GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja już uległem tej grze. Ostatnie dwa tygodnie do premiery już prawie nic gram w nic innego bo nawet mi się nie chce. W recenzjach walą konia do oporu i mam nadzieję że gra naprawdę będzie wybitna. Fakt że już nigdy nie powtórzyli geniuszu oryginalnej 7. Nawet mogłem grać w 16 ostatnio ale po ograniu dema nawet jakoś mnie do tego nie ciągnie. 5 dni ...
Dlatego ogrywam ponownie remake, żeby być na bieżąco ze story :werdum:
 
Proszę Cię, im głębiej wchodzisz w ten wątek i poznajesz cały kontekst tym większy mindfuck i nic nie jest czarno-białe. I oczywiście Legion :cmgkeepgoing:
Biedne niewinne Gethy, które musiały wyrżnąć wszystkich Quarian bez wyjątku w tym niewinne dzieci, bo inaczej by zostali zniszczeni. :werdum:

A romansowanie z Tali to trochę taki romans z nastoletnią fangirl, chociaż nadal jest lepszą postacią niż ta pierdolnięta Liara. :crazy:
 
Biedne niewinne Gethy, które musiały wyrżnąć wszystkich Quarian bez wyjątku w tym niewinne dzieci, bo inaczej by zostali zniszczeni. :werdum:

A romansowanie z Tali to trochę taki romans z nastoletnią fangirl, chociaż nadal jest lepszą postacią niż ta pierdolnięta Liara. :crazy:
Naprawdę uważasz, że nie mieli podstaw się Quarianom postawić? Przecież ich nie odjebali wszystkich, pozwolili im odlecieć :fjedzia:
Za romansowanie z Liarą powinny być Tworki z urzędu, choć jak się rozwija wątek z Handlarzem Cieni to jest lepiej (dlatego 2 najlepsza, bo nie jest częścią załogi :beczka:).
Tylko Miranda albo łysa wariatka (w 3 wygląda lepiej :awesome:)
 
Ciekawa sytuacja... Snajpię z rewolweru :jarolaugh:
Bo mam jeszcze tylko shotguna. 35 strzałów z ponad 100 m, 4 trafienia w ręce i nogi. Nic innego.

PSX_20240224_210004.jpg

PSX_20240224_210016.jpg

PSX_20240224_210042.jpg

PSX_20240224_210135.jpg

Ale wystarczyło. Sama gierka w trakcie mi pokazała ikonkę highskill że to umiejętność rzadko spotykana :jjsmile:

Był jeszcze typek co go na koniec rozwaliłem z tej armaty pod rewolwerem, ale nie dałem rady zespołowi, więc się nie będę chwalił.
 
DARMOWE GRY DO ODEBRANIA W TYM TYGODNIU

Super Meat Boy Forever (Epic Games Store).


DARMOWE WEEKENDY I TYGODNIE

Dying Light 2 Stay Human: Reloaded Edition (Steam);

Sid Meier’s Civilization VI (Steam);

Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edition (Xbox);

The Texas Chain Saw Massacre (Xbox);

Catan – Console Edition (Xbox).



GAME PASS W LUTYM

Microsoft zdradził ofertę Game Passa na cały miesiąc. Wiemy już też, co trafi do oferty w marcu.


Bluey: The Videogame (PC, konsole, chmura) – już dostępne;

Dead Island 2 (konsole, chmura) – już dostępne;

Maneater (PC, konsole, chmura) – dostępny od 27 lutego;

Madden NFL 24 (chmura) – dostępne od 27 lutego;

Indivisible (PC, konsole, chmura) – dostępny od 28 lutego;

Space Engineers (PC, konsole, chmura) – dostępne od 29 lutego;

Warhammer 40,000: Boltgun (PC, konsole, chmura) – dostępny 5 marca;

Diablo 4 (PC i konsole) – dostępne od 28 marca.

PS PLUS NA LUTY

Sony podało listę gier, które w lutym trafią do PS Plusa w progu Essential, a także wariantach Extra oraz Premium.



PS Plus Essential:

Foamstars;

Rollerdrome;

Steelrising.


PS Plus Extra:


Assassin’s Creed Valhalla

LEGO Jurrasic World

LEGO Worlds

Need for Speed Unbound

Roguebook

Rogue Lords

Tales of Arise

Tales of Zestiria

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition



PS Plus Premium
:

Resistance: Retribution

Jet Rider 2

Tales of Symphonia

Tales of Vesperia

Wszystkie gry są już dostępne.



AMAZON PRIME GAMING W LUTYM

Amazon podał listę gier, które trafią w lutym do abonamentu Prime Gaming.


Fallout (GOG.com) – już dostępne;

Breakout: Recharged (Epic Games Store) – już dostępne;

Missile Command: Recharged (Epic Games Store) - już dostępne;

Criminal Achives: Alphabetic Murders - Collector's Edition (Legacy Games) - już dostępne;

Tempest 4000 (Amazon Games) - już dostępne;

Blade Assault (Amazong Games) - już dostępne;

Gravitar: Recharged (Epic Games Store) - dostępne od 29 lutego.


INNE PROMOCJE

Wyprzedaż 2K na Steamie – przeceniono m.in. Borderlands 3, Civilization VI i Mafię: Definitive Edition;

Wyprzedaż Gore Galore na GOG.com – przeceniono m.in. F.E.A.R. Platinum, Mortal Kombat 1+2+3 i Quake'a.
 
Finał Fantasy Vll intergrade czyli wersja na ps5 jest grane. Mój umysł potrzebuje powolnego przestawienia na japońszczyzne przed premierą Rebirth.
Kiedyś grałem tylko w japońskie tytuły ale chyba z tego wyrosłem na rzecz europejskich produkcji. Po cyberpunku i tlou l i ll metroseksualny Cloud z mieczem większym od niego samego to trochę za dużo. Mam w planie po ffvll sięgnąć po death stranding directors cut. Może będę w stanie przebrnąć.
 
Finał Fantasy Vll intergrade czyli wersja na ps5 jest grane. Mój umysł potrzebuje powolnego przestawienia na japońszczyzne przed premierą Rebirth.
Kiedyś grałem tylko w japońskie tytuły ale chyba z tego wyrosłem na rzecz europejskich produkcji. Po cyberpunku i tlou l i ll metroseksualny Cloud z mieczem większym od niego samego to trochę za dużo. Mam w planie po ffvll sięgnąć po death stranding directors cut. Może będę w stanie przebrnąć.
Też mam zamiar spróbować tego fajnala jak tylko skończysz przygodę z Terror Billym ;)
 
Też mam zamiar spróbować tego fajnala jak tylko skończysz przygodę z Terror Billym ;)
Dwie części te bardziej współczesne z B.J są spoko ale tego z córeczkami nie tknąłem tzn decyzja o odinstalowaniu zapadła w jakieś 10 min. Wyjątkowej klasy gówno.
 
Lepsze niż origins ale nic nie przebije dwóch pierwszych części.
Dla mnie Knight lepszy - zmiany w systemie walki i poruszaniu się na duży plus.
W tym tygodniu skończyłem Arkham City,więc mam dobre porównanie.
 
Dla mnie Knight lepszy - zmiany w systemie walki i poruszaniu się na duży plus.
W tym tygodniu skończyłem Arkham City,więc mam dobre porównanie.
To wiadomo że gra jest technicznie lepsza z biegiem lat (zazwyczaj) ale Asylum i City były perełkami w swoim czasie a knight jako gra przeciętniakiem. Story dużo lepsze w dwóch pierwszych częściach no i wtedy był to powiew świeżości a knight to tylko odgrzewany nieco usprawniony kotlet.
 
To wiadomo że gra jest technicznie lepsza z biegiem lat (zazwyczaj) ale Asylum i City były perełkami w swoim czasie a knight jako gra przeciętniakiem. Story dużo lepsze w dwóch pierwszych częściach no i wtedy był to powiew świeżości a knight to tylko odgrzewany nieco usprawniony kotlet.
Jeszcze z połowa fabuły przede mną,ale póki co daje radę.
Bardziej mi podeszła od Spider Mana.
 
Jeszcze z połowa fabuły przede mną,ale póki co daje radę.
Bardziej mi podeszła od Spider Mana.
Z pajączkiem to nawet nie ma co porównywać bo to kolorowa bajeczka dla dzieci. Batman od pierwszej części oddaje mroczny klimat uniwersum i raczej jest skierowany do starszego odbiorcy.
 
DARMOWE GRY DO ODEBRANIA W TYM TYGODNIU

Super Meat Boy Forever (Epic Games Store).


DARMOWE WEEKENDY I TYGODNIE

Dying Light 2 Stay Human: Reloaded Edition (Steam);

Sid Meier’s Civilization VI (Steam);

Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edition (Xbox);

The Texas Chain Saw Massacre (Xbox);

Catan – Console Edition (Xbox).



GAME PASS W LUTYM

Microsoft zdradził ofertę Game Passa na cały miesiąc. Wiemy już też, co trafi do oferty w marcu.


Bluey: The Videogame (PC, konsole, chmura) – już dostępne;

Dead Island 2 (konsole, chmura) – już dostępne;

Maneater (PC, konsole, chmura) – dostępny od 27 lutego;

Madden NFL 24 (chmura) – dostępne od 27 lutego;

Indivisible (PC, konsole, chmura) – dostępny od 28 lutego;

Space Engineers (PC, konsole, chmura) – dostępne od 29 lutego;

Warhammer 40,000: Boltgun (PC, konsole, chmura) – dostępny 5 marca;

Diablo 4 (PC i konsole) – dostępne od 28 marca.

PS PLUS NA LUTY

Sony podało listę gier, które w lutym trafią do PS Plusa w progu Essential, a także wariantach Extra oraz Premium.



PS Plus Essential:

Foamstars;

Rollerdrome;

Steelrising.


PS Plus Extra:


Assassin’s Creed Valhalla

LEGO Jurrasic World

LEGO Worlds

Need for Speed Unbound

Roguebook

Rogue Lords

Tales of Arise

Tales of Zestiria

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition



PS Plus Premium:

Resistance: Retribution

Jet Rider 2

Tales of Symphonia

Tales of Vesperia

Wszystkie gry są już dostępne.



AMAZON PRIME GAMING W LUTYM

Amazon podał listę gier, które trafią w lutym do abonamentu Prime Gaming.


Fallout (GOG.com) – już dostępne;

Breakout: Recharged (Epic Games Store) – już dostępne;

Missile Command: Recharged (Epic Games Store) - już dostępne;

Criminal Achives: Alphabetic Murders - Collector's Edition (Legacy Games) - już dostępne;

Tempest 4000 (Amazon Games) - już dostępne;

Blade Assault (Amazong Games) - już dostępne;

Gravitar: Recharged (Epic Games Store) - dostępne od 29 lutego.


INNE PROMOCJE

Wyprzedaż 2K na Steamie – przeceniono m.in. Borderlands 3, Civilization VI i Mafię: Definitive Edition;

Wyprzedaż Gore Galore na GOG.com – przeceniono m.in. F.E.A.R. Platinum, Mortal Kombat 1+2+3 i Quake'a.
fajnie, że będzie nowy Diablo w gamepass. Nie tak dawno temu skończyłem 2 Resurrected z dodatkami. Tutaj samą fabułkę też chętnie odhaczę.
Dead Island ściągnięte już i będę sprawdzał, w jedynkę nie grałem.
 
LOL, kupiłem, zainstalowałem.
Chciałem zobaczyć czy działa ale musze konto założyć bo inaczej nie pogram.
Ja pierdole, do czego to doszło, że żeby zagrać w strzelankę trzeba jakies konta zakładać :(
Na czym konto? Ja póki co zainstalowałem ale nie odpaliłem jeszcze. Coś jak wirtualna piwnica.
 
największa wada gry to boss fighty, któe są słabe i po najniższej linii oporu
Póki co miałem spotkanie z podpalaczem i wielkim nietoperzem i faktycznie po chuju.
Ale walka z Dwoma Twarzami i jego switą w banku była bardzo spoko i napsuła mi krwi.
Zwłaszcza ci kolesie,którzy cucili znokautowanych towarzyszy byli irytujący.
 
17090274398297144702869241756659.jpg
pokazał się komunikat że mogę już ściągnąć FF Vll rebirth. Super z ich strony że przyspieszyli premierę. Myślę - praca chyba dziś poczeka a tutaj po instalacji wyskoczył licznik. Jeszcze 37 godzin. Jebane żółte ludziki wiedzą jak budować napięcie.
 
po linii najmniejszego oporu
::really::
ale generalnie się zgadzam
:beczka:

uważaj waść do kogo równasz
maxresdefault.jpg

:roberteyeblinking:


Trzeba się wysypiać :korwinlaugh:
Póki co miałem spotkanie z podpalaczem i wielkim nietoperzem i faktycznie po chuju.
Ale walka z Dwoma Twarzami i jego switą w banku była bardzo spoko i napsuła mi krwi.
Zwłaszcza ci kolesie,którzy cucili znokautowanych towarzyszy byli irytujący.
No man bat to raczej taki side boss kompletny i go przypadkiem można spotkać
Za dużo z batmobilem bossów było
Zależy też na jakim poziomie grasz

Ale do bossów z poprzedniej części nie mają porównania
 
Back
Top