobra
 
Teraz jest mega fejm dla Far Cry 5 no i bym sobie w to pograł, ale poczekam, aż cenowo spadnie
albo się na torrentach pojawi
Co byście polecili? Ostatniego Far Cry`a to grałem w 3 i mnie bardzo wciągnęła. Zabrać się za 4? Primal? albo poczekać na 5?
Poczekaj na 5, wszystkie części opierają się na bardzo podobnej mechanice i rozgrywce - są jedynie ubrane w nowe lokacje + parę szczegółów. Obawiam się, że mając za sobą 3 i 4 piątka by cię mocno wynudziła.
 
Spec Ops The Line za darmo na humblebundle. Podobno świetna gra. Został niewiele ponad dzień do końca promocji.

https://www.humblebundle.com/store/spec-ops-the-line

Jedna z najlepszych w jakie grałem. Ja sobie na święta dorżnę Wolfenstein: The New Order, a potem ruszę z Banner Saga 2 albo Vanquish. Chyba, że kupię Yakuzę 6 i zmarnuję tak 3 miesiące z życia, co jest wielce prawdopodobne.
 
Jedna z najlepszych w jakie grałem. Ja sobie na święta dorżnę Wolfenstein: The New Order, a potem ruszę z Banner Saga 2 albo Vanquish. Chyba, że kupię Yakuzę 6 i zmarnuję tak 3 miesiące z życia, co jest wielce prawdopodobne.
No potwierdzam Spec ops zajebiste na singla.
 
Skończyłem wczoraj GTA V i nie kumam czym się tutaj ludzie podniecają. Misje i fabuła niemal takie jak w poprzednich częściach. Kilka różnych bezsensownych aktywności. Jakieś rzutki, albo triatlon...Joga to w ogóle niezły WTF, bo ciężko to nazwać mini grą. Mapa jest ogromna, ale nie ma żadnej zachęty, do odkrywania nowych terenów. Zresztą i tak nie ma po co, bo 3/4 rzeczy jest w "mieście". Poza głownym wątkiem, to gra jest cholernie nudna i wręcz nijaka. Mam wrażenie, że w takim San Andreas, było to o wiele lepiej zrobione. Całe szczęście, że kupiłem w promocyjnej cenie, więc tragedii nie ma, ale zaczynam mięc obawy co do nowego RDR...
 
Ma ktoś (mistrzu @Cactus ) może taką wersje Mount&Blade Warband, co by działało na lanie? Kiedyś miałem taką co normalnie działało całe mp (ale teraz zależy mi tylko na lanie), ale za cholerę teraz nie mogę znaleźć. Obojętnie jaka wersja, mody, bez modów - wszystko jedno.
 
Zacząłem grać w PUBG Mobile, i to jest naprawdę dobre, implementacja z pieca chyba rzadko wychodzi tak kozacko, jak tutaj :antonio:
Inna sprawa, że zaczęły mnie boleć gały od wpatrywania się w ekranik, żeby wypatrzeć wroga z kilometra, czając się w krzaczorach ze snajperą...

Cóż, lepiej mieć problemy pierwszego świata, a nie trzeciego::snoopd::
 
2018?!

giphy.gif
 
W tym miesiącu PS+ szarpnęło się na Mad Maxa. Nawet całkiem całkiem.

Dla mnie naprawdę dobry tytuł. Jeśli ktoś jest fanem Mad Maxa, to śmiało może atakować.

Zastanawiam się nad kupnem Black Flag, Nie lubię serii AC, ponieważ jest dla mnie zwyczajnie nudna, ale czytałem, że Black Flag, jest po prostu bardzo fajną grą o piratach. Warto?
 
Dla mnie naprawdę dobry tytuł. Jeśli ktoś jest fanem Mad Maxa, to śmiało może atakować.

Zastanawiam się nad kupnem Black Flag, Nie lubię serii AC, ponieważ jest dla mnie zwyczajnie nudna, ale czytałem, że Black Flag, jest po prostu bardzo fajną grą o piratach. Warto?
dla mnie słaba, ale kto co lubi

w Bloodborna troche wiecej pogralem i faktycznie gra potrafi wciagnac, ale cos slabo mi idzie
 
Dla mnie naprawdę dobry tytuł. Jeśli ktoś jest fanem Mad Maxa, to śmiało może atakować.

Zastanawiam się nad kupnem Black Flag, Nie lubię serii AC, ponieważ jest dla mnie zwyczajnie nudna, ale czytałem, że Black Flag, jest po prostu bardzo fajną grą o piratach. Warto?

To jest taka przeciętna część jak na asasina ale chyba najlepsza gra piracka napewno m najwięcej możliwości ataki na forty, walki z legendarnymi statkami itp
 
Dla mnie naprawdę dobry tytuł. Jeśli ktoś jest fanem Mad Maxa, to śmiało może atakować.

Zastanawiam się nad kupnem Black Flag, Nie lubię serii AC, ponieważ jest dla mnie zwyczajnie nudna, ale czytałem, że Black Flag, jest po prostu bardzo fajną grą o piratach. Warto?

Typowy AC, tylko więcej misji na wodzie i na statku, w tym bitwy morskie. Jako gra piracka na pewno jest dobra, ale jak nie lubisz serii, to nie wiem czy tą grę nagle polubisz
 
Back
Top