Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Kondraciuk wrócił i przypominam Kondraciuk ma już 3 wygrane w forumowej grze.
Planuje Main event gali KSW EXTRA: Kondraciuk vs Carmont.

Jeżeli będziesz teraz aktywny proszę dobierz jakiegoś fajtera :D, bo samym Kondraciukiem to tak dziko :D
Narazie mam mało czasu, bo pracuje po 12 godzin dziennie, ale pomyślę nad nowym zawodnikiem
 
Ja nie muszę płakać że mnie nie doceniają, by moi zawodnicy dostawali podwyżki. KSW samo się z tym zgłasza. Widzisz? Ustawić się trzeba umieć. Albo nie ustawić... trzeba być po prostu efektywnym w tym co się robi. ;)

@Droni sprawdź pocztę, musimy pogadać w kilku kwestiach.
odpisałem, a potem jak coś dokończę, bo teraz spadam.
 
zawodnicy.png
 
@Droni dlaczego overwall nie zmienił się jakoś dla Blagoia? Bedorf po dwóch porażkach z moich rąk ma lepszy overwall...

PS. Pudzian czekam na Ciebie Sterydziarzu! Czas Ci pokazać że gówno znaczysz w tym sporcie, a tu że daleko zaszedles zasługujesz tylko i wyłącznie tym że jesteś znany i właściciele boją się Twoich porażek!
 
Dobrze wiemy, że nie po jednym ciosie :]
Powiem Ci jedno, jeżeli chciałbyś kiedykolwiek wrócić na tron to musiałoby się stać coś takiego jak w przypadku Mieshy Tate. Musiał bym po prostu przegrać z kimś innym bo Ty po prostu nie masz szans ze mną wygrać. Jeżeli pokonasz KITĘ @Spike to będziesz na zawsze #2 tej kategorii, a jeżeli Ci się nie uda to spadniesz jeszcze niżej niż jesteś. Myślę że emerytura dobrze Ci zrobi ;-)
 
Powiem Ci jedno, jeżeli chciałbyś kiedykolwiek wrócić na tron to musiałoby się stać coś takiego jak w przypadku Mieshy Tate. Musiał bym po prostu przegrać z kimś innym bo Ty po prostu nie masz szans ze mną wygrać. Jeżeli pokonasz KITĘ @Spike to będziesz na zawsze #2 tej kategorii, a jeżeli Ci się nie uda to spadniesz jeszcze niżej niż jesteś. Myślę że emerytura dobrze Ci zrobi ;-)

Spokojnie. Jak nie KB, to kim innym Cię zleję
 
Spokojnie. Jak nie KB, to kim innym Cię zleję
Nie masz za wiele czasu. Mam jeszcze max 4-5 walk przed sobą. W tym okresie nie mam zamiaru pasa stracić i planuje odejść jako najwiekszy w historii dominator wagi Ciężkiej w KSW.

Ps. Co najwyżej możesz mi podłogę wytrzeć jak się ubdudzi
 
@Droni dlaczego overwall nie zmienił się jakoś dla Blagoia? Bedorf po dwóch porażkach z moich rąk ma lepszy overwall...

PS. Pudzian czekam na Ciebie Sterydziarzu! Czas Ci pokazać że gówno znaczysz w tym sporcie, a tu że daleko zaszedles zasługujesz tylko i wyłącznie tym że jesteś znany i właściciele boją się Twoich porażek!
nie uzupełniłem jeszcze OVR po tej gali.
 
@Droni dlaczego overwall nie zmienił się jakoś dla Blagoia? Bedorf po dwóch porażkach z moich rąk ma lepszy overwall...

PS. Pudzian czekam na Ciebie Sterydziarzu! Czas Ci pokazać że gówno znaczysz w tym sporcie, a tu że daleko zaszedles zasługujesz tylko i wyłącznie tym że jesteś znany i właściciele boją się Twoich porażek!
@nikuya-san oj chyba będzie zdenerwowany.
 
Jak @Droni zadziala, to się czas znajdzie :)
Haha chciałbyś tylko walk o pas, boisz się walczyć z innymi zawodnikami bo byś przegrał! Prawda jest taka że szczeka KB jest tak naruszona że teraz każdy może go znokautowac! Baw się dobrze za zarobione hajsy ćwoku.
 
Haha chciałbyś tylko walk o pas, boisz się walczyć z innymi zawodnikami bo byś przegrał! Prawda jest taka że szczeka KB jest tak naruszona że teraz każdy może go znokautowac! Baw się dobrze za zarobione hajsy ćwoku.

Taaa boję się z innymi walczyć? Skąd to wziąłeś?

Poza tym czemu nazywasz mnie "ćwokiem"? Nie mam nic przeciwmo trashtalkowi, ale może zachowałbyś jakiś poziom?
 
lach-vs-w-jcik.png

Pierwszą walką na KSW 44 jest pojedynek dwóch Polskich Półciężkich. Wojtek Lach zanotował największy skalp w karierze pokonując Sokoudjou. Marcin Wójcik natomiast błąkał się po innych organizacjach, aż w końcu wrócił do KSW. Kto wygra walkę o bycie w czołówce wagi półciężkiej?!
Lach vs. Wócjik
KSW 44 - PIĄTEK - GODZINA 21:00
 
JUŻ TYLKO GODZINA DZIELI NAS OD CZWARTEJ GALI EXTREME FIGHTING CHAMPIONSHIP. http://chat.mmarocks.pl/
145 lbs.: Aleksander Georgas (11-5) VS Brandon Melendez (27-26)
145 lbs.: Rafał Rynkowski (13-3) VS Paweł Żygliński (4-5)
155 lbs.: Janusz Staszewski (12-2-1) VS Jakub Kowalewicz (7-7)
155 lbs.: Leszek Krakowski (11-2) VS Juha-Pekka Vainikainen (24-12-2)
155 lbs.: Sebastian Romanowski (13-7-1) VS Ryan Healy (27-16-1)
170 lbs.: Rafał Moks (10-10) VS Rafał Błachuta (12-6)
170 lbs.: Maciej Jewtuszko (11-5) VS Kerim Abzailov (13-6)
185 lbs.: Antoni Chmielewski (34-16) VS Marcin Naruszczka (15-6-1)
185 lbs.: Oskar Piechota (9-2-1) VS Robert Bryczek (10-4)
185 lbs.: Piotr Strus (10-5-2) VS Piotr Wawrzyniak (9-5)
205 lbs.: Michał Oleksiejczuk (10-5) VS Kyacey Uscola (23-25)
265 lbs.: Tyberiusz Kowalczyk (3-2) VS Łukasz Parobiec (12-6)
265 lbs.: Daniel Omielańczuk (18-8-1) VS Andreas Kraniotakes (20-12-1)
265 lbs.: Akop Szostak (5-1) VS Peter Martin (4-4)
265 lbs.: Szymon Bajor (15-8) VS Christos Piliafas (6-3)
 
JUŻ TYLKO GODZINA DZIELI NAS OD CZWARTEJ GALI EXTREME FIGHTING CHAMPIONSHIP. http://chat.mmarocks.pl/
145 lbs.: Aleksander Georgas (11-5) VS Brandon Melendez (27-26)
145 lbs.: Rafał Rynkowski (13-3) VS Paweł Żygliński (4-5)
155 lbs.: Janusz Staszewski (12-2-1) VS Jakub Kowalewicz (7-7)
155 lbs.: Leszek Krakowski (11-2) VS Juha-Pekka Vainikainen (24-12-2)
155 lbs.: Sebastian Romanowski (13-7-1) VS Ryan Healy (27-16-1)
170 lbs.: Rafał Moks (10-10) VS Rafał Błachuta (12-6)
170 lbs.: Maciej Jewtuszko (11-5) VS Kerim Abzailov (13-6)
185 lbs.: Antoni Chmielewski (34-16) VS Marcin Naruszczka (15-6-1)
185 lbs.: Oskar Piechota (9-2-1) VS Robert Bryczek (10-4)
185 lbs.: Piotr Strus (10-5-2) VS Piotr Wawrzyniak (9-5)
205 lbs.: Michał Oleksiejczuk (10-5) VS Kyacey Uscola (23-25)
265 lbs.: Tyberiusz Kowalczyk (3-2) VS Łukasz Parobiec (12-6)
265 lbs.: Daniel Omielańczuk (18-8-1) VS Andreas Kraniotakes (20-12-1)
265 lbs.: Akop Szostak (5-1) VS Peter Martin (4-4)
265 lbs.: Szymon Bajor (15-8) VS Christos Piliafas (6-3)

Wbijam!
 
Czy Daniel Omielańczuk pokona szalenie groźnego Niemca, który wygrał dwie pierwsze rundy z Damianem Grabowskim i jednocześnie podpisze kontrakt z managerem @FLOWRIDER i zawalczy na KSW.
Czy Szymon Bajor dopisze drugie zwycięstwo poza KSW i odprawi Christosa Piliafasa, szykując się do powrotu w KSW.
Walka Strus vs Wawrzyniak, to lekka zapowiedź tego, że jeden z nich wkrótce zasili KSW
Zwycięzca walki Piechota vs. Bryczek znacznie zbliży się do KSW, bądź UFC @Gaara
Pojedynek Chmielewski vs. Naruszczka, to walka dwóch niezwykle doświadczonych zawodników, z epizodem dłuższym bądź krótszym w KSW
Jak po powrocie do MMA spiszą się Maciej Jewtuszko i Rafał Moks? Rywali mają iście szalenie wymagających, ale jak sami mówili jeżeli chcemy dalej walczyć w MMA bez zwycięstwa nie mamy co dalej wchodzić do klatki.
Rafał Rynkowski i Aleksander Georgas są o krok od zasilenia wagi piorkowej KSW.
Czy Janusz Staszewski przedłuży tą fatalną passę Kuby Kowalewicza?

Dowiemy się wszystkiego już niedługo !
 
Czy Daniel Omielańczuk pokona szalenie groźnego Niemca, który wygrał dwie pierwsze rundy z Damianem Grabowskim i jednocześnie podpisze kontrakt z managerem @FLOWRIDER i zawalczy na KSW.
Czy Szymon Bajor dopisze drugie zwycięstwo poza KSW i odprawi Christosa Piliafasa, szykując się do powrotu w KSW.
Walka Strus vs Wawrzyniak, to lekka zapowiedź tego, że jeden z nich wkrótce zasili KSW
Zwycięzca walki Piechota vs. Bryczek znacznie zbliży się do KSW, bądź UFC @Gaara
Pojedynek Chmielewski vs. Naruszczka, to walka dwóch niezwykle doświadczonych zawodników, z epizodem dłuższym bądź krótszym w KSW
Jak po powrocie do MMA spiszą się Maciej Jewtuszko i Rafał Moks? Rywali mają iście szalenie wymagających, ale jak sami mówili jeżeli chcemy dalej walczyć w MMA bez zwycięstwa nie mamy co dalej wchodzić do klatki.
Rafał Rynkowski i Aleksander Georgas są o krok od zasilenia wagi piorkowej KSW.
Czy Janusz Staszewski przedłuży tą fatalną passę Kuby Kowalewicza?

Dowiemy się wszystkiego już niedługo !
Nie pisz tu felietonów, tylko maila sprawdź. :boss: Chyba że już dawno sprawdziłeś, ale wtedy chyba wypadałoby odpisać ;d
 
Back
Top