Forumowa gra mma

Ok, to ja dobieram Rampage'a i właśnie zmienionego przez bosmana Palharesa. Z taką czwórką (E. Silva, P. Sass, Rampage i Palhares) mogę grać. :D
 
Chciałbym dodać 4 zawodników.



Mike Easton 65,73 58pt



Roland Delorme 64,74 54pt



Ben Rothwell 63,67 59pt



Chris Camozzi 64,27 56pt
 
Kolejne nazwiska podane!

Dziś federacja UFC (Ultimate Fighting Cohones) ogłosiła kolejny pojedynek jaki będziemy mieli okazje zobaczyć na najbliższej gali oraz poznaliśmy rywali dla Rolanda Delorme i Mitcha Gagnona.
Ogłoszonym pojedynkiem jest starcie Paula "Sassangle" Sassa z Amerykaninem Aaronem Riley. Niepokonego dotąd Sassa czeka trudny sprawdzian ze starszym i bardziej doświadczonym fighterem. Jak wspomniałem wcześniej poznaliśmy też rywali dla Delorme i Gagnona. Ten pierwszy zmierzy się z Norifumim Yamamoto który nie ma ostatnio zbyt dobrej passy. Rywalem Gagnona będzie zaś mieszkający na co dzień w Californii Reuben Duran.
W kuluarach spekuluje się, że rywalem Briana Ebersole zostanie Matt Brown, czekamy jednak na oficjalne potwierdzenie tej informacji.

A oto kilka newsów ze świata MMA:


* Mamed Khalidov narzeka, że po podpisaniu kontraktu z UFC ma trudności z wyżywieniem rodziny.
* Tim Boetsch tuż przed swoją walką z Hectorem Lombardem nabawił się choroby, prawdopodobnie jest to zatrucie pokarmowe, nie wiadomo jak wpłynie to na jego postawe w walce.
* Junior Dos Santos poleciał do Polski by trenować z gwiazdą tamtejszej sceny MMA Kamilem Walusiem.
* Dana "Droni" White zapowiedział, że w 2013 roku chce zorganizować gale UFC w Polsce.


Więcej info wkrótce!

Gala UFC 149 odbędzie się jutro o godzinie 20:00 na czacie MMAROCKS! Zapraszam.

Oto rozpiska jutrzejszej gali (Pogrubione są nazwiska zawodników których managerem jest użytkownik forum):

rozpiskaufc.png


Proszę nie brać na poważnie newsów, nie mam nic ani do Walusia ani do Mameda, po prostu coś trzeba było napisać :D

Za uwagę dziękuje newsman UFC- DeMentor.
 
@Matthew - nic nie mam



@Gaara - niektórzy już kontraktują, a wszyscy będą za jakiś tydzień.
 
Nie o to chodzi. Ja wysłam do Cb maila lub piszę na gg, czy dany Twój zawodnik może wystąpić na tej gali. Potem rozmowa o przeciwniku itp.
 
Jako menadżer Lombarda czuje się dotknięty i mój zawodnik przyjmuje wzywanie, kurwa :D



Czy wiesz na co się piszesz Panie menadzerze Gaara? Kto niby miałby stanąc na przeciwko mojego czempiona?
 
Hahah Dementor rozjebał newsami :D
Tak trochę gimbersko, ale jeśli to możliwe to "zaklepuję" sobie Cesarza jeśli ma zamiar się pojawić w grze :)
 
Hubi i Tar proszeni o kontakty.



PRZYPOMINAM JUTRO POCZĄTEK.



UFC 149 LIVE ON CHAT MMAROCKS.



6-ciu zawodników, którzy walczą jutro mają już podpisane managerskie kontrakty. Do nich wysłałem e-maila lub wiadomość gg w sprawie taktyki na rywala. Roy_Nelson, Marcin, Matthew, MarkHunto już odpisali. Zrobili wszystko jak należy. Teraz czekam na dwóch managerów, którzy mają zawodników w Main Evenciorze ;)
 
Kto ma Kharitanova? Mój Fabrycy chce spuścić brazylijski wpierdol temu emerytowanemu dziadowi za porazke z czasów prajdowskich :D



Droni, kontraktuj!
 
poczekaj, odjebie brazola, a pozniej spuszcze wpierdol nakoksowanej koninie. sergej cala ciezka dywizje wyczysci



hahaha, mialem napisac o cigano, a napisalem o overeemie:D



walka z werdumem juz zaklepana wiec o kontrakt w ufc nie ma sie co bac :D
 
Overeem się nikogo nie boi, po prostu jest zbyt zajęty treningiem aby udziela się medialnie.Jak tylko dostaniemy godną ofertę to mój zawodnik sprawi ciężkie KO Dos Santosowi.P.S. Radzę mu cieszyć się żebrami bo po kolanach Aliego trochę się poprzestawiają.
 
Mir, żelusiu, mam rachunki do wyrównania z tobą! Przyjmujesz wyzwanie? - Nogueira
White, chcę przetestować szczenę takiego wysokiego chudzielca, Bruno, czy jak mu tam. Make it happen. - D.H.

HAHAHAHAHAH ten temat to kopalnia beki :D
 
twoj nedzny powrot zakonczy się na moim kolanku w twoja brzydka, putinowa buzke. A jak wolisz inne zabawy (kraza takie pogloski...) to zapraszam do parteru, tez bedzie ciekawie
 
oj chloptasiu, do parteru walka nawet nie zdazy dojsc, bo juz bedziesz lezec po moich ciezkich ruskich lapskach
 
Back
Top