GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Z tego co pamiętam było tu kilku fanów RPG. Kto zakupił Baldura? Z recek wskazują na hit. Dodatkowo bez gówno DLC i przycisku seasonpassa jak w D4.
 
Last edited:
Nie jest to kalka Divinity a mogłoby to tak wyglądać a ekran można mieć taki jak w Dragon Age i sterować jakby się grało w zręcznościówkę (na padzie) z widokiem w 3ciej osobie.
Jak pograsz więcej podziel się wrażeniami jak fabularnie wypada.
Rewelacja, teraz powinieneś kupić za małe pieniądze. Divinity original sin 2
Świetne.
Oglądałem jakieś gameplaye kiedyś i się zastanawiałem nad zakupem.
Skoro szanowne grono czipsożerców poleca to będzie trzeba zamówić.
 
A mnie odrzuca od Original Sinów turowy system walki i póki co jest to dla mnie nie do przeskoczenia. Jeśli chodzi o rzut izometryczny to jestem team aktywna pauza tylko i wyłącznie.
 
A mnie odrzuca od Original Sinów turowy system walki i póki co jest to dla mnie nie do przeskoczenia. Jeśli chodzi o rzut izometryczny to jestem team aktywna pauza tylko i wyłącznie.
Zarówno tury jak i rzut izometryczny to dla mnie archaizm że kijem nie tknę takiej produkcji.
 
Czyli kolega niby dorosły, a nie ma na lapku Heroes 3
W takie gry to grałem 20 lat temu. Nie wracam do staroci chyba że wyjdzie jakiś rimejk. Nie ogarniam fascynacji starymi grami. Gram 38 lat, we wszystkie gry w które chciałem zagrac grałem w ich epoce i nie wracam. Mam kolekcje starych gier ale w życiu juz w to nie zagram. Ostatnio grałem w któreś call od duty i w grze stały automaty z river raid i innymi starymi produktami activision. Zagrałem i tylko mnie to utwierdza w tym żeby retro gówna nic tykać.
To możesz zacząć żałować, że ominiesz tak świetne historie jak Disco Elysium czy chociażby Tyranny :fjedzia:
Nic na siłę. Skoro developerzy chcą tkwić w 20 wieku to trudno. Dla mnie obecne gry istnieją tylko w pełnym 3D , TTP na biedę FPP i walka w czasie rzeczywistym. Reszta może spłonąć
 
Ktoś powie, że takie gry są przeżytkiem ;)


Ktoś coś już jakaś większa opinia o BG 3? Powiem szczerze, że dawno dawno temu grałem chwilę w Neverwinter Nights i to była moja ostatnia gra typu D&D. Po recenzjach BG 3 zachęca, poza tym jednak takie studia wypadałoby wspierać, bo jako jedni z nielicznych nie chcą wycisnąć graczy wypuszczając kupę gówna, która łataliby na bieżąco. Jednak nie wiem czy nie odbiję się poziomem trudności ww. produkcji.

Druga gra która mnie interesuje to:

Czy ktoś ową produkcję posiada i jest w stanie powiedzieć czy warto?
 
Skończyłem główny wątek Sleeping Dogs. Bardzo fajny miks GTA z Yakuzą podlany sosem azjatyckiego kina kopanego.
Czuć niski budżet,ale większość mechanik zrobiona przynajmniej poprawnie a sama fabuła też wciąga.
Ogólnie jedna z lepszych gier 7/10 w jakie grałem i jeszcze nabyta w cenie małego kebaba.
Całkiem przyjemny tytuł,ograny jeszcze za czasów posiadania PS3.
 
Ktoś coś już jakaś większa opinia o BG 3? Powiem szczerze, że dawno dawno temu grałem chwilę w Neverwinter Nights i to była moja ostatnia gra typu D&D. Po recenzjach BG 3 zachęca, poza tym jednak takie studia wypadałoby wspierać, bo jako jedni z nielicznych nie chcą wycisnąć graczy wypuszczając kupę gówna, która łataliby na bieżąco. Jednak nie wiem czy nie odbiję się poziomem trudności ww. produkcji.

Druga gra która mnie interesuje to:

Czy ktoś ową produkcję posiada i jest w stanie powiedzieć czy warto?
Też się zastanawiałem nad BG3, ale po obejrzeniu paru streamów - odpuszczam, ekstremalny slowplay.
 
Też się zastanawiałem nad BG3, ale po obejrzeniu paru streamów - odpuszczam, ekstremalny slowplay.
Ja kupiłem, jeszcze nie grałem.
Poe to to nie jest, więc mi nie przeszkadza wolniejsza rozgrywka. Na sezonie diablo już się nagrałem, więc BG 3 to będzie idealny przerywnik.
 
Rockstar to mistrzowie w skokach na kasę - miał byc remake RDR1 a dostarczą jedynie bieda port z poprawioną grafiką gdzie w 4k można już było na Xboksach grać już dawno temu.
 
Back
Top