Freakowi zawodnicy posiadający pasy bjj.

Status
Not open for further replies.
@B.I.G Makumba oglądałeś walki wiewióra czy może po prostu należysz do tej części użytkówników co pisali przed walką z Charlesem że Justin tym razem udowodni że jego parter nie jest taki słaby xDDD
nie nie nie, o ile obstawiałem wygraną Justina to jednak wiedziałem że w parterze to kloc niesamowity. Ale uważam że też w jego głowie łamie się trochę jak ma iść z jakimś kozackim parterowcem na ziemię. A wiewiór to zwykłe wąchanie jajec, szkoła dagestańska :fjedzia:
 
nie nie nie, o ile obstawiałem wygraną Justina to jednak wiedziałem że w parterze to kloc niesamowity. Ale uważam że też w jego głowie łamie się trochę jak ma iść z jakimś kozackim parterowcem na ziemię. A wiewiór to zwykłe wąchanie jajec, szkoła dagestańska :fjedzia:
Patrz to było 4 lata temu a prawie go wiewiór poddał serio on tego Gaethje robi w meczu grapplingowym w dwie minuty


Przyznaj się jak się nazywałeś wcześniej na Cohones
Mnie tu nie było od grudnia a w marcu o mnie pisałeś pod jakimś newsem
Konto założyłeś w styczniu
No dajesz byku :rutekajak:
 
Patrz to było 4 lata temu a prawie go wiewiór poddał serio on tego Gaethje robi w meczu grapplingowym w dwie minuty


Przyznaj się jak się nazywałeś wcześniej na Cohones
Mnie tu nie było od grudnia a w marcu o mnie pisałeś pod jakimś newsem
Konto założyłeś w styczniu
No dajesz byku :rutekajak:

O czymś takim jak ty zapewne dowiedział się od innych użytkowników
 
Patrz to było 4 lata temu a prawie go wiewiór poddał serio on tego Gaethje robi w meczu grapplingowym w dwie minuty


Przyznaj się jak się nazywałeś wcześniej na Cohones
Mnie tu nie było od grudnia a w marcu o mnie pisałeś pod jakimś newsem
Konto założyłeś w styczniu
No dajesz byku :rutekajak:

strongmeni są chujowi zwykle w MMA, a możesz podać minutę w której ma szansę bo nie chce mi się tego oglądać

Nie miałem tu konta, Cohones zacząłem obserwować bo lubię znać opinię innych ludzi na temat taki czy owaki. A że MMA i Boks lubię to w końcu tu założyłem konto, a konto założyłem przez ograniczenie na patrzenie komentarzy do 30. Obserwować zacząłem pod koniec grudnia chyba, a konto założyłem w połowie lutego
 
Patrz to było 4 lata temu a prawie go wiewiór poddał serio on tego Gaethje robi w meczu grapplingowym w dwie minuty

Po tej walce walczył z gościem co trenował parter 3 miesiące i był z tej samej kategorii wagowej co on i jakimś cudem go nie poddał. Tak w ogóle to nikogo jakimś cudem nie poddał w FAME.
 
@B.I.G Makumba ok wierzę :beer:
O czymś takim jak ty zapewne dowiedział się od innych użytkowników
Zwykły kij do szczania
Moja sława mnie wyprzedza :irish: i ::jondance::
Ale wjechałem tu ludziom na psyche MASAKRA :cmgkeepgoing:
Po tej walce walczył z gościem co trenował parter 3 miesiące i był z tej samej kategorii wagowej co on i jakimś cudem go nie poddał. Tak w ogóle to nikogo jakimś cudem nie poddał w FAME.
Ale Hassan w pierwszej walce zaliczył wpierdol życia, wiewiór lat go w dosiadzie bardziej niż Rockhold Weidmana
Pięści przemówiły a nie dźwigniowe triki za to całe pozerstwo na konfach araba (nie tego rapera)
Po walce ludzie mówili że Hassan przez długi czas nie wiedział co się dzieje, rzygał i musieli go trzymać by się nie wypierdolił xD
A w rewanżu Hassan złapał się siatki gdy wiewiór łamał go skrętówką (oszukał jak poirier) tfu
A Justina to ulany ochroniarz odklepał w dziesięć sekund co pewnie z MMA ma tyle wspólnego co ja z nwm kurwa Kim Dzong Unem
https://youtube.com/shorts/oOM6xIQEbWQ?feature=share
 
Wiewiór pokonałby Gaethje w graplingu...
O kurwa, komuś serio na łeb cegła się zjebała...
:brainoverload:
To oglądnij sobie filmy sprzed walki z Charlesem które sam wstawił na YT gdzie trenerzy zakładali mu arm bary jak największemu amatorowi parterowemu na sali (którym był) nikt mi nie wmówi że Justin wiedziałby jak wykręcić się z takiej specjalności wiewióra jak skrętówka
20270709_148421.jpg
 
To oglądnij sobie filmy sprzed walki z Charlesem które sam wstawił na YT gdzie trenerzy zakładali mu arm bary jak największemu amatorowi parterowemu na sali (którym był) nikt mi nie wmówi że Justin wiedziałby jak wykręcić się z takiej specjalności wiewióra jak skrętówka
View attachment 41114
a wiewiór by pokonał Krula w grapplingu?
 
Jak rudego khabib podłączył, to ferrari tym bardziej.
:pociesznymirek::najmancoty:
Kurwa naprawdę? Tamten cios był niefartowny dla hydraulika, bo myślał że uniknie a tu taki chuj, znowu ego go poniosło, poza tym normalnie kontaktował, a że przeleciał pół oktagonu bo chciał wstać a był spanikowany
Poza tym o czym my kurwa rozmawiamy, jak Rudi by cały roster Fame, HL i Prime by najebał w jedną noc pod warunkiem że miałby butlę z tlenem

Chociaż pewnie wg was taki kubańczyk by Silve w prime najebał:DC:
 
:pociesznymirek::najmancoty:
Kurwa naprawdę? Tamten cios był niefartowny dla hydraulika, bo myślał że uniknie a tu taki chuj, znowu ego go poniosło, poza tym normalnie kontaktował, a że przeleciał pół oktagonu bo chciał wstać a był spanikowany
Poza tym o czym my kurwa rozmawiamy, jak Rudi by cały roster Fame, HL i Prime by najebał w jedną noc pod warunkiem że miałby butlę z tlenem

Chociaż pewnie wg was taki kubańczyk by Silve w prime najebał:DC:
Jakby tak panikował w walce z ferrarim po ciosie, to już by było po walce, może i by wygrał rudy, ale przez dq po nokaucie. Kubańczyk ma realne szanse z Prohazką w 93kg, bo jest dziurawy jak ser szwajcarski, w stójce mógłby go skopać low kickami, lub jakiś cios mógłby siąść, ogólnie równa walka by była.
 
Widziałeś ostatnią walkę Prohazki, lub drugą walkę ferrariego z polakiem?
widziałem
Kubańczyk to jest ostro przehajpowany odbiegając od tematu bo pobił samych lamusów któych robi ktoś kto jest w mairę wysportowany i ogląda UFC czy nawet Boks zawodowy by wiedzieć jak cios wyprowadzić
 
To oglądnij sobie filmy sprzed walki z Charlesem które sam wstawił na YT gdzie trenerzy zakładali mu arm bary jak największemu amatorowi parterowemu na sali (którym był) nikt mi nie wmówi że Justin wiedziałby jak wykręcić się z takiej specjalności wiewióra jak skrętówka
View attachment 41114
Chłopie nie wiem co bierzesz, ale odpuść. Szkoda zdrowia, naprawdę.
 
:pociesznymirek::najmancoty:
Kurwa naprawdę? Tamten cios był niefartowny dla hydraulika, bo myślał że uniknie a tu taki chuj, znowu ego go poniosło, poza tym normalnie kontaktował, a że przeleciał pół oktagonu bo chciał wstać a był spanikowany
Poza tym o czym my kurwa rozmawiamy, jak Rudi by cały roster Fame, HL i Prime by najebał w jedną noc pod warunkiem że miałby butlę z tlenem

Chociaż pewnie wg was taki kubańczyk by Silve w prime najebał:DC:
Amadeusz raz na pytanie czy mógłby zawalczyć z Conorem odpowiedział że gdyby dali mu pistolet to tak czyli się obsrał
Porównaj sobie cepy Amadeusza z rewanżu z Polakiem i Khabiba z walki z Krulem
Amadeusz bije 3x mocniej
Więc wiesz Krul ma go na liścia ale z takim Usmanem to bym go zobaczył :penn:
Pisałem o tym już jakiś czas temu
Ja bym zobaczył Ferrariego z Usmanem :rutekajak: To by była fajna waleczka
Może nawet mielibyśmy nowego mistrza
Nie wiem jak z Furym ale Artura Kasjo robi bez problemu bo ma na niego styl
Joshua pada kondycjnie w dwunastej rundzie w życiu nie wytrzyma presji Kasjusza

Ferrari w stójce robi dziecko a może nawet bliźniaki Usmanowi
W parterze Amadeusz go zniszczy podobnie jak żelka

I gdzie kubańczyk do Prochazki xDD A co do Tyburskiego to pisałem kiedyś Ś.P. 99picksowi że jeśli w pierwszej rundzie to Tybori a jeśli walka potrwa dłużej to Roberto
 
Kacper Błoński pokazuje swoją wyższość robiąc 2 treningi dziennie nad zawodowcami leniuchami typu Marian Ziółkowski, który raz na jakiś czas przyjdzie na trening jak nie ma walki ustalonej, a jak ma to i tak się obija obibok, Okniński miał rację. Po ostatniej jego walce też sądzę, że Ziółkowski nie robił tak długo parteru, tylko Kickboxing, że nawet Błoński, który dość dużo robi treningów bjj mógłby go poddać lub utrzymywać przez dłuższy czas dominującą pozycję w tej płaszczyźnie.
 
Za takie teksty ze wiewiór podda gaethje lub błoński podda ziółkowskiego powinien być ban i przerwa od forum żeby mózg wrócił z orbity i ponownie nawiązał połączenie z ciałem. Jeśli to jakiś wyrafinowany trolling to przepraszam, nie śledziłem całego wątku :tiphatb:
 
Za takie teksty ze wiewiór podda gaethje lub błoński podda ziółkowskiego powinien być ban i przerwa od forum żeby mózg wrócił z orbity i ponownie nawiązał połączenie z ciałem. Jeśli to jakiś wyrafinowany trolling to przepraszam, nie śledziłem całego wątku :tiphatb:
Błoński przetrenował już więcej niż Błoński u Mirasa, bo z tego co Mirek mówił, to Ziółkowski trenował 2-3 razy w tygodniu + często robił przerwy, a Wiewiór trenuje z zawodowcami we Wrocławiu, jesteś redaktorem prestiżowego portalu, to mógłbyś się dopytać jak mu idzie w bonzaimma na tle zawodowców.
 
Za takie teksty ze wiewiór podda gaethje lub błoński podda ziółkowskiego powinien być ban i przerwa od forum żeby mózg wrócił z orbity i ponownie nawiązał połączenie z ciałem. Jeśli to jakiś wyrafinowany trolling to przepraszam, nie śledziłem całego wątku :tiphatb:
O tak dlatego prosimy o reakcje szefie:tiphatb:
 
Za takie teksty ze wiewiór podda gaethje lub błoński podda ziółkowskiego powinien być ban i przerwa od forum żeby mózg wrócił z orbity i ponownie nawiązał połączenie z ciałem. Jeśli to jakiś wyrafinowany trolling to przepraszam, nie śledziłem całego wątku :tiphatb:
Zresztą to jest mój temat, ktoś każe go im przeglądać i komentować? Chciałem tu tylko wstawiać posty, gdy ktoś dostanie nominacje z freaków, ale nawiązały tutaj się jakieś dyskusje, których ja nie zapoczątkowałem.
 
Zresztą to jest mój temat, ktoś każe go im przeglądać i komentować? Chciałem tu tylko wstawiać posty, gdy ktoś dostanie nominacje z freaków, ale nawiązały tutaj się jakieś dyskusje, których ja nie zapoczątkowałem.
ale brnąłeś w to zaparte a teraz wywijasz się sarkazmem :DC:
 
ale brnąłeś w to zaparte a teraz wywijasz się sarkazmem :DC:
Potem jak już dyskusja się uaktywniła, to też zacząłem wyrażać swoje zdanie, bo przecież nie mogę zabronić pisać innym czy zablokować działu tak, abym tylko ja mógł pisać.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top