GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.



giphy.gif


Naobiecali więcej niż redzi z Cyberpunkiem.
 

W sumie to mnie szokuje. Nawet nie wiem jak IP działa w grach, w koncu po dziesięcioleciach w muzyce prawa wygasają...

Serio retro gry sprzed kilkudziesięciu lat i więzienie? Chyba musze poprosic AI o napisanie kilku tytułów "w stylu"...


Dokładnie

Ja nie mam nic... Dlatego wszystkie organizacje rządowe, firmy i osoby prywatne, które chcą mi wysłać konsole, osprzęt czy gry - proszę przesyłać szybciutko :jarolaugh:
 
Odpaliłem sobie po meczu Kena: Bridge of Spirits i zanim się obejrzałem była prawie 3. Bardzo fajna gierka.


Jest pierwszy gameplay z Frontiers of Pandora
 
Wczoraj przeglądałem gry i patrzyłem w tym kierunku. Ubi soft i licencja filmowa - myślę sobie wyjątkowej klasy gówno, trzeba uciekać. Po Twojej opinii chyba sprawdzę.
 
Wczoraj przeglądałem gry i patrzyłem w tym kierunku. Ubi soft i licencja filmowa - myślę sobie wyjątkowej klasy gówno, trzeba uciekać. Po Twojej opinii chyba sprawdzę.
No jeśli chodzi o fabułę i Ubi to nie mam zbyt wysokich oczekiwań, ale świat Avatara zasługuje na chociaż przyzwoitą grę, bo jest po prostu bardzo fajny. Na gejmplejach wygląda to bardzo spoko, więc też pewnie sprawdzę
 
Jeśli gracie na piecach w strzelanki a chcecie podszkolić celność w ulubionej, to łapcie profesjonalny soft do tego celu :suchykarol:

Zrobili promkę i jest tera za darmo. :goldi:

 
Po skończeniu wiedźmina postanowiłem dać jeszcze jedną szansę Skyrimowi. Ściągnąłem wersję na ps5 z dodatkami i... walczyłem z sobą ponad godzinę i nadal nie wiem jak można grać w to gówno z własnej woli. Odinstalowane. Bethesda do zaorania. Jeden jasny punkt kalka residenta the evil Within i morze gówna.
 
Po skończeniu wiedźmina postanowiłem dać jeszcze jedną szansę Skyrimowi. Ściągnąłem wersję na ps5 z dodatkami i... walczyłem z sobą ponad godzinę i nadal nie wiem jak można grać w to gówno z własnej woli. Odinstalowane. Bethesda do zaorania. Jeden jasny punkt kalka residenta the evil Within i morze gówna.
Skyrim ma rację bytu tylko na PC i to po wgraniu kilkudziesięciu modów :beczka:
 
Po skończeniu wiedźmina postanowiłem dać jeszcze jedną szansę Skyrimowi. Ściągnąłem wersję na ps5 z dodatkami i... walczyłem z sobą ponad godzinę i nadal nie wiem jak można grać w to gówno z własnej woli. Odinstalowane. Bethesda do zaorania. Jeden jasny punkt kalka residenta the evil Within i morze gówna.
Tak jak Rododendron stwierdził - tylko PC i to po zainstalowaniu potężnej ilości modów...

Już prędzej Starfield sobie sprawdź, bo chociaż ograniczyli ilość klatek do 30.,to przynajmniej od strony kodu wygląda na w miarę dopracowany projekt już w dniu premiery.

Chyba całą firmę zatrudnili od nowa :juanlaugh:
 
Tak jak Rododendron stwierdził - tylko PC i to po zainstalowaniu potężnej ilości modów...

Już prędzej Starfield sobie sprawdź, bo chociaż ograniczyli ilość klatek do 30.,to przynajmniej od strony kodu wygląda na w miarę dopracowany projekt już w dniu premiery.

Chyba całą firmę zatrudnili od nowa :juanlaugh:
Bethesda to teraz własność Microsoftu a nie mam zamiaru kupować x. Co do skyrima to niby jest napisane że w edycji na ps5 dołożyli jakieś mody z pc. Niemniej gra jest 5 razy gorsza niż nawet wiedźmin bez next gen update. W obliviony i inne gówna próbowałem już grać kilka razy ale po prostu się nie da. Żeby nie było to wiedźmin też ma niestety naleciałości z pc w postaci tony wciąż nie usuniętych bugów ale przy skyrimie to dzieło sztuki.
 
Bethesda to teraz własność Microsoftu a nie mam zamiaru kupować x. Co do skyrima to niby jest napisane że w edycji na ps5 dołożyli jakieś mody z pc. Niemniej gra jest 5 razy gorsza niż nawet wiedźmin bez next gen update. W obliviony i inne gówna próbowałem już grać kilka razy ale po prostu się nie da. Żeby nie było to wiedźmin też ma niestety naleciałości z pc w postaci tony wciąż nie usuniętych bugów ale przy skyrimie to dzieło sztuki.
Zrobili też Starfielda w wersji na PC i chyba na ps5 też.
 
W sumie jako odpoczynek po długotrwałych tytułach zainstalowałem Wolfenstein ll the new colossus. Bardzo przyjemna gra. Powrót do jednego z ulubionych tytułów no i jak zawsze można mordować tysiące Niemców a to już wartość sama w sobie. Blazkowicz jak zwykle daje dużo zabawy. Tym razem dodano kilka ciekawych patentów. Świetna gra "na raz"
 
Back
Top