GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

W marcowym Humble Monthly będzie Total War™: WARHAMMER. To chyba najmocniejsza gierka jaka tam trafiła i najbardziej trzymająca jeszcze cenę(w PL ok. 100zł dalej), a tu 12$ i jeszcze inne gierki.
 
Ktoś testował już Sniper Ghost Warrior 3?

Ja grałem jakieś 3h dzisiaj. Wiadomo, że beta, ale niestety gra jest fatalna. Optymalizacja leży (jest szansa do poprawy, ale ludzie na forach raportują, że nie mogą zrobić 60fps na gtx1080 i najszybszych i7), a nie powinna bo gra wygląda jak pierwszy Crysis (jest też na silniku CryEngine). Przeciwnicy widzą Cię z dwóch kilometrów mimo, że strzelasz leżąc w krzakach z karabinu z tłumikiem (grałem na poziomie normal, takie cuda powinny dziać się na poziomie "stupid as fuck"). Zero klimatu, bezpłciowe postacie, głupie AI (duszę/przesłuchuję jednego przeciwnika, a drugi stoi metr przed nim i nic nie słyszy) wszystko szarobure, nie czuć impaktu broni, żadnej frajdy nie miałem z grania. Nawet nie ukończyłem drugiej misji bo taka tragedia :no no: ps. nawet multi do bety nie wrzucili
 
Przeszedłem nowego Resident Evil 7.
Gra jest świetna ale ma też swoje minusy.
Na pewno największym plusem jest klimat horrorów rodem z luizjany, dom tysiąca trupów, piła mechaniczna, itd.
Dużo ludzi właśnie na tym wyobraża sobie residenta co jest dużym błędem, jest coś więcej niż psychopatyczna rodzinka kanibali i ich dom.
Gra w pierwszej części buduje własnie taki obraz, że rodzinka vs my. Na gameplayach i recenzjach widać kto ograł tylko 2/3 gry, i biadoli jak to nie ma nawiązania do starych residentów i korporacji parasola.
Gra ma dwa różniące się tylko kosmetyką postaci zakończenia, gdzie wybór to tylko kwestia trzech cutscenek i jednej walki z "bossem" więcej.
Komu mogę polecić RE? Każdemu graczowi, bo jest jedyną grą po outlast w ostatnim czasie co nie buduje tylko strachu na jumpach.
8/10 w mojej skali.
 
Poranny lot EPGD-EPWA. 737-800 Ryanair. Godzina ok. 7:10. Lekkie chmurki, dość nisko, ale na podejściu mocny śnieg w Wa-wie i duże spadki FPS.
Bez tytułu.jpg


To co tygryski lubią najbardziej:lol:
 
Chłopaki jaką macie opinię o Kingdoms of Amalur? Dobry rpg?

Sympatyczne całkiem, choć końcówka męczy i widać, że to początkowo było robione jako MMO.

U mnie na tapecie Slain - nic wybitnego, ale miłe, choć poziom trudności faktycznie bardzo wysoki.
 
Yesterday Origins bardzo fajna przygodówka. Sterowanie padem mi podeszło po LA Noir więc tym bardziej mi się podoba :)
 
Yesterday Origins bardzo fajna przygodówka. Sterowanie padem mi podeszło po LA Noir więc tym bardziej mi się podoba :)
zagadki logiczne są logiczne? :) czy połacz sznur z żelazkiem i szklanka, zeby otworzyc okno? Poprzednia czesc trzeba znac?
 
zagadki logiczne są logiczne? :) czy połacz sznur z żelazkiem i szklanka, zeby otworzyc okno? Poprzednia czesc trzeba znac?
Są logiczne. Póki co łączenie przedmiotów służy przełamaniu ich fizycznych ograniczeń. Np za krótka lina, nieoszlifowany kawałek metalu. Nie grałem w poprzednią i bawię się fajnie - pykam razem z dziewczyną w przerwach między oglądaniem filmów i jej też się podoba, a wybredny egzemplarz jeżeli chodzi o gierki.
Czekamy teraz na kolejną Syberię.
 
Są logiczne. Póki co łączenie przedmiotów służy przełamaniu ich fizycznych ograniczeń. Np za krótka lina, nieoszlifowany kawałek metalu. Nie grałem w poprzednią i bawię się fajnie - pykam razem z dziewczyną w przerwach między oglądaniem filmów i jej też się podoba, a wybredny egzemplarz jeżeli chodzi o gierki.
Czekamy teraz na kolejną Syberię.
Instaluje, zobaczymy co to warte :)
 
Back
Top