GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Właśnie przeszedłem THE LAST OF US.



Musze to powiedzieć, muszę. Grałem w wiele gier w moim życiu i stwierdzam, że THE LAST OF US właśnie wgramoliła się na tron moich ulubionych gier. Wykopała z siedzenia siedzących od bardzo dawna okrakiem egzekwo HALF LIFE i HALF LIFE 2.:-)



Ciekawe ,czy szybko zejdzie:-)
 
Ludzie z NG wypowiadali się, ze kontynuacja jest możliwa, zresztą wykreowali przezajebisty świat, więc grzechem byłoby z niego nie skorzystać, ja z niecierpliwością czekam na DLC. Obecnie kończę trzecie podejście do TLoU (w przeciągu zaledwie 2 m-cy) i za każdym razem ta gra zyskuje jeszcze więcej w moich oczach.
 
Przecież oni tego świata nie uratowali, a jedynie przeżyli więc czekam na reszte historii może być kilka lat później.



Mogliby wyjaśnić wcześniejsze losy bohaterów i całe 20 lat, które przeleciało.
 
Dopiero poznalem wszystkie jednostki jakie sa dostepne grajac Protossem :P Moja armia glownie opierala sie na Zetkach i Stalkerach. Archony uzyteczne sa?
 
Carriery i te jednostki latajace co maja duzy zasieg, zajebista sprawa :) zlalem AI na poziomie Hard :P
 
@Zlatan: kazda rasa w late game ma wypasy :) problem jak przezyc do tego czasu i wypracowac sobie ekonomie ktora to pociagnie :)
 
Za probe oddania rzeczywistosci bojkotuja gre



http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,14395917,Rosyjscy_gracze_oburzeni_na_Company_of_Heroes_2__Gra.html
 
Dzihad widzialem jak gosciu walczy Stalkerami kontra Marines, masakra. A mi jednostki zawsze jak muchy padaja. Ale ucze sie ;p Poprawiam moje APM i ilosc zalegajacych surowcow ;p
 
Stalker to idealna jednostka na Marinsów. A z blinkiem to już w ogóle świetna sprawa. Archony są użyteczne, ale raczej do late game. Na etapie początkującym trzeba poznać ekonomię i po prostu tworzyć wojska, a nie robić jednostki high tier.


Ja w WoL grałem Protkami, ale max umiejętności to Gold liga. W HotS nie grałem online, tylko single.
 
No ja najpierw to musze poznac jakie jednostki na co sa skuteczne. Zagralem jedna gre online bez rankingu to mnie gosciu zmiazdzyl (gral zergiem), wpadl do mnie do bazy gdzie ja mialem kilka zetek i stalkera i nie udalo mi sie obronic. Choc gdybym postawil z 2-3 canony to odparlbym atak. Mysle ze za szybko chcialem stawiac druga baze zamiast zabezpieczyc sie.
 








Tu masz najsłynniejszą strategie dla protossa, którą możesz spokojnie z brązu wyjść :D



Jest jeszcze cannon rush lub 2 gate jak ktoś lubi zaczynać brudne taktyki.



Musisz wysyłać jedną probkę na scout i stawiać walla czyli budynki tak żeby jednostki zerga się nie przedostały. Docelowa ilość robotników w późniejszej fazie gry to 60 -70 na 3 bazach. I nie zapominaj o ulepszeniach do jednostek.
 
Dajesz W + shift i robisz jednostki.



Albo daj sobie pod jeden hotkey wszystkie warp gate i trzymając shift przyzywasz jednostki.
 
http://www.cdaction.pl/news-34015/dragon-age-inquisition---masa-nowych-informacji.html



Mimo wszechobecnej krytki, bardzo lubialem obie czesci dragon age, wiec ta zapowiedzia bardzo sie jaram :-)
 
Dragon Age 1 jest mega. O ile rozumiem choć trochę sapy o dwójkę, tak jedynkę uważam za absolutny top erpegów.
 
Mimo wielu wad i niedociąnięć jestem tego samego zdania co koledzy wyżej xD Grało mi się zdecydowanie lepiej niż w Mass Effecta, choć może to daletego, że uwielbiam te klimaty xD
 
Wg mnie Mass Effect jest lepiej wykonany, ale DA też było świetne aczkolwiek spodziewałem się czegoś więcej bo powinno przebić Skyrima.
 
Jak mówimy o tej trójce, to jeśli miałbym zaliczyć gry komputerowe w kategorii ,,przygody" , to Mass Effect był dla mnie tą największą. Ta gra jest dla mnie epicka pod każdym względem. Ani Skryim, ani tym bardziej Dragon Age nie dostarczyły mi takich emocji podczas przechodzenia.
 
Takie gadanie, w czasach gdy Baldur kosił dupy to Bil Gejc nawet nie myślał, że wyda Winde XP, bardziej sentymantalnie do tego podchodzicie. Jednak nastały nowe czasy i gry idą w innym kierunku, bywa że lepszym. Podaj mi nazwy starych erpegów, które to tak niszczą ME.
 
Baldur dla mnie kosi wszystkie rpg, potrafie do niego wracać raz do roku i przechodzić na nowo mimo, że prawie na pamięć go znam
 
xenogears, chrono cross, chrono trigger, lunary, fire emblem, valkyrie profile. moglbym jeszcze powymieniac, ale to jest bez sensu
 
Back
Top