Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Od Kity się proszę odpie... no, wiecie co. W rewanżu wciągnie Bedorfa jak Ivanov tego kebsa.

Ja jestem bardzo chętny na takie coś.
Prawda jest taka, że mimo tych 2 krótkich walk, Ci dwaj panowie mają coś jeszcze sobie do wytłumaczenia i jak widzimy konflikt się nie kończy, tylko tym razem Karol będzie musiał przejść wyboistą drogę do walki z Ivanovem, eliminując resztę dywizji.

Nie pomagasz.
 
Myślę, że walka
Bedorf vs. Kita II mogłaby się sprzedać
@Spike @mmag
Oczywiście Kita ma w tej chwili zaplanowaną walkę z Maćkowiakiem, ale z Ivanovem poradził sobie o stokroć lepiej niż Bedorf.
 
Myślę, że walka
Bedorf vs. Kita II mogłaby się sprzedać
@Spike @mmag
Oczywiście Kita ma w tej chwili zaplanowaną walkę z Maćkowiakiem, ale z Ivanovem poradził sobie o stokroć lepiej niż Bedorf.

Jest i szybka odp Karola

12661787_224425751228256_6831003394824625349_n.jpg
 
Promocja KSW45 rozpoczęta na dobre, mimo iż przed nami gala KSW44, gościem w dziejesienazywo był Damian Stasiak. Na 45 gali spod szyldu KSW zmierzy się on z byłym mistrzem wagi piórkowej Arturem Sowińskim (@Puczi). Damian nie oszczędził słów krytyki względem rywala, poniżej skrót najważniejszych informacji:

- Nie szanuję Kornika jako sportowca, gość bez wstydu korzysta z dopingu. Zbicie 15kg w jeden dzień? No proszę, bez wspomagaczy by się nie obyło.
- Domyślam się, że na naszej walce też będzie sporo cięższy ode mnie, ale będę miał lepszy gameplan niż Koike w ich walce. Nie ograniczam się tylko do parteru.
- Po zwycięstwie będę atakować o walkę o pas.
- Dlaczego to mówię? KSW to biznes, a pieniądze same się nie zarobią
- Kornik nie dość, że ma nieudolny zespół muzyczny to jest marną podróbką gościa od którego kiedyś dostał baty - Conora
- Zaczynam się obawiać, że jak zbierze je także ode mnie to zacznie kopiować mój styl, to gość xero, nie ma własnego stylu
- Walka na KSW45 to walka prawdy z fałszem, nie muszę wyjaśniać po której stronie barykady jestem
- Apel do prezesa @Droni Lewandowskiego: To nasza walka skradnie show na KSW45, szykujcie z Kawulem porządny plik, bo po tej walce niż w wadze piórkowej już nie będzie takie samo
- Zaśmiał się na głos o ofercie Kornika do walki z Pudzianem

@Puczi Liczę na pyskówkę, trash talk - hajs hajs $$$

Oświadczenie Kornika:

Podobno mój rywal, Stasiek obraża mnie i oskarża o branie dopingu. Otóż mam dla Ciebie wiadomość.
Po pierwsze, to, że walczyłeś kiedyś w UFC nie znaczy nic - dostałeś tam srogie lanie od nikomu nieznanego leszcza, więc do pasa nawet się nie zbliżysz.
Po drugie, jak się uczyć - to od najlepszych. Jestem rozpoznawalny, a Ty nie - ale nie martw się, zapewniam, że jak Cię znokautuję będzie o Tobie głośno.
Po trzecie, jedyny doping z którym mam styczność, to ten od Twojej dziewczyny.


/////////////
P.S. podobno Kornik kiedyś mówił, że przegląda cohones - musi mieć z nas sążną bekę.
 
Jeśli po odprawieniu Karola dostaniemy walkę o pas to nie widzę przeszkód.

Obawiam się, że nie ma takiej opcji :) Już rezerwujemy bilety Karolowi na walkę. @Droni znajdź tam dla nas miejsce gdzieś, byle szybko :) Może dla podniesienia prestiżu małych gal wstawisz nas na EFC/Fight Club/Pierdziszewo FC?
 
Obawiam się, że nie ma takiej opcji :)
Daj spokój. :rofl: Może i Ivanov zapasiony, ale oddać mu trzeba, że jak na razie broni pasa... i z dwójki naszych podopiecznych to Twój dostał wpierdol życia. A Michał tylko powtórzy wyczyn Bułgara. Więc jak mniemam, dwie walki dzielą nas od walki o pas - więc mogę w to wejść. :cool:
 
Daj spokój. :rofl: Może i Ivanov zapasiony, ale oddać mu trzeba, że jak na razie broni pasa... i z dwójki naszych podopiecznych to Twój dostał wpierdol życia. A Michał tylko powtórzy wyczyn Bułgara. Więc jak mniemam, dwie walki dzielą nas od walki o pas - więc mogę w to wejść. :cool:

Będziesz się teraz podniecał jedną przegraną walką Karola, bo sam największy sukces zaliczyłeś, wytrzymując 5 rund z Blagoiem? Cóż... warto pamiętać, że KB rozwalił wszystkich w pierwszej rundzie i to samo zrobi z Kitą.
 
Będziesz się teraz podniecał jedną przegraną walką Karola, bo sam największy sukces zaliczyłeś, wytrzymując 5 rund z Blagoiem?
Po pierwsze, nie podniecał, nie podniecał. Po drugie, nie jedną, nie umniejszaj sobie. A największy sukces jest dopiero przed Masakrą i nie mam tu na myśli pokonanie gatekeepera ze Szczecina. c:
 
Po pierwsze, nie podniecał, nie podniecał. Po drugie, nie jedną, nie umniejszaj sobie. A największy sukces jest dopiero przed Masakrą i nie mam tu na myśli pokonanie gatekeepera ze Szczecina. c:

Największy sukces - mówisz o splicie z Ivanovem, zamiast o 5 przetrwanych rundach? Rzeczywiście, wysoko mierzysz. Szkoda, że do waszego rewanżu nie dojdzie, gdyż Karol przypomni kibicom to, z czego słynął przed KSW 43.
 
Szkoda, że do waszego rewanżu nie dojdzie, gdyż Karol przypomni kibicom to, z czego słynął przed KSW 43.
Czyli nudny styl walki? Na szczęście Cię uratuję, ludzie wstaną z krzeseł jak będziesz padał po ciosie. ;)
 
Oświadczenie Kornika:

Podobno mój rywal, Stasiek obraża mnie i oskarża o branie dopingu. Otóż mam dla Ciebie wiadomość.
Po pierwsze, to, że walczyłeś kiedyś w UFC nie znaczy nic - dostałeś tam srogie lanie od nikomu nieznanego leszcza, więc do pasa nawet się nie zbliżysz.
Po drugie, jak się uczyć - to od najlepszych. Jestem rozpoznawalny, a Ty nie - ale nie martw się, zapewniam, że jak Cię znokautuję będzie o Tobie głośno.
Po trzecie, jedyny doping z którym mam styczność, to ten od Twojej dziewczyny.


/////////////
P.S. podobno Kornik kiedyś mówił, że przegląda cohones - musi mieć z nas sążną bekę.

Różnimy się, ja jestem ambitnym gościem, który wkroczył do najlepszej ligi, Ty już do końca będziesz ogladał ich w telewizji i kopiował po kolei. Kornik na KSW będę ze stali, nie zeżresz mnie jak drewna, którym się stajesz - Damian Stasiak na TT

Pozdro Kornik, wiem że to czytasz!
 
Czyli nudny styl walki? Na szczęście Cię uratuję, ludzie wstaną z krzeseł jak będziesz padał po ciosie. ;)

Jeśli nudnym stylem nazywasz poskładanie Włodarka i Jędrzeja to co dopiero powiedzieć o Kicie :) @Droni dawaj datę!
 
Jeśli nudnym stylem nazywasz poskładanie Włodarka i Jędrzeja to co dopiero powiedzieć o Kicie :)
Wygrywa przez dominację, nie przez leżenie. W sumie nie dziwię się, że chcesz przejść na emeryturę, skoro w trash talku jesteś tak samo nudny jak w walce...
 
Wygrywa przez dominację, nie przez leżenie. W sumie nie dziwię się, że chcesz przejść na emeryturę, skoro w trash talku jesteś tak samo nudny jak w walce...

Kiedy Karol Bedorf ostatnio przeleżał rywala? Grahama na KSW 31 :)? OK
 
No na pewno nie w ostatniej walce. Nie zdążył. :crazy:
Hahaha

Panowie @Spike i @mmag bądźmy szczerzy, oboje dostaliście lanie. KB polecam zmienić otoczenie bo takie Ko to aż wstyd dla mnie że dostaję takich przeciwników. Bliżej rewanżu jest Kita ale na pewno nie od Razu po sterydziarzu. Chcę dać szansę komuś innemu. Powalczcie jeszcze, potrenujcie a może dostaniecie tego zaszczytu by dostać wpierdol ćwoki.
 
Bliżej rewanżu jest Kita ale na pewno nie od Razu po sterydziarzu. Chcę dać szansę komuś innemu. Powalczcie jeszcze, potrenujcie a może dostaniecie tego zaszczytu by dostać wpierdol ćwoki.
Na szczęście Ty zajmujesz się wpierdalaniem kebsów, a nie prowadzeniem biznesu i nie Ty decydujesz. :wink:
 
No na pewno nie w ostatniej walce. Nie zdążył. :crazy:

Dobrze, że Kita w ostatniej walce zdążył widzów zanudzić 25minutami bycia obijanym.
Hahaha

Panowie @Spike i @mmag bądźmy szczerzy, oboje dostaliście lanie. KB polecam zmienić otoczenie bo takie Ko to aż wstyd dla mnie że dostaję takich przeciwników. Bliżej rewanżu jest Kita ale na pewno nie od Razu po sterydziarzu. Chcę dać szansę komuś innemu. Powalczcie jeszcze, potrenujcie a może dostaniecie tego zaszczytu by dostać wpierdol ćwoki.

Gdybyś był aktywniejsym graczem, zamiast zalatwiania koksów grubasowi wiedziałbyś, że Karol nie daje powodów, by nazywac go sterydziarzem. To Twoja nieobecność jesy podejrzana i jestem pewien, że gdyby Droni zarządził badania, mogłoby być ciekawie.
 
Dobrze, że Kita w ostatniej walce zdążył widzów zanudzić 25minutami bycia obijanym.
Ćwiczyłeś układanie się do snu przed walką z Ivanovem zamiast obejrzeć nasz bój? Bo z tego co wiem, nawet na kartach sędziowskich prowadziliśmy wyrównaną walkę, więc jak już ktoś tu był obijany to Bedorf... a nie, jednak nie obijany, on był po prostu obity. Raz wystarczyło. ;)
 
Po pierwsze chujki to kebaba są wspaniałe, zjadam 3 dziennie i nie przeszkadza mi to w niszczeniu was. Po drugie sterydziarzem nazwałem mego przyszłego rywala. Po trzecie może i nie decyduje ale dzięki swojej pozycji mam na pewno dużo do powiedzenia. Aloha, idę jeść kebaba
 
Tak dużo, że co chwila płaczesz, że jesteś niedoceniany i ledwo wydusiłeś dodatkowe zielone na kontrakcie? Proszę Cię... :rofl:
 
@Droni sorry że nie wysłałem taktyki, ale pochłonęła mnie praca i melanż :D.
Kondraciuk wrócił i przypominam Kondraciuk ma już 3 wygrane w forumowej grze.
Planuje Main event gali KSW EXTRA: Kondraciuk vs Carmont.

Jeżeli będziesz teraz aktywny proszę dobierz jakiegoś fajtera :D, bo samym Kondraciukiem to tak dziko :D
 
Kondraciuk wrócił i przypominam Kondraciuk ma już 3 wygrane w forumowej grze.
Planuje Main event gali KSW EXTRA: Kondraciuk vs Carmont.

Jeżeli będziesz teraz aktywny proszę dobierz jakiegoś fajtera :D, bo samym Kondraciukiem to tak dziko :D

Wgl @Droni szykujesz jakieś wzmocnienia w HW?
 
@Spike z 15 na 50 tys to nie mały przeskok. A Wy i tak polegniecie.
Ja nie muszę płakać że mnie nie doceniają, by moi zawodnicy dostawali podwyżki. KSW samo się z tym zgłasza. Widzisz? Ustawić się trzeba umieć. Albo nie ustawić... trzeba być po prostu efektywnym w tym co się robi. ;)

@Droni sprawdź pocztę, musimy pogadać w kilku kwestiach.
 
Back
Top