Forumowa gra mma

@Alistair Overeem:zrobiłem to co obiecywałem,w 1 rundzie poszłem na wymiany z Travisem i niszczyłem go kopnięciami a w 2 rundzie dokończyłem dzieła,teraz to o czym wielekrotnie mówiłem walka z BigFootem i wyrównanie rachunków a potem walka o pas,ale jeśli BigFoot by się posrał to wezmę walkę z Sonnenem który jest zwyczajnie przeklamowanym dupkiem i jeśli BigFoot się posra to chętnie zakończe karierę Sonnena



@ChristianoMarcello:co tu dużo mówić,udowodniłem że zasługuje na być w UFC na początku po obaleniu było trochę nie ciekawie,ale potem dałem radę i pokonałem rywala,chętnie w następnej walce zmierze się z @MJohnson bo mam coś mu do udowodnienia albo z @NormanParke
 
@Sonnen jest gruby, ale i tak u mnie ma zawsze miejsce :). już szykuje dla niego EXTRA-FIGHT :)/
 
@SailorMoonMMA:@Alistair Overeem vs @ChaelSonnen,make it happen pls :D,zresztą Sonnen powinien po tej walce walczyć w Undercarcie
 
jeśli obie strony wyrazą aprobatę odnośnie tego pojedynku. UFC 166 31 lipca jest możliwe!.
 
@SailorMoonMMA:@DroniWhite,@AlistairOvereem w każdej chwili może walczyć z Sonnenem ale nie wiadomo co na to obóz Sonnena
 
@Sonnench

@ufc@DroniWhite Nie bylem dzis soba, przepraszam moich fanow. @ShogunRua to legenda mma i przyznaje, ze byl w znakomitej formie. Co z moja dalsza kariera? Zawsze powtarzalem, ze jesli nie bede w stanie zdobyc mistrzostwa i byc najlepszy, to porzuce walke i zajme sie czyms innym. Dzis nie jest jest jeszcze ten dzien... Mamy porachunki do wyrownania @WanderleiSilva. #ufc168, bede gotowy.
 
Bigfoot " @Reem nie wiem co mialby mi dac ten rewanz ale spoko jestem gotowy po tej walce nie opuscisz oktagonu ovwlasnych silach dla mnie jestes zwykla bezwartosciowa dzi*ka nie majaca szacunku dla swoich przeciwnikow ale to sie zmieni po walce ze mna gdy drugi raz cie znokautuje"
 
@AlistairOvereem:skoro ja jestem dziwką to kim ty jesteś pajacu?,człowieku poza kompromitacją w walce z Cainem i pokonaniem wraka Fedora nic nie osiągnąłeś,ja natomiast jestem mistrzem DREAM i Strikeforce oraz K-1,ale widzę że przynajmiej nie pękasz i zawalczymy,@Droni White make it happens?
 
Shogun na temat kolejnego przeciwnika:
"Moje dzisiejsze zwycięstwo było mi bardzo potrzebne. Jestem z niego bardzo zadowolony. Zdominowanie Chaela Sonnena to nie lada sztuka. Czuję, że po tym zwycięstwie wstąpiły we mnie nowe siły i mogę znów dojść do title shota. Jeśli chodzi o kolejnego przeciwnika to z chęcią zawalczyłbym z Rashadem Evansem. Już kilka razy byliśmy do siebie przymierzani, ale nic z tego nie wychodziło. Jeśli jego obóz i kierownictwo UFC wyrazi zgodę na taki pojedynek to mogę walczyć gdziekolwiek i kiedykolwiek. Natomiast jeśli Rashad ma inne plany to z radością zawalczę ze zwycięzcą ME gali UFC Fight Night 28, czyli Baderem lub Teixeirą. Wszystko w rękach Droniego White'a.

Andy Ogle:
"Dzisiaj odniosłem wielkie zwycięstwo! @MaxHolloway to cenny skalp. Teraz myślę o kolejnej walce. Na tej samej gali z mojej wagi pojedynki wygrali @danielpineda i @stevensiler i to z nimi zawalczyłbym najchętniej. Co Wy na to?"
 
Bigfoot "@Reem chodzilo mi o podejscie do walki bez zadnego szacunku a co do walki z Cainem to gosc jest z innej planety i na dzien dzisiejszy nie widze nikogo kto mialby mu zabrac pas"
 
@SonnenCh

@AlistairOvereem Kto cie w ogole wypuscil ze stajni? Wracaj tam natychmiast.



2hx56yq.gif





@TjGrant

@DroniWhite Co z moja walka na #ufc165 w Kanadzie? Wiesz, ze moge dac zajebiste show i sprzedac mnostwo biletow




@Demian Maia

@DroniWhite Ja vs @Koscheck na #ufc165, to wciaz genialna opcja! Potrzebuje tej walki, bo caly moj oboz przygotowawczy do walki na ufc 163, moze pojsc niemal na marne!




@Magnus Cedenbland




@ufc@BuddyRoberts Dawno nie bylem w takiej formie! Juz za za kilka dni udowodnie, ze zasluguje na miejsce w ufc! #UFC FN 27 baby!


@Roy Nelson




@Sonnench haha, Chael mowilem ci, zostaw mojego hamburgera!



@DroniWhite co z moja walka z @MarkHunt, zarabiam dla ciebie kupe forsy, a ty mnie traktujesz z kazdym dniem coraz gorzej!
 
@AlistairOvereem:@SonnenCh doprawdy?,ja na twoim miejscu wracał tam gdzie twoje miejsce czyli do MW,bo nie jesteś zawodnikiem LHW i jesteś przeklamowanym średniakiem który ciągle jedzie na "wygranej walce z Silvą",zacznijmy od tego że przegrałeś na własne życzenie ale uważasz się za "Ture Championa" żenujące
 
@BradPickett: Chciałem podziękować sponsorom, moim sparingpartnerom z @AmericanTopTeam oraz wszystkim fanom, którzy mnie wspierali. @MichaelMcDonald tym razem był słabszy, ale ma przed sobą świetlaną przyszłość i napewno wiele w tym sporcie osiagnie. Przygotuj się @RenanBarao. Nasz rewanż jest nieukniony. Prędzej czy póżniej dojdzie do tej walki i udowodnię wszystkim, że twoje zwycięstwo było tylko zbiegiem okoliczności.
 
Carlos Condit w wywiadzie jeszcze przed rozpoczęciem gali:
Jestem w stu procentach gotowy na tą walke. Martin nie ma żadnych argumentów, nie uważam że jest słaby, ale to jest mój czas i dzisiaj wszystkim to udowodnię. Zobaczycie nowego fightera, będę agresywniejszy, a ta walka będzie bardzo widowiskowa... O ile oczywiście mój przeciwnik mi na to pozwoli. W każdym razie szykujcie się na niezłe fajerwerki z mojej strony. Dzisiaj licze na KO OF THE NIGHT!
 
Osoba odpowiedzialna za dzisiejszą galę otrzymałą taktykę mojego zawodnika? Bo żadnej odpowiedzi na maila, mimo że prosiłem o potwierdzenie.
 
@damianancelotti



Otrzymałem otrzymałem, sorki nie miałem wscześniej jak potwierdzić. Gala za godzine i 8 minut na czacie.
 
Elenberger: George st pierre wyzywam cie do walki i myhsle ze zasluzylem na walke z tobą. Dajmy dobrą walkę i rozgrzejmy kibiców
 
Delorme- Super ze wygralem troche nudna walka ale robilem co w mojej mocy. Scot Jorgersen pokonalę kogoś znaczącego i czekm na ciebie
 
@BuddyRoberts: bardzo zadowolony z mojego występu. Wszystkiego dobrego dla Magnusa, to waleczny chłopak. Pora na chwile odpoczynku #yolo



@stonerteamMMA: imponująca passa chłopaków z drużyny! @BuddyRoberts @VinnyMagalhaes @StevenSiler



@normanparke: ostatnia prosta przed starciem z Wimanem... #UFC164
 
Można jakiś skrócik walki Condit vs Kampmann... I jakby dało rade to opiszcie jak on do cholery dał się poddać? :-)
 
Back
Top