Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Rozumiem - bo dopóki milczysz, nikt tego nie zauważył. Więc i tym razem zamilcz, poczekajmy na walkę i nokautem łokciem udowodnię Ci, że pas w Twoich rękach to przypadek.
Mój pas mnie nie interesuje, interesuje mnie kasa, dobra walka i Twoja zakrwawiona morda. Gdy Cię już pokonam to będę negocjował walkę z Fedorem. @Droni.
 
Chyba Tylko Ty uważasz że to fantazja ;-) ale myśl tak dalej, a zdziwisz się Michałku.
"Michałku", interesuje Cie moja twarz... Nie wiem czy wejdę z tobą do klatki, bo obawiam się o walkę w parterze, albo jak zajmiesz pozycje za plecami.
If you know what I mean. ;-)
 
"Michałku", interesuje Cie moja twarz... Nie wiem czy wejdę z tobą do klatki, bo obawiam się o walkę w parterze, albo jak zajmiesz pozycje za plecami.
If you know what I mean. ;-)

Hahaha mogę Ci obiecać że skarcę Cię w stójce. Ale widzę że już się boisz i zastanawiasz się czy warto podjąć rękawice. Typowe dla słabeusza.
 
Hahaha mogę Ci obiecać że skarcę Cię w stójce. Ale widzę że już się boisz i zastanawiasz się czy warto podjąć rękawice. Typowe dla słabeusza.
Zapewniam Cię, że w stójce damy dobrą bitkę. Która zakończy się moim zwycięstwem.
 
Zapewniam Cię, że w stójce damy dobrą bitkę. Która zakończy się moim zwycięstwem.
Bajkowe pisarz... Normalnie przebijesz samego Andersena.


@Droni może w temacie z zasadami będziesz wrzucał rozpiski? Bo tutaj ciężko czasami znaleść.
 
@Droni
Roman wolałby w pierwszej kolejności zagranicznego rywala jeśli można. Możemy uznać na potrzeby gry że Damian debiutuje w MMA po przegranym finale olimpijskim w którym był wałek sędziowski, dlatego ma srebro a nie złoto xd?
 
@Droni
Roman wolałby w pierwszej kolejności zagranicznego rywala jeśli można. Możemy uznać na potrzeby gry że Damian debiutuje w MMA po przegranym finale olimpijskim w którym był wałek sędziowski, dlatego ma srebro a nie złoto xd?
co do Damiana moze byc :D

z Zagranicznych rywali jest tylko Piraev, ale kazdy wie jaki jest grozny, wiec Twoja decyzja :)
 
Rankingi KSW (Nie uwzględnia nowych zawodników, którzy jeszcze nie stoczyli walki w KSW, więc spokojnie):

Waga ciężka:
Champion: Blagoi Ivanov

1. Karol Bedorf
2. Jędrzej Maćkowiak
3. Mariusz Pudzianowski
4. Michał Włodarek
5. Michał Kita
6. Peter Graham
7. Marcin Różalski
8. James McSweeney
9. Oli Thompson
10. Kamil Waluś


Waga półciężka:
Champion: Hans Stringer
1. Tomasz Narkun
2. Roger Gracie
3. Atilla Vegh
4. Goran Reljic
5. Tomasz Kondraciuk
6. Karol Celiński
7. Thierry Sokoudjou
8. Wojciech Lach


Waga średnia:
Champion: Michał Materla

1. Mamed Khalidov
2. Aziz Karaoglu
3. Maiquel Falcao
4. Jay Silva
5. Kendall Grove
6. Maciej Różański
7. Melvin Manhoef
8. Tomasz Drwal
9. Rafał Haratyk
10. Riki Fukuda


Waga półśrednia:
Champion: Aslambek Saidov

1. Jim Wallhead - Interim Champion
2. Kamil Szymuszowski
3. Borys Mańkowski
4. Jesse Taylor
5. Karl Amoussou
6. Emil Różewski
7. Keith Wiśniewski
8. Robert Radomski
9. Krzysztof Kułak
10. Amir Sadollah


Waga lekka:
Champion: Łukasz Chlewicki

1. Mateusz Gamrot
2. Marif Piraev
3. Adrian Zieliński
4. Damir Hadzovic
5. Marian Ziółkowski
6. Luiz Firminio
7. Leszek Krakowski
8. Bartłomiej Kurczewski
9. Jakub Kowalewicz


Waga piórkowa:
Champion: Artur Sowiński
1. Filip Wolański
2. Krzysztof Klaczek
3. Kamil Łebkowski
4. Arbi Shamaev
5. Kleber Koike Erbst
6. Anzor Azhiev
 
Ja to powiem ze gala mogłaby się odbyć już dziś :-P przydały by się jakieś emocje.

Ten ranking super sprawa :-)
 
Ja to powiem ze gala mogłaby się odbyć już dziś :-P przydały by się jakieś emocje.
no cóż poprzednia była w poniedziałek, dzisiaj jest środa, trzeba czasu na promocję, wysłanie taktyk, ważenie,typowanie, kursy bukmacherskie :D
 
Back
Top