Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
12366558_1024605930922801_766333221_n.jpg


Mariusz Pudzianowski w walce z Marcinem Różalskim pokazał się z bardzo dobrej strony, ale tylko w 1 rundzie, potem nasterydowany płocki barbarzyńca wykorzystał to, że wziął sterydy. Mariusz swoją reputacje spróbuje poprawić z ostatnim rywalem Karola Bedorfa o pas Jamesem McSweeney. Ponad 225 kg w klatce. Będą grzmoty Środa 20:00 chatmmarocks.pl
 
Proszę o wysłanie taktyk i wypowiedzi do trailera:

a)Karol Bedorf vs. Blagoi Ivanov
Bedorf - taktyka + wypowiedź @mmag

b)Mariusz Pudzianowski vs. James McSweeney
Pudzian - taktyka + wypowiedź @nikuya-san

c) Gamrot vs. Chlewicki
Gamer - taktyka + wypowiedź @RaphTaba
Sasza - taktyka + wypowiedź @lukasz4493

d) Grove vs. Falcao
Grove - taktyka + wypowiedź @gLt
Falcao - taktyka + wypowiedź @PejdzWanZant

e) Narkun vs. Sokoudjou
Narkun - taktyka @Arlovski
Sokoudjou - taktyka @gLt

f) Graham vs Kita
Graham - taktyka @PejdzWanZant
Kita - taktyka @Spike

g)Azhiev vs Wolański
Azhiev - taktyka @Kees
Wolański - taktyka @Mr.Robot

h) Radomski vs Szymuszowski
Szymuszowski - taktyka @YurikoReload

i) Koike Erbst vs Klaczek
Klaczek - taktyka @mateusz19191010

j)Zawadzki vs Kurczewski
Kurczewski - taktyka @YurikoReload
 
Karol Bedorf do trailera: "Blagoi Ivanov to kolejny przystanek na drodze do Fedora. Jest idealny, aby rozpocząć serię bicia "ruskich" w organizacji KSW".

Taktyka potem @Droni
 
Mariusz Pudzianowski przed kolejną walką na KSW.

Redaktor: Witaj Mariusz ciężko było Cię uchwycić ostatnio.

Mariusz Pudzianowski: Tak, to prawda. Ostatnio w ogóle nie było mnie w Polsce. Trenowałem trochę w stanach, a także w Tajlandii gdzie szlifowałem stójkę. Te treningi wiele mi dały, czuję że teraz jak trafię to mogę zabić.

R: Chciałbym Cię zapytać o twój ostatni występ, co powiesz o całym tym zamieszaniu?

MP: Co tu dużo mówić najpierw skrzywdzili mnie sędziowie, a na koniec okazało się, ze Marcin zawdzięcza swój dobry występ sterydom. To jest zawodowy sport, każdy orze jak może, jednak absolutnie potępiam przyjmowanie niedozwolonych substancji- dzieci nie róbcie tego w domu. A co do samej walki cóż, pierwszą rundę naprawdę dobrze przepracowałem, w drugiej parę razy zebrałem na szczękę, trochę się makijaż rozmazał i trochę prądu mi odcięło. Jednak mimo wszystko dalej toczyłem wyrównaną walkę.

R: Wydaje się, że wyjątkowo ambitnie podchodzisz do nadchodzącej walki.

MP: Tak zdecydowanie tak jest. To już nie oszukujmy się jedna z moich ostatnich walk w karierze młodszy już się niestety nie zrobię. Swoje w sporcie już zrobiłem. MMA to dla mnie sprawa indywidualna. Dla kibiców to ja występowałem w zawodach siłaczy, tutaj można rzecz że to takie samospełnienie. Przygotowuję się inaczej niż zwykle, bo potrzebuję wygranej, do osiągnięcia mojego własnego mistrzostwa świata jakim jest walka z legendą tego sportu Fedorem. Podporządkowuje wszystko tej myśli, taka walka na zakończenie mojej przygody ze sportem naprawdę by mnie ucieszyła. Jeśli wygram nic nie stoi na przeszkodzie by moje własne marzenie się spełniło.

R: Ostatnio wypowiadałeś się o walce o pas, dalej tego chcesz?

MP: Jak najbardziej chodzi mi to gdzieś po głowie, ale wiem że to już będzie bardzo bardzo ciężkie do zrobienia. Kolejka chętnych do bicia mistrza jest długa, a czas nie jest moim sprzymierzeńcem, dlatego teraz tak naprawdę celuję w walkę z Fedorem niż o pas, ale jeśli tylko dostałbym możliwość walki o pas byłbym w siódmym niebie.

R: Cóż w takim razie życzę powodzenia i spełnienia marzeń.

MP: Również dziękuję.
 
Andrzej Kościelski w PakolTV: Tej, Martin kiedy walka Borysa, bo UFC już przedstawiło mu ciekawą ofertę i zaraz się rozmyślimy w kwestii walk dla KSW.
 
Borys Mańkowski: Oj chętnie pogadam z Tobą po walce, tylko zabierz jakąś kartkę i długopis, bo podobno ciężko się mówi ze złamaną szczęką
 
Zapowiedź walki Michała Kity:
Ciężko trenowałem od czasu porażki z Karolem. Teraz pokażę prawdziwego "Masakrę".
Widziałem Petera Grahama w akcji. W ogóle nie robi na mnie wrażenia. Jestem od niego lepszy w każdej płaszczyźnie.
Przyszedłem zadawać ból. Najpierw przekona się o tym Peter, a potem następny kto stanie mi na drodze do walki o pas.
• Peter, bądź gotowy!

Maciej Różański na Facebooku:
Na Venatorze zrobiła na mnie wrażenie włoska szkoła MMA. Nadal czekam na debiut w KSW, ale może zobaczymy starcie polsko-włoskie: Różański vs Schiavolin?

@Droni , taktyka Kity poszła na maila. ;)
 
Gamrot w trailerze:
To będzie krótka walka. Już raz wygrałem z Łukaszem, a od czasu tamtego pojedynku bardzo się rozwinąłem i z całym szacunkiem dla Łukasza, wątpię żeby on również zrobił taki progres.
Jestem cały czas w ostrym treningu i ponownie chcę udowodnić, że nie jestem jednopłaszczyznowy. Trenuję ciężej niż inni zawodnicy, nie odpuszczę sobie ani jednego dnia treningu.
Dużo osób dziwi się i twierdzi, że w tym wieku powinienem bardziej korzystać z życia, pochodzić na imprezy i takie różne. MMA jest całym moim życiem - jest moją imprezą i wszystkim innym co sprawia przeciętnym ludziom przyjemność.
Właśnie dlatego możecie być pewni mojego zwycięstwa.
 
12380531_1024605940922800_1174153596_n.jpg

Najciekawszy pojedynek w historii wagi ciężkiej KSW, Karol Bedorf w drodzę po sławę mierzy się z jednym z najgroźniejszych ciężkich na świecie, najlepszym Bulgarem w swoim fachu Blagoiem Ivanovem. Jedno jest pewne ta walka porwie całą Tauron Arene. Czy Karol Bedorf obroni pas? Tego dowiemy się już w środę.

PS.: Jeżeli Polki będą grały w środę o 20 z Rosją, to zmienimy termin albo na wczesniejsza godzinę, albo na dzień później.
 
Kursy Bukmacherskie:
MAIN EVENT: KSW 36: BEDORF VS IVANOV
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
265 lbs.: Karol Bedorf (2,10) © VS Blagoi Ivanov (1,64)
MAIN CARD:
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (1,81) VS James McSweeney (1,95)
KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
155 lbs.: Mateusz Gamrot (1,32) VS Łukasz Chlewicki (3,67)
185 lbs.: Kendall Grove (1,82) VS Maiquel Falcao (1,76)
205 lbs.: Tomasz Narkun (1,24) VS Thierry Sokoudjou (4,03)
265 lbs.: Peter Graham (2,62) VS Michał Kita (1,49)
145 lbs.: Anzor Azhiev (1,35) VS Filip Wolański (3,10)
170 lbs.: Robert Radomski (1,8) VS Kamil Szymuszowski (1,8)
145 lbs.: Kleber Koike Erbst (1,45) VS Krzysztof Klaczek (2,70)
UNDERCARD:
155 lbs.: Mateusz Zawadzki (1,72) VS Bartłomiej Kurczewski (2,00)
 
Kursy Bukmacherskie:
MAIN EVENT: KSW 36: BEDORF VS IVANOV
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
265 lbs.: Karol Bedorf (2,10) © VS Blagoi Ivanov (1,64)
MAIN CARD:
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (1,81) VS James McSweeney (1,95)
KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
155 lbs.: Mateusz Gamrot (1,32) VS Łukasz Chlewicki (3,67)
185 lbs.: Kendall Grove (1,82) VS Maiquel Falcao (1,76)
205 lbs.: Tomasz Narkun (1,24) VS Thierry Sokoudjou (4,03)
265 lbs.: Peter Graham (2,62) VS Michał Kita (1,49)
145 lbs.: Anzor Azhiev (1,35) VS Filip Wolański (3,10)
170 lbs.: Robert Radomski (1,8) VS Kamil Szymuszowski (1,8)
145 lbs.: Kleber Koike Erbst (1,45) VS Krzysztof Klaczek (2,70)
UNDERCARD:
155 lbs.: Mateusz Zawadzki (1,72) VS Bartłomiej Kurczewski (2,00)

 
Jim wallhead; Jakos mnie wasze wbijanie cweli srednio interesuje, wole kobiety ale jestem tolerancyjny dzieciaku!

(ktos gale musi sprzedac, Martin kesz kesz bejbi)
 
upload_2015-12-14_21-48-39.png

W przeprowadzonym wywiadzie przez Dominika Durniata z najlepszym polskim piórkowym #1 Krzysztofem Klaczkiem dowiadujemy się:
- walka w federacji KSW była jego dotychczasowym marzeniem,
- pojedynek z Koike będzie najtrudniejszym wyzwaniem w karierze dla Krzysztofa,
- nie lekceważy swojego przeciwnika, uważa go za świetnego parterowca,
- przygotowywał się do walki w Ankosie Zapasy w Poznaniu,
- były to najcięższe jak dotąd przygotowania,
- ma ogromny głów walki i chce walczyć minimum 4 razy w roku,
- uważa, że 2,3 dobre pojedynki powinny dać mu szansę walki o pas z mistrzem KSW wagi piórkowej,
- Vaso Bakocevic to jego kumpel i nie widzi sensu walki z nim,
- jego marzenia to zostać legendą organizacji UFC,
- ma świetnego managera, któremu dziękuje za załatwienie kontraktu KSW,
- dziękuje włodarzom KSW za możliwość walki,
- pozdrawia sponsorów, trenera, sparingpartnerów, redakcję MMAROCKS, Braci z Cohones,
 
Tomasz Narkun nie jest zadowolony ze swojego miejsca na rozpisce. Ma walczyć przed Grovem i Falcao? Lekki żart.
 
@Droni Martin może opowiesz o planach na przyszłość w KSW, o tym jak bardzo załamany jesteś że Twój pupil Mamed Przegrał oraz jak bardzo cenisz sobie Karola Celińskiego ;)
 
@Droni Martin może opowiesz o planach na przyszłość w KSW, o tym jak bardzo załamany jesteś że Twój pupil Mamed Przegrał oraz jak bardzo cenisz sobie Karola Celińskiego ;)

Plany KSW na przyszłość
- 6, a potem 8 gal w roku
-ekspansja na USA, Irlandię, Szkocję
-pojedynki mistrzowskie 5 rundowe
-pojedynek z udziałem bokserów
-jeszcze większe podniesienie poziomu sportowego

Karola Celińskiego uważam za bardzo dobrego zawodnika, dostaje od nas ostatnią szansę do zaprezentowania swoich umiejętności. Wóz albo przewóz. W dodatku musi jak najwięcej pracować nad marketingiem w mediach.
 
Widzę manager @Sompa i jego zawodnk ma wieczny ból dupy odnośnie mojego podopiecznego. Brak umiejętności w klatce, brak kultury. POZDRAWIAM
 
Back
Top