Forumowa gra mma

[pre]
1 Jose Aldo 70,13 87pt
2 Frank Edgar 70,40 82pt
3 Edson Barboza 67,53 65pt
4 John Lineker 63,60 55pt

Mogę przygarnąć tych zawodników?
[/pre]
 
Możesz tylko Barboze i Linekera.



Zoom - No teraz czekaj na propozycje ode mnie moich walk



W4ar - wyslij mi taktyke na mailu jak bd walczyl Faber przeciw Barao.
 
Droni wysle ale jakos dziś pod wieczór albo jutro gdyz neichce narazie logować sie na maila bo mam jakiegos j..... wirusa
 
Czorny przejrzyj ten temat zamiast spamować go. I z góry mówię, podaj swoje gadu (jak nie masz to maila).
 
chodza sluchy, ze ostatniej wizycie w chinach faber bedzie chcial uzyc stylu pijanej malpy ;D



____________

Zoom - No teraz czekaj na propozycje ode mnie moich walk


spoko, jak cos bd mial to odrazu opisz mi w mailu co mam robic :P
 
Hej z tej strony Hajs i Lewy, managerowie nowego nabytku UFC Mameda Khalidova. Widzę, że na UFC 150 zakontraktowana jest jedna mega walka i kilka innych będzie też pewnie mega, jako, że nasz zawodnik jest nowy w UFC i nie za młody chcielibyśmy by jego debiut odbył się na tej właśnie gali. Walka nie musi być w main cardzie po prostu chcemy by Mamed poczuł atmosferę w UFC i zawalczył na początek z jakimś średniakiem. Oczywiście prosimy o sowite wynagrodzenie gdyż nikt nie chce Mameda sponsorować xD
 
Nam Phan chyba zbijał do wagi niżej, Matthew ogarnij swojego zawodnika bo na takim poziomie robienie takiego zamieszania nie jest specjalnie mile widziane..


W związku z tym proponuje Gomiemu, póki jest jeszcze w treningu, podjęcie walki z Jimem Millerem.

Mameda chętnie powita Yusin Okami, najlepiej jak najszybciej po zwycięstwie nad Palharesem. Teren japoński będzie idealny na tę walkę!
 
Nam Phan po ostatniej porażce postanowił wrócić do wagi lekkiej, gdzie lepiej się czuje.
 
Jeśli jest to możliwe to ok, niech i wilk będzie syty i owca cała. Nam Phan vs Donald Cerrone.
 
Phan walczy w piorkowej na UFC on FOX 4 w czwartek z Cole Millerem, potem sie zastanowimy czy pojdzie w gore.
 
Mój zawodnik (Spider) wyraził chęć na jedną walke w LHW!!!
Spider twierdzi, że nie ma na razie żadnego wyraźnego pretendenta o pas MW.

Josh Koscheck chce walczyć jak najszybciej, z byle kim. Mówi, że zmierzy się z każdym kogo mu zaproponują i celuje w pas WW.

Rashad Evans nie schodzi do MW, chciałby rewanż z Machidą.
 
No to może z Hendricksem? Aczkolwiek ma on zakontraktowaną walkę z Kampmannem, także trzeba poczekać na decyzję Droniego White'a.
 
WYNIKI WAŻENIA UFC 149







135 lbs.: Urijah Faber (134 lbs) VS Renan Barao (135 lbs)







Główna karta:







185 lbs.: Hector Lombard (186 lbs) VS Tim Boetsch (186 lbs)



265 lbs.: Shawn Jordan (238 lbs) VS Cheick Kongo (230 lbs)



170 lbs.: Brian Ebersole (170,5 lbs) VS Matt Brown (171 lbs)



170 lbs.: Chris Clements (169 lbs) VS Matt Riddle (170,5 lbs)







Walki w FX:







185 lbs.: Court McGee (185 lbs) VS Nick Ring (184,5 lbs)



135 lbs.: Roland Delorme (135 lbs) VS Norifumi Yamamoto (135 lbs)



205 lbs.: Ryan Jimmo (205 lbs) VS Anthony Perosh (205 lbs)



135 lbs.: Reuben Duran (136 lbs) VS Mitch Gagnon (135 lbs)







Walki na facebooku:







145 lbs.: Antonio Carvalho (145,5 lbs) VS Daniel Pineda (145 lbs)



155 lbs.: Paul Sass (154,5 lbs) VS Aaron Riley (156 lbs)
 
Dobra Droni poleciał mail. jeszcze nie do końca wiem o co chodzi z tymi punktami. ile ich mam po wybraniu zawodników? i po co mi one są jeszcze potrzebne?
 
Janek chce się bić z byle kim , mówi , że udowodni wszystkim , iż nie jest wcale za słaby na UFC! Jego marzeniem jest pojedynek w przyszłości z Shogunem Ruą. Najchętniej jednak , ku uciesze gawędzi która chciała uparcie go skonfrontować z Ryanem Jimmo , zawalczyłby właśnie z nim , który nota bene walczy na najbliższej gali UFC.
 
UFC 150- Dos Santos vs Overeem!

Wiemy już jaka będzie główna walka jubileuszowej gali UFC 150! Dana "Droni" White nie zawiódł oczekiwań kibiców ogłaszając dzis Main Event. Po około 15 minutach trzymania wszystkich w niepewności zapowiedział iż walką wieczoru będzie starcie Juniora Dos Santosa z Alistairem Overemeem o pas HW. Nie milkną jeszcze echa afery z udziałem Overeema a już dostaje on walke o pas. Pytany przez dziennikarzy o przyczyny tej decyzji stwierdził, że każdemu zdarzają się błędy i to Overeem zasłużył jak nikt inny na walkę z "Cigano". Sam Alistair sprawy nie komentował, jedyne co powiedział dziennikarzom to to, że czuje sie mocny i liczy na zwycięsto. Dos Santos z kolei
twierdzi, że nie robi mu różnicy z kim walczy bo zawsze daje z siebie wszystko i chce wygrać.

Znamy również rywala dla debiutującego na tej samej gali zawodnika z Polski Mameda Khalidova. Na początek dostał on Michaela Kuipera z Holandii który swój debiut przegrał z Rafaelem Natalem po jednogłośnej decyzji sędziów. Ta walka ma pokazać na ile tak naprawdę stać zawodnika z Polski. Na brak emocji nie będziemy pewnie narzekać, Khalidov będzie zmotywowany by w debiucie wygrać
zaś Kuiper być może walczyć o swoje być albo nie być w federacji.

Newsy ze świata MMA:


* Zakup PPV na jubileuszową galę UFC 150- Dos Santos vs Overeem będzie droższy niż zwykle o 10$.
* Anderson Silva wyraził chęć przeniesienia się na jedną walkę do kategorii LHW.
* Takanori Gomi został zatrzymany przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu. Fighter nie skomentował zajścia.
* Sędzia Herb Dean został sfotografowany w punkcie bukmacherskim. Nie wiadomo czy obstawiał zdarzenia które sam sędziuje. UFC wszczęło postępowanie wyjaśniające.


DeMentor
 
ja mam juz robic pr dla swoich zawodnikow? czy w mailu dostane info co robic/pisac? xD
 
Pomysle nad zorganizowaniem Twoim zawodniką walk, masz chyba Stanna on ma na UFC 152 zaklepana walkę ;)



TYPOWANIA



Urijah Faber vs. Renan Barao



Dana • • Droni • • White • W opinii wielu obserwatorów ta walka nie ma jakiegoś wyraźnego faworyta. Moja opinia jest troszkę inna. Widzę Urijah odnoszącego pewny sukces. Widzę go nokautującego Barao. Faber TKO 3 rd.



Gaara • Barao nie mierzył się jeszcze z takiej klasy jakim jest Faber, jego rekord jest może nie tyle napompowany, ale zawyżony zawodnikami wątpliwej klasy. W przeciwieństwie do zawodnika team Alpha Male, który wygrywał już z samym Dominickiem Cruzem. Urijah DEC.



Hector Lombard vs. Tim Boetsch



Dana • • Droni • • White • Pewnie nie wyróźnie się w ogóle stawiając na • • Heńka • • , właściwie wszystko za nim przemawia, no i muszę po prostu na niego obstawić. Lombard KO 2 rd.



Gaara • Lombard pośle spać Boetscha w pierwszych dwóch rundach, gdyż jest zdecydowanie za dobrym zawodnikiem dla Tima, który gdyby nie serce do walki, powinien już przegrać z Okamim. Lombard przez KO/TKO 2 rd.



Shawn Jordan vs. Cheick Kongo



Dana • • Droni • • White • Kolejna walka teoretycznie łatwa do wytypowania, ale tutaj mogą się trafić pewne trudności dla Francuza, jednak powinien sobie z nimi poradzić i wypunktować Jordana. Kongo DEC.



Gaara • Kongo jest moim zdaniem zdecydowanie lepszym zawodnikiem od Jordana. Francuz trafi Amerykanina mocniejszym "strzałem" w pierwszej lub drugiej rundzie i pośle go spać. Kongo KO/TKO 2 rd.



Brian Ebersole vs. Matt Brown



Dana • • Droni • • White • Tutaj postawię na niespodziankę. Obstawiam, że Matt Brown rozjedzie Ebersole jak walec drogowy. Brown TKO 3 rd.



Gaara • Brown lubi być poddawany, a Ebersole lubi poddawać. Jest tylko jedno wyjście z tej sytuacji. Ebersole SUB 2 rd.



Chris Clements vs. Matt Riddle



Dana • • Droni • • White • Szalenie trudna walka dla mnie do obstawienia. Po długich namysłach postawię na Chrisa Clementsa przez decyzję.



Gaara • Jeśli Clements trafi Riddle°a którymś ze swoich cepów, może posłać go deski. W innym przypadku Matt wyciągnie decyzje i tak tez obstawiam. Riddle DEC.
 
Back
Top