Gadżet – małe, a cieszy.

Jak jakościowo mają się te zegarki timemaster?
fdd842039930cae9b57ec04710f3fe3d.jpg

Zainwestuj w jakiegoś Szwajcara, zależy jaki masz budżet i jaki zegarek cię interesuje. Coś z grupy Swatch, Atlantica lub Seiko itp. Większość tych zegarków posiada mechanizmy ETA, unikaj marek słupów jak Bisset oraz Amerykańskich marek które od dawna produkują wszystko w chinach przez co jakoś jest tragiczna.
 
Timemaster to taka marka znana z tego,że jest znana.Jakościowo dobrze wychodzą zegarki Casio z serii Edifice,design również idzie w parze z jakością.Oprócz tego,z takich tańszych szwajcarów warta uwagi jest Adriatica,no i z japońskich producentów j.w. Seiko.Te ostatnie ma jeszcze pod swoimi skrzydłami trochę bardziej budżetową markę Pulsar,niektóre modele również fajnie się prezentują.
 
Chyba, że tak, ale casio dalej dla mnie to chujnia i wolałbym sobie kupić jakiś tani prosty zegarek niż wybajerzonego casio.
 
Mi też Casio się nie podobają, wolę coś w kierunku klasycznym lub coś w klimatach Omega Seamaster / Speedmaster ale bez chrono ( marzenie )
 
Nie ma co jechać stereotypami o Casio-Edifice to ciekawa linia solidnych sikorów wykonanych z dobrych materiałów.Ja niedługo będę polował na takiego 540d,cena poniżej 400zł a prezentuje się naprawdę sympatycznie,na pewno ciekawiej niż konkurencja z tej półki cenowej
 
Wujo gust dobry ale nie wydałbym tyle siana na zegarek prawdopodobnie nawet gdybym podcieral dupę 200 złotowymi banknotami.Po za tym wydaje mi się że jeszcze za młody jestem na taki design :) Tydzien temu przymierzałem tego skurczybyka i prawdopodobnie go ogarnę.Żaden zegarek MNIE osobiście jeszcze tak nie podpasował. Cena bez wstrząsów a naprawdę bestia w realu prezentuje się perfekcyjnie.

url
festina-chrono-bike-black-f16600-2-3.jpg

Poza tym bardzo lubię design TW Steel,szkoda tylko że mam za chudą łapę na te busole.
 
Festina też fajna,ale chyba trochę za bardzo się cenią.Tutaj ten kasacz,trza kliknąć żeby powiększyć foto
 

Attachments

  • csaio.jpg
    csaio.jpg
    72.4 KB · Views: 27
Last edited:
@herrflick Pomyśl nad czymś innym zamiast silikonowego paska, trwałość tych pasków pozostawia wiele do życzenia jeśli uprawiasz w zegraku jakikolwiek sport. Tak jak wspominałem mi raczej się chronografy nie podobają. A co do ceny Omegi, może kiedyś ;) na 40 albo 50 urodziny ;)
 
Nie ma co jechać stereotypami o Casio-Edifice to ciekawa linia solidnych sikorów wykonanych z dobrych materiałów.Ja niedługo będę polował na takiego 540d,cena poniżej 400zł a prezentuje się naprawdę sympatycznie,na pewno ciekawiej niż konkurencja z tej półki cenowej
Ale to wciąż casio.
 
Do sportów i na codzień to mam 3 G-Shocki z młodości i jeszcze żyją.Chociaz najstarsza bestia już na klamerce szwankuje :) Ta Omesia to dla mnie typowy sikor kolezki z kryzysem wieku średniego,cabrio,mokasyny, problemy ze wzwodem-zdecydowanie 45 plus.;) Do tego 2100 GBP ? -nie dla mnie.
 
@herrflick Mi się podobają ogólnie Omegi do pracy ładnie by się komponowały z garniturem. Na aktualną chwilę posiadam ( na zdjęciu ), zakup nazwijmy go gwiazdkowy. Raczej traktuję go jako zegarek do pracy ( biuro ) na jakieś okazje. Do pracy pod ziemią mam najbardziej wytrwały zegarek z bazarku za 50 zł, bo szkoda do tego pyłu brać cokolwiek.
M%C4%99ski%20zegarek%20Certina%20Ds%20Podium%20C0014101605701-4.JPG
 
Back
Top