Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
niech tylko pojedynku z Reljiciem nie zjebie tak jak ze Stringerem, bo promuje, promuje go, a on zawodzi!
To już nie jest ten sam Goran. On ledwie wywalczył splita ze Sztangą. Co mam wiecej powiedzieć, ciężko trenuje i daje z siebie maks wysyłając taktyki do Droniego. Też chciałbym wygrywać w efektowny sposób w 30 sekund pierwszej rundy ale tak się nie da. Fanom mogę zdradzić, że właściciel federacji po wygranej z Goranem obiecał mi coś wielkiego :). Też się jaracie? Pozdrawiam.
 
To już nie jest ten sam Goran. On ledwie wywalczył splita ze Sztangą. Co mam wiecej powiedzieć, ciężko trenuje i daje z siebie maks wysyłając taktyki do Droniego. Też chciałbym wygrywać w efektowny sposób w 30 sekund pierwszej rundy ale tak się nie da. Fanom mogę zdradzić, że właściciel federacji po wygranej z Goranem obiecał mi coś wielkiego :). Też się jaracie? Pozdrawiam.

Lubię Narkuna więc git. Aa i zwolniłem Ci Izę Badurek, chcesz to bierz!
 
kondraciuk-vs-pasternak.png

Kolejnym starciem w Krakowskiej Tauron Arenie będzie pojedynek o miejsce w czołówce wagi półciężkiej. Kondraciuk po najcenniejszym zwycięstwie w karierze w rewanżu z Karolem Celińskim idzie dalej i spróbuje pokonać jednego z najlepszych Polskich półciężkich Michała Pasternaka.
Kondraciuk vs. Pasternak
@BeerFest vs. @FLOWRIDER
 
kondraciuk-vs-pasternak.png

Kolejnym starciem w Krakowskiej Tauron Arenie będzie pojedynek o miejsce w czołówce wagi półciężkiej. Kondraciuk po najcenniejszym zwycięstwie w karierze w rewanżu z Karolem Celińskim idzie dalej i spróbuje pokonać jednego z najlepszych Polskich półciężkich Michała Pasternaka.
Kondraciuk vs. Pasternak
@BeerFest vs. @FLOWRIDER

@Droni wyślisz mi na maila jaką ostatnio ustawiłem taktykę Bedorfowi?
 
tak za chwile bedziesz miał, jeżeli znajde xd

Dobra starczy, trochę przerobię... :)

KB do trailera:
- od ostatniej porażki z Blagoiem rozpocząłem powrotny marsz po pas.
- udowodniłem, że zasługuje na tą walkę, pomimo wielu niedowiarków,
- pomysł treningów u Cordeiro to pomysł menadżera :)
- nie mogę doczekać się walki!

Mmag przed galą:
- to jest ten dzień! Nie moze się doczekać,
- Karol powinien być w odpowiedniej formie do tej walki,
- ta walka powinna być main eventem,
- jak KB wygra, to Droni się do końca życia nie wypłaci.

@Droni taktykę odesłałem, wypowiedzi masz. Pozdro i do zobaczenia na gali :)
 
Dobra starczy, trochę przerobię... :)

KB do trailera:
- od ostatniej porażki z Blagoiem rozpocząłem powrotny marsz po pas.
- udowodniłem, że zasługuje na tą walkę, pomimo wielu niedowiarków,
- pomysł treningów u Cordeiro to pomysł menadżera :)
- nie mogę doczekać się walki!

Mmag przed galą:
- to jest ten dzień! Nie moze się doczekać,
- Karol powinien być w odpowiedniej formie do tej walki,
- ta walka powinna być main eventem,
- jak KB wygra, to Droni się do końca życia nie wypłaci.

@Droni taktykę odesłałem, wypowiedzi masz. Pozdro i do zobaczenia na gali :)
zapraszam już w takim razie na KEJESDABLJU EXTRA, które o 21:00 :D
 
janikowski-vs-k-sik.png

Debiut znakomitego Polskiego zapaśnika, medalisty Igrzysk Olimpijskich staje się faktem. Jego rywalem będzie niezwykle utalentowany Cezary Kęsik. Już wiemy, że zwycięzca jest w stanie zawojować karierę w MMA.
Janikowski vs. Kęsik
@Kolczu
 
drwal-vs-falcao.png

Zestawienie w którym bez wątpienia nastawiamy się na potężne grzmoty. Zwycięzce tej walki prawdopodobnie czeka jeszcze jeden wielki pojedynek. Przegrany zbliży się nieuchronnie do końca kariery.
Drwal vs. Facalo
@Assocati vs. @JanuszWanZant
 
chlewicki-vs-guillard.png

Łukasz Chlewicki zanotował chyba najpiękniejszą przemianę w Polski MMA, z solidnego rzemieślnika stał się jednym z najlepszych lekkich spoza UFC na świecie. Po dwóch wygranych walkach z Gamrotem na jego drodze staje szalenie niebezpieczny Melvin Guillard
Chlewicki vs. Guillard
@lukasz4493 vs. @mateusz19191010
 
materla-vs-prachnio.png

Michał Materla po drugiej walce z Mamedem Chalidowem doszedł do wniosku, że trzeba poszukać kolejnych wyzwań i przeniósł się do kategorii półciężkiej. Jego oponentem jest dużo krzyczący, ale przy okazji robiący Marcin Prachnio. On sam marzył o starciu z Różalskim, lecz Różal zakończył sportową kariere. Jaki będzie powrót Cipka do kategorii półciężkiej. Jaki będzie debiut Prachnio w KSW?! Sobota 18:00 KSW 43! chat.mmarocks.pl
Materla vs. Prachnio
@lukasz4493 vs. @YurikoReload
 
pudzianowski-vs-thompson-iii.png

Ile czasu zajęło włodarzom KSW, aby doprowadzić do wielkiego, trzeciego starcia pomiędzy Pudzianem a Kolosem. Mariusz Pudzianowski zapowiedział w wywiadzie dla PolsatSport, że jest to jego przedostatnia walka, a ostatnia będzie miała miejsce na Stadionie Narodowym na KSW 46. Czy Pudzianowskiego stać na pokonanie Anglika.
Pudzianowski vs. Thompson III
@nikuya-san
 
Riki Fukuda po walce z Różańskim okazało się, że doznał cięższej kontuzji niż sam Polak.

Pytanie do @midern, czy Łukasz Bieńkowski zgadza się na to, aby zastąpić Japończyka i zawalczyć w "finale" kategorii 185 lbs.: z Adamem Zającem.
 
RAFAŁ MOKS WRACA DO MMA.

Zawodnik Berserkers Szczecin na sam początek stoczy walkę na EFC i prawdopodobnie zawalczy w drugiej połowie roku na KSW.

Dużo mówi się również o powrocie Irokeza, jednak sam zawodnik tonuje zapędy, mówiąc że tylko mega duże pieniądze skuszą go do powrotu.
 
Back
Top