Forumowa gra mma

2043_szpital.jpg




Tak skończy Dos Santos.



P.S.A Spider jak jesteś taki dobry to zmierz się z Belcherem, chyba że Ty wielki niepokonany mistrz pękasz.Czekam na ofertę.
 
nichuja, nie przesadzaj, twoj belcher jest za cienki na spajdera, on czeka na weidmana, po tym jak spuci soczysty wpierdol lombardowi
 
mailina



Ty masz samych leszczy którzy za moimi zawodnikami naoszą torby



Gaara



Hector mówi, że chyba się przesłyszał. Tak byłoby lepiej dla Ciebie i Twojego podlotka...



Hector-Lombard.jpg
 
Jak Weidmann jest taki dobry to nie zawalczy z Belcherem- zwycięzca walczy o pas.Chyba, że twój niezwykły zawodnik się boi.
 
Mogę walczyć z Dos Santosem ale pod kilkoma warunkami:



-będziemy walczyć w main evencie



-będzie to jubileuszowa gala, a więc rozpiska będzie najlepsza w historii



-zastrzegam sobie możliwość rewanżu w każdej chwili.
 
Heh, mam nadzieję, że w rzeczywistości rozmowy między managerami zawodników tak nie wyglądają :-)
 
@ malinowsky



Nabij mu chociaż jeszcze dwie walki z kelnerami to potem może pozwolę się mu bić z moim Palharesem. ;)



Jeżeli chodzi o UFC 150 to chętnie zobaczyłbym mojego Rampage'a z Davisem ale to wszystko zależy od Droni White'a i ketraba. :)
 
Lyoto Machida jest gotowy na rewanż zarówno z Rampagem jak i Jonesem. Pobije ich w jedną noc! Z pewnością taką walkę fani chcą zobaczyć na 150 odsłonie UFC.
 
Wszyscy i tak bedą patrzeć na ME 150 a największą gwiazdą będzie tam JDS:-) Fajnie jakby tam zawalczył Minotauro i do tego będę dążył.



Puczi:-)
 
@ Matthew



Wchodzę w to. Rewanż Rampage'a z Lyoto to coś co fani muszą zobaczyć na UFC 150. Tylko powiedz swojemu zawodnikowi, żeby cały czas nie uciekał, hehe.



Edit: Propozycja nieaktualna. Dużo chętniej mój Quintonek zmierzy się jednak z Davisem. To jesteśmy ustawieni ketrab. ;)
 
Nie ma sprawy. Tylko tym razem nie rozmawiaj z sędziami punktowymi, if you know what i mean.
 
Ugadani ;) Tylko trzeba mi przeciwnika dla Noga, bo Mir stchórzył.
I Leonard Garcia chce zgarnąć hajsy za walkę wieczoru.
 
Back
Top