Gadżet – małe, a cieszy.

http://www.ulysse-nardin.com/en/swi...r/Marine_Diver_10002C_10005O/266-10-3_93.html :pray:
Co do tego Hublota to jeszcze nic, tutaj Ulysse Nardin za ponad +2mln zł, chociaż są nawet Nardiny po 4-5mln zł :)
http://www.chrono24.pl/ulyssenardin/imperial-blue--id3082314.htm
Ja śmigam w takim od roku i jestem mega zadowolony:
20160105_134854~2-1.jpg

Skóra w paru miejscach lekko naruszona :c
 
Zegarki w tych cenach, to już bardziej biżuteria do garnituru lub dodatek niż standardowy zegarek:)
 
http://www.ulysse-nardin.com/en/swi...r/Marine_Diver_10002C_10005O/266-10-3_93.html :pray:
Co do tego Hublota to jeszcze nic, tutaj Ulysse Nardin za ponad +2mln zł, chociaż są nawet Nardiny po 4-5mln zł :)
http://www.chrono24.pl/ulyssenardin/imperial-blue--id3082314.htm
Ja śmigam w takim od roku i jestem mega zadowolony:
View attachment 2253
Skóra w paru miejscach lekko naruszona :c

Mam Diesla 6 lat (robota fossila) też nadal ładnie śmiga, ale w tych zegarkach są bardzo prościutki japońskie mechanizmy, także niewiele jest do zepsucia, szybciej ten pasek Ci się rozleci właśnie;)
dz1161-b.jpg

Obecnie przymierzam sie do jednego z tych, oba z niemieckiej manufaktury Pointec, świetne zegarki robią nawiazujące stylistycznie do niemieckiego lotnictwa z początku zeszłego wieku.
wt074-7680m-1.jpg

401817-6850-1s---7.JPG
 
Mam Diesla 6 lat (robota fossila) też nadal ładnie śmiga, ale w tych zegarkach są bardzo prościutki japońskie mechanizmy, także niewiele jest do zepsucia, szybciej ten pasek Ci się rozleci właśnie;)
dz1161-b.jpg

Obecnie przymierzam sie do jednego z tych, oba z niemieckiej manufaktury Pointec, świetne zegarki robią nawiazujące stylistycznie do niemieckiego lotnictwa z początku zeszłego wieku.
wt074-7680m-1.jpg

401817-6850-1s---7.JPG

Masz linki sklepowe do tych dwóch ostatnich?
 
Mam Diesla 6 lat (robota fossila) też nadal ładnie śmiga, ale w tych zegarkach są bardzo prościutki japońskie mechanizmy, także niewiele jest do zepsucia, szybciej ten pasek Ci się rozleci właśnie;)
dz1161-b.jpg

Obecnie przymierzam sie do jednego z tych, oba z niemieckiej manufaktury Pointec, świetne zegarki robią nawiazujące stylistycznie do niemieckiego lotnictwa z początku zeszłego wieku.
wt074-7680m-1.jpg

401817-6850-1s---7.JPG
Ten w środku mega, nie przepadam za bransoletami, wole skórzane paski, ale ten naprawdę się fajnie prezentuje. Co do Fossila to jestem bardzo zadowolony. Obczajałem ostatnio właśnie co nowego i ciekawego mają i znalazłem kilka perełek.
mens-fossil-leather-watches-trends-for-fossil-watch-leather-men.jpg

fossil-grant-multifunction-black-skeletal-dial-navy-leather-mens-watch-me3029.jpg

09f221d76d884e4601ceb02554e3c96c.jpg

Nie wiem czy nie sprawię sobie drugiego do kolekcji z tych co wkleiłem, bo strasznię mi się podobają, a cena super patrząc na jakość i wygląd.
 
Ten w środku mega, nie przepadam za bransoletami, wole skórzane paski, ale ten naprawdę się fajnie prezentuje. Co do Fossila to jestem bardzo zadowolony. Obczajałem ostatnio właśnie co nowego i ciekawego mają i znalazłem kilka perełek.
View attachment 2257
View attachment 2258
View attachment 2259
Nie wiem czy nie sprawię sobie drugiego do kolekcji bo strasznię mi się podobają, a cena super patrząc na jakość i wygląd.
Zgadzam się Fossil ma sporo ciekawych modeli w ofercie, także automatów.
img63330247.jpg
 
Eleganckie zegarki.
Ceny trochę zabijają, bo z moją skłonnością do gubienia rzeczy, to pewnie długo bym się nimi nie nacieszył.
 
gubienie i psucie :) bo nie chce mi sie zdjemowac zegarka do mycia naczyn czy rak w obawie ze mi sie szkielko o kran porysze :)

Ja zgubilem - w czasach nowozytnych - tylko jeden zegarek. Odczepil mi sie rzep w trakcie silowania sie z braciakiem w wodzie. Potem przez kilkanascie dni wstawalem przed 6 rano, bach do wody, zeby go po alarmie zlokalizowac, slyszalem go, ale nie dalem rady :) Z psuciem szlo mi zdecydowanie lepiej, a to wodoodornosc, a to szkielko, a to pasek.
 
Czasem sie zastanawiam na ile atrakcyjne ceny mają w samolotach na bezcłówce a na ile żerują na braku dostępu do neta i braku możliwości sprawdzenia ceny :)
 
Nawet nie zauważyłem tej koronki u góry, fajny patent :D Te trzy modele chyba mi się najbardziej podobają ze wszystkich Fossili jakie przejrzałem, oczywiście po za moim :lol::lol:
 
Back
Top