GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Na Steam pojawiła sie możliwość kupienia "Gry o Tron" od Telltale za 25€ w promocji (27.99€) bez. Dla porównania, TWD2 kosztuje obecnie 24,99€
 
Polecacie jakies gry na ps4 zeby mozna bylo grac w kampanie przynajmniej 2 graczy na dzielonym ekranie?
 
@Dzygitek
Jeśli nie jesteś mega fanem gier z serii Thief to odradzam ten tytuł. Według mnie najgorsza część, spierdolili ją po całości. Co do drugiej gierki to się nie wypowiem bo nie kojarzę
 
@TyPeK
Ok dzięki, bo ogólnie poprzednie stare części pamiętam i lubiłem. Więc jak mówisz, że słabo to nie będę się męczył i wydawał kasy :)

@PioTRTek
No właśnie grałem :) I było bardzo fajnie zrobione, przy drugiej części jakość gorzej to wyszło według mnie :)
 
Skąd u Ciebie TyPeK taka cena. Nowy x360 z dyskiem 500 GB z Fifa 15 i GTA V kosztuje 970 zł już z wysyłka...
Ja Wujku taki zestaw jak Ty chcesz sprzedać tylko, że z 14 grami sprzedałem na początku roku za 700 zł i też ludzie się o to nie zabijali na tym allegro. Teraz już na dobre zadomowiły się PS4 i XO więc i ceny starych poleciały mocno w dół. Jeżeli masz dobre i stosunkowo nowe gierki to spróbuj sprzedać je osobno to pewnie lepiej na tym wyjdziesz.
 
Last edited:
Yagiel przy jakiej?

@Halny - przy spoglądaniu w czaszkę. Na zaziemiu w dolinie smoka tak mam oraz na Wybrzeżu Sztormów. Błąd się powtarza, więc pewniej w innych miejscach tak będzie. Robiłem ostatnio naprawianie gry,ale jeszcze nie sprawdziłem czy to coś dało.
 
No a ile byś dał ? 700zł to jest maks. Też bym proponował osobno gry sprzedać.
Ja swojego x-a też będę sprzedawał pod koniec roku. Czarnego Jaspera z przeróbką RGH w dobrym stanie za 400zł. Może ktoś zainteresowany ? :)
 
700 zł to dla mnie astronomiczna kwota. Napisałeś że za samą konsolę z padami i okablowaniem może Wujek za tyle sprzedać. Ja nie wiem czy znajdzie kupca na cały zestaw za 700 zł... Chmura ostatnio chyba pisał że PS3 z ilomaś grami sprzedał za 400 zł.
 
Słyszeliscie, ze Batman Arkham Knight wychodzi jednak rowniez na past geny? Co wy na to?


Dla mnie słabo to wygląda. Chciałbym całkowicie nową jakość, a to wygląda straasznie podobnie do poprzednich części.
Asylum, City, Origin i teraz to, ile można?

Mam pytanie, gra ktoś w nowego Dragon Age'a ? Dobre to to i warte kupna? Wymagana znajomość poprzednich części czy są ze sobą raczej nie powiązane?
 
heh, od kilku dni piszę o nowym DA. Warto :) Czy wymagana jest znajomość poprzednich części? Myślę, że dobrze by było gdybyś je ogarnął, ale ciężko mi powiedzieć, bo ja dość dużą uwagę przywiązuje do powiązań między grami. Oczywiście i w tej pojawiają się bohaterowie i historyczne aspekty z poprzednich części.
 
@Yagiel

ale w takim stopniu jak np Mass Effect? Nie mam czasu na przechodzenie wszystkiego od początku, a z checia bym sobie lupnal w nowego DA.
 
Panowie, gram w Dark Souls na PS3. Gierka kozak (na razie mam na liczniku 10 godzin i zabiłem tego smoka co miał paszcze w miejscu tułowia). ALE CZY W TYM BLIGHTOWN MUSI SIĘ GRA TAK CIĄĆ?!
 
Panowie, gram w Dark Souls na PS3. Gierka kozak (na razie mam na liczniku 10 godzin i zabiłem tego smoka co miał paszcze w miejscu tułowia). ALE CZY W TYM BLIGHTOWN MUSI SIĘ GRA TAK CIĄĆ?!

Musi. Choć na PS3 nie powinieneś aż tak narzekać. Jak tam. Zadzwoniłeś już dzwonami? Otworzyła Ci się Forteca Sen?
 
Tomasz, jeszcze nie, nie wiem gdzie drugi dzwon. Wiem tyle, że gdzieś w Blightown. Coś czytałem o jakiejś wiedźmie. Na razie błądzę i szukam sposobu na pozbycie się Toxic...
PS. Jak mogę oznaczyć cię, byś widział że to do cb?
 
Miszon -> żeby wyleczyć się z toksyn musiałbyś nazbierać sporo krzaków, które pozostawiają po sobie przeciwnicy w lokalizacji leśnej. Ogólnie w Blighttown na prawo jest taki wielki pajęczy kokon. Tam gdzie rzucają w Ciebie wielkimi kamieniami. Wejdź tam, pokonaj wiedźmę, idź trochę dalej i znajdziesz drugi dzwon. Ale ostrzegam Cię: nie idź dalej. Dalej jest świat lawy i on serio jest trudny, lepiej go zostawić na później. Po tym jak uruchomisz drugi dzwon, możesz zwiedzić Blighttown (jest jeszcze górne Blighttown ;)), ale tak to najlepiej Ci będzie iść do lasu. Można tam wejść od dwóch stron. Od strony kowala lub od strony Havla (taki bardzo opancerzony koleś uwięziony w piwnicy niedaleko miasta umarłych).

I tutaj dwie rzeczy: Od Havla (taka piwnica przed pierwszym bossem w prawowitej grze po przeniesieniu przez kruka) do lasu można dostać się albo wybierając wytrychy jako prezent przy wyborze postaci lub po zabiciu motyla i niedaleko będą zwłoki kowala z kluczem. To będzie dobry skrót do miasta nieumarłych. Jeśli więc nie byłeś jeszcze w lesie to polecam tam się udać i go zwiedzić zabijając tam bossów. Spotkasz tam Hydrę plującą wodą pod wysokim ciśnieniem i gdy już będziesz nad stawem to wejdź drabiną przy wodospadzie na górę i tam zwiedzaj dalej lokację.

Gdy już drugi dzwon zadzwoni, to otworzy Ci się Sen Fortress i dopiero po lesie (górnym i dolnym) tam idź. Po przejściu Sen Fortress zostaniesz przeniesiony do Anor Londo, przepięknej lokacji z mnóstwem atrakcji. Po Anor Londo dobrze jest pójść do Nowego Londo, po Nowym Londo do wspomnianej krainy lawy (za wiedźmą w Blighttown), a po krainie lawy w końcu do katakumb. Nie ma sensu zmieniać kolejności zwiedzania lokacji, bo ta jest optymalna.

@Miszon
 
o taak, tematy soulsowe sa bardzo mile widziane tutaj ;d

Edit:

Tomaszu, wiem, ze okropnie neci, zeby sie rozpisywac o tej genialnej grze, ale... Troche psujesz rozgrywke koledze opisując wszystko krok po kroku. Sam wiesz jak radoche sprawia pierwsze samodzielne przejscie tej gry i ciagla nauka na wlasnych bledach.
 
@Tomasz Chmura Kokon jest w prawej wersji Blightown?
Ja tam wszedłem od Depths, po pokonaniu tego smoka.
Właśnie, Jak wrócić do Undead Asylum? Bo słyszałem że jest tam lalka do jakiejś tajnej lokacji.
O, właśnie Havla szukałem, chcę jego pierścień
Dziena :D
EDIT:
Czy da się zabić czerwonego smoka na moście? Miecz już mam, ale chciałbym ubić gada...
 
Last edited:
Tomaszu, wiem, ze okropnie neci, zeby sie rozpisywac o tej genialnej grze, ale... Troche psujesz rozgrywke koledze opisując wszystko krok po kroku. Sam wiesz jak radoche sprawia pierwsze samodzielne przejscie tej gry i ciagla nauka na wlasnych bledach.

W sumie masz rację, jednak ja tylko wierzchołek góry lodowej opisałem. Np. to co napiszę niżej nie uważam za psucie zabawy. Jak ja mu tego nie powiem, to znajdzie odpowiedź w interencie

Właśnie, Jak wrócić do Undead Asylum? Bo słyszałem że jest tam lalka do jakiejś tajnej lokacji.

Idziesz do szpaka, a raczej do jego gniazda i robisz interakcję z nim. Tyle. Kukła jest w Twojej celi, więc musisz się cofnąć sporo. Nie zapomnij przejść przez główny dziedziniec na którym walczyłeś z pierwszym bossem. Przedmiot ten otworzy Ci nową tajną lokację w Anor Londo, ale to już sam ogarniesz bez problemu.

Czy da się zabić czerwonego smoka na moście? Miecz już mam, ale chciałbym ubić gada...

Da się. Wystarczy, że będziesz długo stał na środku mostu i sam do Ciebie zleci.
 
@DickNiaz
U mnie jest to trochę nie fair przechodzenie, gdyż nie mam telewizora HDMI i korzystam z kabla AV a dodatkowo nawaliła mi świetlówka. Nawet maksymalna jasność nie daje super efektów. Często nie mam szans nawet zauważyć, co mnie zabiła i gdzie to jest, bo zwyczajnie tego nie widzę. Dlatego przyjmuję porady, bo chcę to ukończyć. No i czytam takie podpowiedzi jak właśnie o lalkach (przez nieczytanie i chodzenie na ślepo nie uwolniłem rycerza z wieży z gargulcami)

EDIT: A jak już przy tym jesteśmy, to CO ZA GÓWNO DAJE TOXIC? Bo serio, tego nie mogę namierzyć
 
(przez nieczytanie i chodzenie na ślepo nie uwolniłem rycerza z wieży z gargulcami)

Oh uwierz mi, on się sam uwolni, on się sam uwolni... a gdy to zrobi, to jeszcze tu napiszesz z pytaniami :D ale cccśśśś bo DickNiaz mnie okrzyczy, że znowu za dużo mówię :D A Toxic daje bagno, ono jest zatrute. Nie ma przed tym ochrony, no chyba, że nazbierasz rzepów, które są dropami z przeciwników w lesie, ale to musiałbyś iść do tej nowej lokacji. Idź ubij bossa w pajęczym kokonie, uruchom drugi dzwon i idź do lasu, resztę znasz :)
 
Back
Top