GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Pany. Dwie sprawy. Jak jest najlepsza kopana na 360-tke? Chodzi mi tylko o gameplay, nie interesują mnie aktualne składy, turnieje itp. Druga sprawa, szukam jeszcze jakieś kozackiej gry logicznej, też na klocka. Logicznej w sensie 'strzel z procy w puszkę, puszka spadając uruchomi nakręcanego chomika, który otworzy drzwi'. Grałem trochę w deadlight ale to jest bardziej zrecznosciowka, a za malo jest zagadek logicznych. Zebrałem 40 razy z rzędu wpierdol od Lesnara na najwyższym poziomie i chce się trochę zrelaksować.
 
Jeżeli ktoś wbija trofea na PS4 to potrzebuje osoby do pomocy aby wbić 3 trofea online w fife 16.
- Wygrać mecz w wirtualnym klubie
- Rozegrać sezon towarzyski (można ustawić 2 min połowa)
- Wygrać sezon m. towarzyskich w UT

Całość zajmie pewnie do 2h. Jeżeli ktoś zainteresowany pomocą teraz na weekendzie to dodać do znajomych: PioTRTek_PL
 
Dwa pytania:
- Poleci ktoś jakiegoś niedrogiego w miarę przywoitego pada do PC, w cenie do kilku dych? Raczej nie będzie za często używany, od wielkiego dzwonu mnie bierze na to, żeby w coś sobie trochę popykać, w związku z czym nie chce wydawać na to za dużo hajsu,
- Poleci ktoś jakąś grę do tego pada :D - coś przy czym można się odmóżdżyć i pograć z godzinkę w wolnej chwili. Może jakaś ścigałka (coś arkadowego, nie realistycznego, jakieś rajdy bądź coś w stylu NFS, gry typu F1 jakoś w ogóle mnie nie kręcą), ewentualnie jakaś bijatyka, lub fajna zręczonściówka.... Gry sportowe raczej szybko mi się nudzą, więc FIFA i podobne odpada. No i trochę starsze tytuły, bo nowości mój sprzęt może nie udźwignąć.
 
Dwa pytania:
- Poleci ktoś jakiegoś niedrogiego w miarę przywoitego pada do PC, w cenie do kilku dych? Raczej nie będzie za często używany, od wielkiego dzwonu mnie bierze na to, żeby w coś sobie trochę popykać, w związku z czym nie chce wydawać na to za dużo hajsu,
- Poleci ktoś jakąś grę do tego pada :D - coś przy czym można się odmóżdżyć i pograć z godzinkę w wolnej chwili. Może jakaś ścigałka (coś arkadowego, nie realistycznego, jakieś rajdy bądź coś w stylu NFS, gry typu F1 jakoś w ogóle mnie nie kręcą), ewentualnie jakaś bijatyka, lub fajna zręczonściówka.... Gry sportowe raczej szybko mi się nudzą, więc FIFA i podobne odpada. No i trochę starsze tytuły, bo nowości mój sprzęt może nie udźwignąć.
Flatout albo burnout. Z tanimi padami to jest loteria, moze pochodzi rok, a moze padnie po miesiacu... przerabiałem. Najlepiej dołożyć i kupic pada od xboxa.


Edit:

Jeszcze grałem w crashday. Dobre. Google mówi jeszcze blur i split second, ale nie grałem w to.
 
Last edited:
Łoooo #JurasStyle
Szykuje się powrót do Wiedźmina :) Serca z Kamienia póki co odpuściłem, czekając właśnie jak będą oba dodatki dostępne. Ale ostatnio coś mnie podkusiło żeby ustawić inny motyw w konsoli niż ten domyślny, a w zasadzie wszystkie jakie miałem dostępne za darmochę to z Wieska. I teraz co konsolę włączam, to mnie korci, żeby Dziki Gon od nowa ogarniać :smile:
Nie trać czasu zagraj w Serca, imo lepszy od większości questów w podstawce, a prawdopodobnie najlepszy quest
 
No bez jaj? Kurwa jaram się jak flota Stanisa
Redzi zapowiadali, że pojawi się lubiana przez fanów postać z sagi (a jakiej jeszcze lubianej postaci z sagi nie było w grze?), tematyka DLC też pasuje idealnie. Ogólnie jestem tak na 99% pewny, że go zobaczymy.
@edit zajebiste porównanie :lol:
 
Ma ktoś może PS4 podpięte do jakiegoś dobrego sprzętu AUDIO ? Myślę nad czymś takim tylko nie za bardzo się orientuje czy to ma być wieża ? czy kino domowe ? Bo normalne głośniki odpadają. Jak już bym kupił taki sprzęt to chciałbym aby odtwarzał jeszcze płyty CD. Doradzicie co ?
 
Flatout albo burnout. Z tanimi padami to jest loteria, moze pochodzi rok, a moze padnie po miesiacu... przerabiałem. Najlepiej dołożyć i kupic pada od xboxa.


Edit:

Jeszcze grałem w crashday. Dobre. Google mówi jeszcze blur i split second, ale nie grałem w to.
W którąś część Burnouta grałem na PS2 - średnio mi podeszło. Najnowsza część Flatouta ma mizerne oceny. Może o nie aż tak zręcznościowe gry mi chodziło, ale np. o coś w stylu Colin McRea - przy każdej części w którą grałem w zasadzie dobrze się bawiłem.
Ewentualnie może jakaś bijatyka - te Mortal Kombat na PC ostatnie są warte zainteresowania?
 
W którąś część Burnouta grałem na PS2 - średnio mi podeszło. Najnowsza część Flatouta ma mizerne oceny. Może o nie aż tak zręcznościowe gry mi chodziło, ale np. o coś w stylu Colin McRea - przy każdej części w którą grałem w zasadzie dobrze się bawiłem.
Ewentualnie może jakaś bijatyka - te Mortal Kombat na PC ostatnie są warte zainteresowania?
Ja wprawdzie grałem tylko w przedostatniego Mortala, ale wg mnie gierka zdecydowanie warta polecenia.
Dobra i do lajtowego pogrania np. z kumplem przy piwie, bez większego przygotowania, i do rywalizacji na wyższym poziomie skilla, np. online. Tylko gdybyś chciał bawić się w to drugie, to raczej trzeba się zaopatrzyć w MK:X, bo wątpię, żeby na serwerach tej starszej części dużo osób siedziało.
 
Ma ktoś może PS4 podpięte do jakiegoś dobrego sprzętu AUDIO ? Myślę nad czymś takim tylko nie za bardzo się orientuje czy to ma być wieża ? czy kino domowe ? Bo normalne głośniki odpadają. Jak już bym kupił taki sprzęt to chciałbym aby odtwarzał jeszcze płyty CD. Doradzicie co ?
PS4 ma wyjście optyczne i w sumie tylko takie jeśli chodzio o audio. Podłączasz pod amplituner i zapierdala.
 
Gram już paręnaście ładnych godzin w Far Cry Primal. O ile w poprzedniej części odgrzewanie kotleta nie przeszkadzało mi (a nawet cieszyłem się, że dostałem to samo, bo poprzednie było dobre i zdążyłem zatęsknić), o tyle przerwa tutaj była zbyt krótka i granie strasznie męczy mnie. Do tego po raz kolejny twórcy przesadzili z ilością "znajdziek" i odkryć (poprzednio w jednym z AC). Ponadto, ciężko nie mieć wrażenia, że Primal miał być dla serii tym, czym dla AC była część Black Flag - niestety, tutaj nie wyszło. Kiedyś miałem słabość do Ubisoftu i potrafiłem wybaczyć im wiele, ale po sięgnięcie do następnego, takiego samego FC skłoni mnie jedynie nuda i ewentualny brak innych tytułów. Obecnej części nie polecam.
 
Nic tylko czekać na oficjalne potwierdzenie
5UBOQNi.jpg

lU1RaEU.jpg
 
Jestem znowu jedyny, który nie jara się RDR? Pierwsza część fajna, ale misję z krowami #nikogo1na10
 
Damn, znowu mi przypomniałeś o grze, a w zasadzie całej serii, którą przez dłuższy czas trzymałem w przegródce "fajnie by było zagrać, ale nie wiem czy kiedyś zdążę" :cry:
ja gralem tylko w 2 wczesniej i jeszcze jej nie skonczylem, 4 podobno nawet nie ma co ruszac, bo jest zjebana, a trojka jest niby dobra
 
ja gralem tylko w 2 wczesniej i jeszcze jej nie skonczylem, 4 podobno nawet nie ma co ruszac, bo jest zjebana, a trojka jest niby dobra
No właśnie dwójkę miałem na celowniku przez dłuższy czas, jeszcze czytając PSX Extreme się o niej naczytałem. Podobno walka z ostatnim bossem jest jebutnie trudna i chyba bardzo długa. O ile dobrze pamiętam, to jeszcze Legend of Dragoon - wspominany tu niedawno - też miał cholernie długą walkę na koniec gry, ale chyba nie aż tak trudną.
Wydaje mi się, że Finale często rozczarowywały pod tym względem i często było tak, że trudniejszych bossów można było spotkać gdzieś po drodze niż na końcu. Jeśli w miarę dobrze rozwinęło się ekipę, to zakończenie gry było bezstresowe.

EDIT: A grałeś w którąś Grandię? To też jedna z takich serii, które gdzieś tam miałem na celowniku, ale koniec końców nie zagrałem. Ciekaw jestem opinii.
 
No właśnie dwójkę miałem na celowniku przez dłuższy czas, jeszcze czytając PSX Extreme się o niej naczytałem. Podobno walka z ostatnim bossem jest jebutnie trudna i chyba bardzo długa. O ile dobrze pamiętam, to jeszcze Legend of Dragoon - wspominany tu niedawno - też miał cholernie długą walkę na koniec gry, ale chyba nie aż tak trudną.
Wydaje mi się, że Finale często rozczarowywały pod tym względem i często było tak, że trudniejszych bossów można było spotkać gdzieś po drodze niż na końcu. Jeśli w miarę dobrze rozwinęło się ekipę, to zakończenie gry było bezstresowe.
w legend of dragoon to najwieksze problemy mialem z ostatnim bossem 3 plyty, skurwiel z niego byl konkretny. a finale i breath of fire w sumie bazuja na tym, ze jest wlasnie kilka dodatkowych bossow, mega trudnych do pokonania i to jest w tych grach takie zajebiste :D w kazdym finalu najtrudniejszym bossem nie jest ten ostatni. ja lubie takie jrpgi w ktorych jest wlasnie kilka dodatkowych lokacji i czaja sie tam mega zabijaki :D
 
Jakaś strzelanka z ostatnich 3-4 lat warta polecenia? Battlefield 3 średnio mi podszedł, ale mam ochotę zagrać coś w tym stylu. I nie chcę strzelać do Zombie ani grać w fabule osadzonej kilkanaście lat do przodu.
 
Jakaś strzelanka z ostatnich 3-4 lat warta polecenia? Battlefield 3 średnio mi podszedł, ale mam ochotę zagrać coś w tym stylu. I nie chcę strzelać do Zombie ani grać w fabule osadzonej kilkanaście lat do przodu.
to battlefield 4, najlepsza strzelanka jaka jest
 
Jakaś strzelanka z ostatnich 3-4 lat warta polecenia? Battlefield 3 średnio mi podszedł, ale mam ochotę zagrać coś w tym stylu. I nie chcę strzelać do Zombie ani grać w fabule osadzonej kilkanaście lat do przodu.
Zasadnicze pytanie. Multi czy singiel?
 
Back
Top