GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Unreal jest do kupienia na Gogu za tylko $10. Warto zakupić, bo gra, przede wszystkim w kwestii level designingu jest po prostu fenomenalna. Nie mówiąc już o gameplay'u.
 
Dishonored mnie pokonał... już myślałem że będę mieć calaka, okałazo się że w 1 misji ciała podduszonych strażników były zbyt blisko wybuchu i 10 godzin gry stracone xD
 
@heliers



Wyłączałeś iPhone i przepadły Ci postępy z Carmageddona? Chciałbym temu jakoś zaradzić i nic nie przychodzi mi do głowy...


Kopia zapasowa zaradzi temu problemowi?
 
Siemanko.


Mam male pytanko. Ostatnio mam okazje grac w UFC 2010 na X'sie i ciekawi mnie jakie sa roznice pomiedzy dziesiatka, a Undisputed 3. Co zostalo poprawione, realistycznosc i takie rzeczy. Wiem, ze pewnie zostal ten temat tu poruszany, ale nie bede kopal w tym temacie, bo zajelo by to pewnie duzo czasu, a ciekawy jestem poprawy tych wazniejszych kwestii dotyczacych walki, bo przymierzam sie do kupna konsoli i wlasnie Trojeczki :D
 
Podpinam się pod pytanie kolegi wyżej ( i tak kupie bo teraz tylko 80zł kosztuje) ale ciekawi mnie jakie zmiany zrobili i czy kręci się gałką w parterze dalej (ps3) ?
 
grał ktoś w Fifa manager? jak to się ma do FM? FM mnie trochę przeraża jeśli chodzi o opcje. Fifa jest mniej rozbudowana?
 
Jak się boisz natłoku opcji w FM to właśnie od nowej wersji wprowadzają tryb FM Classic, gdzie nie trzeba grać 5 godzin, żeby zagrać pierwszy sparing. :D Podobno cały sezon da się skończyć w 10h.
 
UFC 3 , a UFC 2010 to jak niebo, a ziemia. Parter w trójce jest świetny, dużo lepszy niż w poprzednich częściach, walka w stójce też bardziej realistyczna. Jak masz okazję to kupuj.
 
Dobrze widze, ze L4D 2 jest za kilkanascie zł ????



Nigdy nie kupowałem nic na steamie - polega to na tym,że kupuje gre cyfrową,ściągam i mam legalną gre,którą mogę w każdej chwili w przyszłości pobrać z konta steam?
 
@yagiel



Kupuj i gramy ;) I tak, to polega na tym co napisałeś - jeśli nie chcesz jej wielokrotnie pobierać, to robisz kopię zapasową, którą możesz później wgrać z dysku



@Helieris



Mega, dzięki za info! :) Swoją drogą byłem przekonany, że już wgrałem tą aktualizację...
 
Steam polega na tym, że kupujesz grę którą uruchamiasz poprzez platformę i dedykowany jej program do obsługi gier. Pobierasz i grasz. Grę możesz usunąć i zawsze pobrać na nowo. Po kupieniu jest ona przypisana do Twojego konta.
 
Czyli różni się jedynie tym,że nie mam jej fizycznie,ale mam ją "na zawsze" ? :) ok 15 zł za L4D2 - no kurde, i jak tu nie kupić ? :D Co prawda jestem zwolennikiem wersji na plycie,bo lubie miec kolekcje na pułce,ale 15 zł to jednak nie 80 :D
 
Teoretycznie tak. Nie zniknie sama po roku czy coś. Problem w tym że według nowego regulaminu nie kupujemy gier a tylko je subskrybujemy. Chodzi o wyrok sądu który nakazał na terenie UE możliwość odsprzedaży gier cyfrowych, więc jest to odpowiedź prawników Valve - "przecież my gier nie sprzedajemy, tylko udostępniamy subskrypcję". Ale nie ma się czym martwić. Mam na steamie niemal 200 gier i jeszcze żadnej hecy nie miałem żeby mi zniknęło coś za co zapłaciłem ;)
 
Steam to platforma wydawcy L4D czyli Valve stąd ich gry są tam często bardzo mocno przecenione. Sam to L4D2 kupiłem do grania z kumplem :) Dodatkowo polecam remake Half Life zrobiony na silniku Half Life 2 czyli Black Mesa. Świetnie się gra.
 
Tak, ale bez powodu też nikomu konta nie skasują. Znikają raczej oszuści i szemrane typki.
 
Sobie pograłem ;] Mam PayPal,ale nie mogę go połączyć z kontem którego używam do płatności - różne imiona.
 
Back
Top