GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

kurna chcialem EA UFC 2 kupic, ale drogie w chuj
EA UFC 1 duzo slabsze jest? bo szkoda mi prawie 200zl na gre wydawac
 
kurna chcialem EA UFC 2 kupic, ale drogie w chuj
EA UFC 1 duzo slabsze jest? bo szkoda mi prawie 200zl na gre wydawac
Dużo słabsze, moim zdaniem nie warto. O ile grało mi się całkiem nieźle, póki jeszcze nie zetknąłem się z drugą częścią, to teraz widzę bardzo duże różnice. Mechanika gry - zdecydowanie poprawiona, zarówno w stójce jak i w grapplingu. Do tego system podpowiedzi, który jest mega pomocny, kiedy dopiero zaczynasz ogarniać jakie przejścia/obalenia/poddania można robić w danej pozycji (i jak je bronić), duuużo więcej zawodników, więcej trybów rozgrywki (i w singlu, i online). Na dzień dzisiejszy szkoda kasy na pierwsze UFC, bo w singlu pewnie szybko się znudzi, a online już przed premierą "dwójki" siedziało tam o wiele mniej osób niż w nowej części. Teraz pewnie już w ogóle jest bida.
 
@Hightower to trzeba poczekac az stanieje, te gry ufc/mma to bardzo dlugo utrzymuja wysokie ceny, jakos chyba malo ich na naszym rynku jest
Też zauważyłem, że gry sportowe, bijatyki i ogólnie tytuły nastawione na rywalizację online dobrze trzymają cenę. Oczywiście dopóki nie wyjdzie nowsza wersja
W tej chwili UFC 2 najtaniej masz w PS Store, ale to wersja cyfrowa, której potem nie odsprzedasz.
 
Też zauważyłem, że gry sportowe, bijatyki i ogólnie tytuły nastawione na rywalizację online dobrze trzymają cenę. Oczywiście dopóki nie wyjdzie nowsza wersja
W tej chwili UFC 2 najtaniej masz w PS Store, ale to wersja cyfrowa, której potem nie odsprzedasz.
moglbym z kims kupic na wspole kupic, moze ktos chetny? wyszloby po 85zl
da rade ciekawie na dwoch grac? bo mam dwa pady, moglaby byc niezla zabawa
 
Z cenami nie ma takiej tragedii, jeżeli kupuje się właśnie z kimś cyfrowo i się poluje na promocje.
Aktualna cena UFC 2 na PS Store jest nieopłacalna. Jeżeli dobrze pamiętam, to było już za 79, więc bym raczej czekał na taką promocje.
Kiedyś miałem taką stronkę, gdzie można było zobaczyć wszystkie ceny jakie miała dana gra na PS Store i za cholerę nie mogę sobie jej przypomnieć, ani nigdzie znaleźć.
 
Z cenami nie ma takiej tragedii, jeżeli kupuje się właśnie z kimś cyfrowo i się poluje na promocje.
Aktualna cena UFC 2 na PS Store jest nieopłacalna. Jeżeli dobrze pamiętam, to było już za 79, więc bym raczej czekał na taką promocje.
Kiedyś miałem taką stronkę, gdzie można było zobaczyć wszystkie ceny jakie miała dana gra na PS Store i za cholerę nie mogę sobie jej przypomnieć, ani nigdzie znaleźć.
Ciekawe, nigdy na taką stronę nie trafiłem, ale jak już wspomniałeś to chyba udało mi się ją znaleźć. To ta?
https://psprices.com/region-pl/index

Wygląda bardzo fajnie, ale jeśli chodzi o cenę UFC 2 to jest akurat zupełnie nieaktualna, jakby wykres cen zatrzymał się na dacie premiery

EDIT: Sorki, jednak źle patrzyłem. Najwyraźniej pre-ordery na grę wyświetlają tam się jako osobne pozycje, a gra "po premierze" jest oddzielnie.
 
@Hightower To nie ta stronka, ale coś na tej samej zasadzie, a co ciekawe to szukając tamtej natrafiłem parę razy na tą i się nie skapnąłem. A może to ta, tylko wygląd zmienili :crazy:
I zwracam honor, to jedynka była przeceniona na 79. Ostatnio myślenie mi nie wychodzi.
 
Nie, gram tylko w World of Tanks. Chciałem kiedyś sprawdzić WT, ale czasu na kolejną sieciówkę bym już nie znalazł :)
Ja się przesiadłem z WoT i jestem zadowolony :)
Gra jest bardziej realistyczna i to mnie do niej przekonało.
 
Ja się przesiadłem z WoT i jestem zadowolony :)
Gra jest bardziej realistyczna i to mnie do niej przekonało.

Tak słyszałem, ale ja nie szukam w grach realizmu ;) Ale w WoTa poświęciłem sporo czasu i po prostu nie chciało mi się przesiadać na inną grę. Może sprawdzę Armored Warfare, żeby trochę się powozić współczesnymi wozami, ale też czas, a raczej jego brak, wszystko zweryfikuje ;)
 
Tak słyszałem, ale ja nie szukam w grach realizmu ;) Ale w WoTa poświęciłem sporo czasu i po prostu nie chciało mi się przesiadać na inną grę. Może sprawdzę Armored Warfare, żeby trochę się powozić współczesnymi wozami, ale też czas, a raczej jego brak, wszystko zweryfikuje ;)
Armored Warfare - brak magii WOTa, dużo bardziej zręcznościowy charakter gry, jałowe upgrady (w WOT czułeś ciężar upgrajdu jak zamieniałeś działo 75 na 88, a tu wynalezienie jakiegoś systemu obrony wywołuje radość jak czytanie opisu fabuły w Modzie na Sukces), ale za to dużo ładniejsze mapy.
 
Da rade w to grać w formie F2P? Kiedys pamietam sprobowałem pograłem kilka gier zdobylem poziom i chyba rzucilo mnie na graczy P2W bo nic niemoglem im zrobic a czołgi były lekkie zarowno moje jak i ich.
 
The Banner Saga - wspaniały klimat, bardzo ładna oprawa graficzna, niesamowita ścieżka dźwiękowa, oraz wciągająca fabuła.

Jeśli ktoś jeszcze jakimś cudem nie zagrał, to niech szybko nadrabia.
 
The Banner Saga - wspaniały klimat, bardzo ładna oprawa graficzna, niesamowita ścieżka dźwiękowa, oraz wciągająca fabuła.

Jeśli ktoś jeszcze jakimś cudem nie zagrał, to niech szybko nadrabia.
To jest jedna z tych gierek indie, które mam w katalogu "koniecznie trzeba w to zagrać, tylko nie mam kiedy".
Ostatnio znowu tak mnie wciągnęło UFC 2, że jak tylko mam czas na granie, to nie mogę się powstrzymać przed stoczeniem kilku walk online. I z reguły czas przeznaczony na rozgrywkę okazuje się 2-3 razy dłuższy niż zakładałem :werdum:
 
Ehh cóż to się porobiło. Najpierw zapowiedz Ps Neo później Xbox Scorpio. Teraz dochodzi jeszcze Xbox Slim i ma byc zaprezentowane Ps Slim. Ta branża naprawdę idzie w złym kierunku.

Kupując nowa konsole tak naprawdę kupujemy kota w worku. Moim zdaniem ostatnia generacja była porażka w porównaniu z poprzednimi. Przeskok niebył wcale aż tak duży(wina samych konsol), ale co najważniejsze nie było gier. Można powiedzieć, że w porównaniu do Ps3/X360 biblioteka nadal jest biedna. Zamiast inwestować w nowe produkcje dostajemy remastery za remasterami. Co można by było wykluczyć wsteczna kompatybilnością...która jest przecież nie potrzebna(jak to określił jeden z pracowników Sony).

Multi które kiedyś było darmowe teraz jest płatne, nie oferując przy tym tak dobrych ofert jak kiedyś (ps+). Skoro płacimy za internet to z jakiej paki płacimy drugi raz. Kupując grę powinniśmy dostać cala zawartość. Wychodzi jednak na to, że jeśli ktoś nie opłaci abonamentu 1/2 gry jest bezużyteczna. Pamiętajmy jeszcze o tonie DLC które w większości zapowiadane są przed premiera gry co jest nie do pomyślenia i jawnie pokazuje iż jest to wycięty kawałek kodu.

Twórcy często narzekają ze nie zarabiają przez piractwo. Doszły jeszcze strony typu G2A. Co ciekawe jakoś nadal z ważniejszych ludzi z branży nie postanawia sprzedawać taniej w dystrybucji cyfrowej która kiedyś tak bardzo zachwalali mówiąc że koszta zmniejszyły by się ze względu na brak potrzeby tłoczenia płyt.

Mimo coraz większej popularności cyfrowej sprzedaży ceny nadal nie spadły a w nie których przypadkach są nawet wyższe. Rozumiem, ze biznes to biznes ale gadanie zamiast działania nic nieda. Dopóki cyfrowe będą droższe lub na równi z wersja pudełkowa nic się nie zmieni. Trzeba pamiętać tez o minusach jak np na steamie. Nie są to nasze gry i w każdej chwili mogą zostać skasowane. Co tez jest nieporozumieniem jeśli kupuje produkt powinien się on stać moja własnością.

Niestety winni są przed wszystkim gracze. Którzy płacąc za DLC/abonamenty napędzają ta machinę.
 
pobieram ufc bo w chuj drogie, kurwa w Polsce to chyba tylko kilkaset sztuk tej gry jest, bo ceny wrecz rosna w gore XD
 
http://www.ppe.pl/news/44844/gamesters-zaprasza-na-summer-cup-s-turnieje-na-kilku-platformach.html

Zbliża się sezon turniejowy dla mojego teamu. Tradycyjnie będziemy grać w BFa i będzie to nasze pożegnanie z tą odsłoną, potem tylko już ligi w BF1, choć może zostania jakaś mała kadra żeby ogrywać BF4. Tak czy inaczej, pojawił się pomysł aby wystąpić również w turnieju Rainbow Six, w którego to 3/4 naszego składu teraz namiętnie gra :) Zapraszam na https://www.facebook.com/CyfrowaElitaZabojcow jeśli kogoś będą te turnieje interesowały i chciałby od czasu do czasu pooglądać jakiś live :)
 
chujowe to demo ea ufc, tylko lawler i rory jest i jeden tryb gry, na chuj mi takie demo?
 
Back
Top