Freakowi zawodnicy posiadający pasy bjj.

Status
Not open for further replies.

Djuk94

Shark Fights
Heavyweight
Hej, na ten moment tak prezentuje się grono zawodników freakowych, którzy posiadają pasy. Jeżeli kogoś brakuje, to napiszcie niżej.
Marcin Malczyński - Purpurowy pas bjj
Piotr Pająk - Purpurowy pas bjj
Gabriel Arab Al-Sulwi - Purpurowy pas bjj
Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Niebieski pas bjj
Kacper Błoński - Niebieski pas bjj
Adrian ,,Medusa" Salamon - Niebieski pas bjj
 
Czy biały pas, mający problemy z kontrolowaniem soczystych bonków ze swojego odbytu jest znaczącym zagrożeniem dla kolorowych pasów?
 
Wam kurwa żelzny mózgownice poprzestawiał z tym gackiem i wiewiórem???
Nie żartuję ale nie będę o tym pisał bo moderacja znowu da mi bana tak jak za pierwszym razem gdy o tym pisałem bo uznali wtedy że specjalnie o tym piszę by ludzi wkurwić

MAKSYMILIAN WIEWIÓRKA WYCIERA MATE JUSTINEM GAETHJE
 
Nie żartuję ale nie będę o tym pisał bo moderacja znowu da mi bana tak jak za pierwszym razem gdy o tym pisałem bo uznali wtedy że specjalnie o tym piszę by ludzi wkurwić

MAKSYMILIAN WIEWIÓRKA WYCIERA MATE JUSTINEM GAETHJE
Ty się nie bój moderacji tylko ludzi, którzy przyjadą po ciebie pewnego dnia jak do słynnego Krzysztofa K.
 
Ty się nie bój moderacji tylko ludzi, którzy przyjadą po ciebie pewnego dnia jak do słynnego Krzysztofa K.

A do Ciebie medusa po tym jak mu lizałeś odbyt na yt wiadomo po co...
 
A do Ciebie medusa po tym jak mu lizałeś odbyt na yt wiadomo po co...
Nie łącz mnie z jakimś śmieciem z YT. To, że ktoś miał taki avatar jak ja tutaj to nic na to nie poradzę. Już ci kiedyś pokazywałem moje posty na jego temat, a to że ty nie jesteś zbyt bystry i nie potrafisz łączyć kropek to już nie mój problem.
 
Temat z potencjałem dla odklejeńcow
:mjsmile:
W stójce by Wiewiórkę zbił, ale w parterze nie ma argumentów, byłaby jednostronna dominacja. Z tego co słyszałem Wiewiór ma lepszą kontrolę w parterze od Janikowskiego (trenują razem), który jest cięższy, więc to już mówi co by się stało z Justinem w walce, jeżeli szybko by nie zdominował walki w stójce.
 
W stójce by Wiewiórkę zbił, ale w parterze nie ma argumentów, byłaby jednostronna dominacja. Z tego co słyszałem Wiewiór ma lepszą kontrolę w parterze od Janikowskiego (trenują razem), który jest cięższy, więc to już mówi co by się stało z Justinem w walce, jeżeli szybko by nie zdominował walki w stójce.

Czy ty wyciągasz wnioski na podstawie porażek Justina z Khabibem i Charlesem? Ci dwaj poddali Poiriera co ma czarny pas w BJJ. Wiewiór nikogo nawet nie był w stanie poddać na poziomie FAME, gdzie walczył z rywalem co robił parter 3 miesiące. Nie mówiąc już o tym, że Wiewiór nawet by go nie obalił. O czym my w ogóle dyskutujemy... Xd
 
W stójce by Wiewiórkę zbił, ale w parterze nie ma argumentów, byłaby jednostronna dominacja. Z tego co słyszałem Wiewiór ma lepszą kontrolę w parterze od Janikowskiego (trenują razem), który jest cięższy, więc to już mówi co by się stało z Justinem w walce, jeżeli szybko by nie zdominował walki w stójce.
może pojedź do Choroszczy, tak na stałe zalecam

Jak kolega wspomniał Czarlito z kebsem są mistrzami parteru. O ile wierzę że taki Diaz by poddał Gacka to kurwa jakiś debil z Fejmu któy nikogo tam nie poddał TBH. Ale dla was jakaś Meduza co jest:whodefuk: by poddała Rudiego z Gackiem bo ich kebs poddał:DC:. W takim razie podda pewnie Newsmana z Nebraski bo go też ktoś poddał na początku kariery
 
może pojedź do Choroszczy, tak na stałe zalecam

Jak kolega wspomniał Czarlito z kebsem są mistrzami parteru. O ile wierzę że taki Diaz by poddał Gacka to kurwa jakiś debil z Fejmu któy nikogo tam nie poddał TBH. Ale dla was jakaś Meduza co jest:whodefuk: by poddała Rudiego z Gackiem bo ich kebs poddał:DC:. W takim razie podda pewnie Newsmana z Nebraski bo go też ktoś poddał na początku kariery
Czy ty wyciągasz wnioski na podstawie porażek Justina z Khabibem i Charlesem? Ci dwaj poddali Poiriera co ma czarny pas w BJJ. Wiewiór nikogo nawet nie był w stanie poddać na poziomie FAME, gdzie walczył z rywalem co robił parter 3 miesiące. Nie mówiąc już o tym, że Wiewiór nawet by go nie obalił. O czym my w ogóle dyskutujemy... Xd
Poddał nie, tylko zdominowałby w parterze, jeżeli udałoby mu się obalić, to Gaethje by już nie wstał.
 
@B.I.G Makumba oglądałeś walki wiewióra
Może po prostu należysz do tej części użytkówników co pisali przed walką z Charlesem że Justin tym razem udowodni że jego parter nie jest taki słaby xDDD
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top