Gadżet – małe, a cieszy.

Meru, ile kosztowało Cię "wystrojenie" całego biurka? Bo przyznam, że prezentuje się to bardzo ciekawie :-)
 
@Be es - ale przynajmniej mozesz mieć na legalu. Nie wiem jak to jest z Twoją wymarzoną spluwą, czy jak masz kasę , możesz ją trzymać w chacie.



Ps. I zawsze możesz kolba pierdolnąc typa, jak mimo śrutu w oku, nadal będzie sie sadził ;-)
 
Oczywiście, że mogę ją trzymać na chacie, pod warunkiem, że mam na nią pozwolenie. A to otrzymam lada dzień :)
 
Myśliwy :-)



a tutaj moj gadżet :



idealisk-korkociag__0085957_PE214181_S4.JPG




xD
 
Żaden niebieski, żaden myśliwy. Po prostu prywatny strzelec (prawie) sportowy. Legalne posiadanie broni palnej w Polsce nie jest już aktualnie tak trudne, jak się powszechnie twierdzi. W 2011 r. fajnie zliberalizowano ustawę o broni i amunicji. Droga otwarta do realizowania chłopięcych marzeń o swojej prawdziwej "klamce" ;)
 
Takie robotyczne ramię mógłbym mieć:D
http://reprapforum.pl/news/item/nowe-hity-i-kity-z-kickstartera.html
 
Ja też lubie gadżety:)



Oczywiście zegarki - mój najnowszy i aktualny :D



Bh6F6YRCYAAhO1a.jpg




Teraz ciśnienie mi rośnie na jakiś tablecik oraz mp4 z dobrymi słuchawkami. Więc głównie elektronika, nieprzydatnych gadżetów chyba nie posiadam.



Noże? Spoko, nosiło się przy sobie, w szczególności w wakacje gdy się jeździło na wszelkiego rodzaju festiwale czy biwaki - nie po to aby zrobić komuś krzywdę, oczywiście, ale zawsze do czegoś się przydawał.



Nie wiem czy mogę to dodać do gadżetów - ale muzyka na cd, winylach, kasetach - reguralnie kupuje i mam tego już dość sporo. Niedługo przeprowadzka, więc wypadało by ogarnć jakiś album gdzieś na 120 płytek - a to już będzie gadżecik :]
 
Ktoś poleca jakieś ramki cyfrowe?
Dla siebie szukam czegos z e-ink, ale to chyba jeszcze za wczesnie...
Dla rodzicow, ramke z wifi, zeby latwo bylo cos im wgrac zdalnie...
 
Back
Top