Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Ale jak to mówią nie gadaj z idiota bo niedojrze sprowadzi Cie do swojego poziomu to jeszcze tam wygra dzięki swojemu doświadczeniu.
Spokojnie, na razie wygląda na to, że nawet na Twoim terenie bez problemu z Tobą wygrywam, także nie musisz się martwić, możemy jeszcze pokonwersować. :wink:
 
Spokojnie, na razie wygląda na to, że nawet na Twoim terenie bez problemu z Tobą wygrywam, także nie musisz się martwić, możemy jeszcze pokonwersować. :wink:
Widać masz lepsze doświadczenie ode mnie ;-)
 
@Sompa
masz tylko Fijałke i Blagoia może czas na kogoś jeszcze :D ?

zawodnicy.png
 
Wątpię. W środowisku od dawna się mówi, że nie ma od Ciebie lepszych. Po prostu jak już mówiłem, chyba za dużo na głowę przyjąłeś i wyszedłeś z wprawy. ;)
O widzisz, właśnie ukazałes że jesteś zwykłym głupcem, obracasz się w dziwnym środowisku i dlatego masz taki cięty język. Jak już mówiłem wcześniej, masz naprawdę ogromne doświadczenie. Gdzie mi tu do Ciebie z rozmową, skoro sprowadzasz mnie coraz niżej. Moja przegrana, nic dziwnego, ale to tylko i wyłącznie tutaj możesz mnie pokonać.
 
O widzisz, właśnie ukazałes że jesteś zwykłym głupcem, obracasz się w dziwnym środowisku i dlatego masz taki cięty język. Jak już mówiłem wcześniej, masz naprawdę ogromne doświadczenie. Gdzie mi tu do Ciebie z rozmową, skoro sprowadzasz mnie coraz niżej. Moja przegrana, nic dziwnego, ale to tylko i wyłącznie tutaj możesz mnie pokonać.
Wszystko sprowadza się do tego, że to Ty zacząłeś na mnie najeżdżać. Co, olśnienie, że jednak wyszedłeś na wielkiego idiotę i starasz się z tego wykręcić?
 
KILKA OGŁOSZEŃ
KSW EXTRA 5
W turnieju wagi średniej zobaczymy pojedynki
Falcao vs. Fukuda
Bieńkowski vs Haratyk, chyba że @YurikoReload ma coś przeciwko
W turnieju wagi półśredniej
Jewtuszko vs. TBA
Sadollah vs. Amoussou @Rades
W turnieju wagi piórkowej
Wrzosek vs Backstrom
Shamaev vs. Georgas

+ MAIN EVENT - KONDRACIUK VS CARMONT

@JanuszWanZant to jest Twoja gala.
 
Wszystko sprowadza się do tego, że to Ty zacząłeś na mnie najeżdżać. Co, olśnienie, że jednak wyszedłeś na wielkiego idiotę i starasz się z tego wykręcić?
Jasna sprawa, gdzie mi tu do Ciebie. Wybacz mi o wielki Bogu. Może kupię od Ciebie ta pralkę?
 
KSW 48 SCOTLAND !
Urbina vs. Wallhead/Mańkowski
Błachowicz vs. Vegh*
Saidov vs. Fabiński
Martin Delaney vs. TBA
Azhiev vs. Graham Turner
Radomski vs Wisniewski
 
KSW 47 ERGO ARENA
Bedorf vs Kita
Lewandowska vs Sadura
Pasternak vs TBA
Guillard vs Zieliński @mateusz19191010 , @Kolczu
Odzimkowski vs TBA
Możliwe, że również Krzysztof Klaczek
Maćkowiak vs. Omielańczuk, tylko nwm czy na 100% zgadza się @respect i @FLOWRIDER
Omielańczuk na odbudowanie? :D są gdzieś aktualne staty zawodników? Po raz pierwszy muszę to przemyśleć bo trzecia porażka z rzędu to trochę słabo :p

Ok widzę staty kilka postów wyżej. Daniel stoczył już jakieś walki?
 
Omielańczuk na odbudowanie? :D są gdzieś aktualne staty zawodników? Po raz pierwszy muszę to przemyśleć bo trzecia porażka z rzędu to trochę słabo :p

Ok widzę staty kilka postów wyżej. Daniel stoczył już jakieś walki?
Omielańczuk przegrał na EFC ze Stavem Economou jednogłośnie
i wygrał z Kraniotakesem, mimo porażki w pierwszych 2 rundach.
Masz prawo się nie zgodzić.
 
Omielańczuk przegrał na EFC ze Stavem Economou jednogłośnie
i wygrał z Kraniotakesem, mimo porażki w pierwszych 2 rundach.
Masz prawo się nie zgodzić.
Dobra niech będzie. Ale klauzula musi być, że jak przegram to mnie nie zwolnisz tylko walka z Walusiem na odbudowanie :D
 
Dobra niech będzie. Ale klauzula musi być, że jak przegram to mnie nie zwolnisz tylko walka z Walusiem na odbudowanie :D
nie zwolnie, ale walka z Walusiem wątpie, masz prawo ciągle się nie zgodzić i Ciebie też proszę o być może choćby jednego zawodnika więcej :D
 
nie zwolnie, ale walka z Walusiem wątpie, masz prawo ciągle się nie zgodzić i Ciebie też proszę o być może choćby jednego zawodnika więcej :D
Zgadzam się, zgadzam. Ankos nie boi się weteranów UFC :crazy:

Sam widzisz, że nie bardzo się udzielam więc nie chce blokować zawodników. Ale przemyśle to jeszcze.
 
Daniel Omielańczuk na TT, po ogłoszeniu walki z Maćkowiakiem:
Wielki respekt dla managera @respect że zdecydował się rzucić młodego prospekta do walki ze mną. To waga ciężka, wydarzyć się może wszystko, będę przygotowany na ostrą bitkę!
 
@Droni Kiedy wreszcie walczy Grabowski z Włodarkiem ???

Sorki za brak aktywności ale mam strasznie dużo obowiązków . Od weekendu biorę się za moich zawodników :)
 
Back
Top