GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Tak naprawdę, to ja mam tak samo jak Ty Evangelista. Po prostu dla mnie przechodzenie gry za drugim razem ma więcej sensu, kiedy poznam jakieś inne questy itd, zwłaszcza w takich grach jak Wiedźmin, gdzie wybór strony dużo zmienia w rozgrywce. Może czułem się troszeczkę nieswojo, gdy dołączałem do Jorweta (nie pamiętam jak się pisało), ale wolałem to, niż przechodzić drugi raz w identyczny sposób.
 
Ja to traktuję jak oglądanie filmu po raz drugi. Wiadomo, że 2 razy pod rząd filmu nie obejrzę, ale już po paru miesiącach czy roku te same decyzje raczej nie powinny być przeszkodą.
 
Ja przechodze gry żeby najwięcej achievementów zgarnać xDDD Nie wiem w wiedźminie te "decyzje morlane" miały niewielkie znaczenie na rozgrywkę. Przynajmniej ja tak to odebrałem. Np w Dishonored widzisz zabijasz=miasto płonie popada w większą zarazę, ogłuszasz miasto nie popada w zarazę, itp ratujesz pana X miasto kapkę "zdrowieje".
 
Tar ale to chyba jedyny ważny wybór w grze który zmienia fabułę. Reszta to takie małe wybory które lekko lub wcale nie wpływają na przebieg rozgrywki.
 
Dark Souls wyciska łzy i łamie pady. Najczęstsza myśl która mi towarzyszy to "ale chuje z tych japońców" :D no ale nic to, nie żałuje wydanych pieniędzy. Uczucie po pokonaniu bossa jest niesamowite!
 
szczegolnie jak dopiero po pierwszym bossie mozesz podbijac levele:D i jak dick, zajebioza co?:D ja wlasnie przeszedlem rainbow moon, glowny watek, zostaje mi 4-razy dluzszy post game:D
 
Przypomniały mi się dawne i cudowne czasy w grach, kiedy naprawdę trzeba było ostro kombinować żeby wyjść z nieciekawych sytuacji cało (uciekanie przez pół mapy przed czarnym rycerzem i obrzucanie go bombami rzadzi!). Jestem pod wielkim wrażeniem, bo takiej gry jeszcze nie było (pomijając Demon Souls). Tutaj nie ma zbytniego 'zanurzania się' i utożsamiania się z bohaterem, który walczy ze złem świata. Bohaterem tutaj jest sam gracz i toczy on walke z grą, która jest wielkim skurwielem i robi wszystko co by tylko uprzykrzyć nam życie :D Taka trochę czwarta ściana. Mój 15 poziomowy łorior przemierza właśnie Undead Burg i nie może sobie dać rady z 2 bossem, ale spokojnie i na niego znajdzie się sposób :D



Gaara wielkie dzięki za polecenie tej gry. Chociaż nie jest to tytuł na dłuższe posiedzenia, musze go sobie dawkować max 2 h dziennie bo bym nerwicy dostał. Będę na bieząco zdawał tutaj relacje jak mi się powodzi i czy giera na + czy -. Btw. można grę ukończyć jak się zabija ważne npcty? Jakieś ogólne porady? :D
 
w poniedziałek zamówiłem na muve.pl ME3, czas realizacji do 5 dni. Chyba bardzo się pilnują,aby nie zrobić tego wczesniej bo status zamówienia nawet nie myśli żeby się zmienić. Jak tam u nich z punktualnością?
 
Ja zamawiam Gier-online i jestem bardzo zadowolony. Kiedyś zamawiałem z Gram.pl, ale wkurzał mnie ten sklep.
 
Medal of Honor Warfighter jest o wiele lepszy od Battlefielda 3 i Call of Duty Modern Warfare 3.
Coś wspaniałego :-)
 
@dick



mozna przejsc gre, ale nie radzilbym ich ubijac, bo jak wiesz sa potrzebni:D a nie odradzaja sie, dopiero w new game+
 
Zamówiłem w muve w piątek Max Payne 3 i Sleeping Dogs z promocji paczkomatem i maila o możliwości odbioru paczki dostałem w niedziele o 21:00 ;)
 
@Adib

Eurogamer • 5/10
NowGamer • 6.5/10
Games Thirst • 6/10
Destructoid • 5/10

chyba coś poszło nie tak z tym nowym MoH'em :)
 
najlepiej poczekac na ocene w psx extreme, tam najlepiej odzwierciedlaja one kunszt gry. jeszcze nigdy sie nie zawiodlem po zakupieniu gierki sugerujac sie ich nota
 
Właśnie żona pisała, że MGS4 dotarł a ja w szpitalu do jutra:/ Chyba ucieknę;))
 
Gothic był beznadziejny :-)



wiem wiem odkopałłem ale fabularnie dla mnie ta gra bije na głowe wszystkie gry nie ważne czy RPG, FPP czy cokolwiek innego Max Payne 3 zagrałem tylko dla tego, że jedynka była dobra lecz i tak nie skończyłem, Skyrim nie ma podejścia do Morrowinda mimo, że ta druga też mi do gustu nie podeszła. W Arcanie polecał bym grać tylko tym co grali we wszystkie wcześniejsze części Gothic'a inaczej to trata czasu.
 
Z tym Morrowindem i Skyrimem bym polemizował. O ile Morrowind to kultowa gra, to Skyrim bije ją w kilku kategoriach na głowę.
 
Teraz gry są robione na hop. Grafika, naparzanie, fabuła pięcio godzinna, przykład Mafia 2 w jedynke wracam nie raz w dwójke przeszedlem tylko dwa razy a o dodatkach już nie wsponę to samo w moim odczuciu Skyrim.
 
Panowie.


Potrzebuje na szybkosci wiedzy na temat poddan w UFC 2010. Lece do kumpla pograc. Sprawa wyglada tak, ze dochodze do dzwigni/duszenia ale nie potrafie tego skonczyc klepaniem.
 
Przeciwnik musi mieć mało staminy i wtedy kręcisz jak najwięcej potrafisz.



Znam się na tym bo mam 95% wygranych online przez poddanie :)
 
@Adib ja grałem w nowego MOH i nawet bardzo mi się nie podobał ale są gusta i guściki. Apropos miałem update dasha w xbox 360 i patrzcie co ja widzę :O IE , o dziwo działa ! Ale się wiesza wchuj :D jak to IE



imag0238b.jpg
 
Nie wiem jak multi, bo mnie tylko singleplayer interesuje.
I na tym polu oceniam tak:

1. Medal of Honor Warfighter
2. Call of Duty Modern Warfare III
3. Battlefield 3
 
Back
Top