Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Pudzianowski vs. TBA
newspaper.jpg
 
@Gaara proszę o wysłanie taktyki Aziza Karaoglu

@Gaara @Ian proszę o krótkie wypowiedzi co do walki Mamed vs. Aziz

@Exar proszę o wysłanie taktyki Marcina Różalskiego

@nikuya-san @Exar prosze o krótkie wypowiedzi co walki Pudzian vs. Różal

@mmag proszę, o krótką wypowiedź co do walki Bedorf vs. McSweeney

@RaphTaba proszę o krótką wypowiedź co do walki Gamrot vs Hadzovic

@Puczi / @mmag proszę o krótkie wypowiedzi co do walki Kornik vs. Łebkowski

@Assocati prosze o wysłanie taktyki Tomasza Drwala

@Assocati @gLt proszę o krótką wypowiedź co do walki Drwal vs. Grove

@defthomas
@baju
@Bezio17
@uffffff

Macie zamiar wysłać taktykę?!!
 
roger2.jpg

"Wieści z Faweli" said:
Ciężko być Gracie'm

Jak głosiła plotka, Roger Gracie podpisał kontrakt z KSW - największą federacją MMA w Europie. Roger, członek znanej brazyliskiej rodziny mistrzów bjj, jest zdecydowany częściowo odciąć się od swoich korzeni, co potwierdził w krótkiej rozmowie z Joao Bisao.
"Bycie Gracie'm w Brazylii to zaszczyt, ale i przekleństwo. Każdy porównuje mnie do dziadka, do moich wujków i kuzynów. Nikt nie mówi o moim sukcesie na ADCC w 2005 (wszystkie wygrane przed czasem, pokonani Nog i Werdum - przyp. Joao Bisao). Nie jestem tam Roger-the-Submitor, tylko Gracie-kid. Miałem tego dość, dlatego podpisałem kontrakt z KSW. Pan Droni to osoba otwarta, docenił mnie za umiejętności, nie za nazwisko.
Polscy wojownicy - szykujcie się. Schodzimy do parteru!

treść oryginalna artykułu said:
De acordo com a fofoca, Roger Gracie acaba de assinar com KSW - a maior federao de MMA na Europa. Roger, provenientes de mais honrado famlia Jiu-Jitsu brasileiro, est se desesperou ao parcialmente cortado suas razes.
"Ser brasileiro e estar Gracie juntos, uma honra, mas tambm uma maldio. Todo mundo me compara com o meu av, meu tio. Ningum menciona o meu campeonato ADCC em 2005. Eu no sou o Roger-the-Submitor, estou Gracie-kid. Estou farto com isso, da eu assinei com KSW. Mr. Droni um presidente de mente aberta, me aprecia para o que posso fazer, no para o que meu so-
brenome.
Combatentes poloneses - Estou aqui e estou esperando. Vamos ir para o cho!
 
Last edited:
Mamed Chalidow w trailerze:
- walka z Michałem była trudnym doświadczeniem, ale ciesze się, że mam pas wagi średniej KSW
- szanuje każdego rywala, ale Aziz jest jednopłaszczyznowy
- nie boję się stójki Aziza, fakt ma moc w rękach, ale żeby trafić musi mnie "znaleźć" w klatce
- będę szybszy i bardziej ekspolzywny niż kiedykolwiek
- skończę Aziza przed czasem
- nikomu nie oddam pasa
- chcę być legendą w KSW, pierwszym zawodnikiem w Hall of Fame KSW
 
Co mogę zdradzić?
KSW 36 odbędzie się w czwartek 17.12.2015 roku o godzinie 20:00
Wystąpią m.in.

Zawadzki vs. Kurczewski
Koike Erbst vs. Klaczek
TBA vs. Szymuszowski
Azhiev vs. Wolański
Graham vs. Kita
Narkun vs. Vegh (nie potwierdzone)
Drwal/Grove vs. Falcao @gLt @Assocati / @PejdzWanZant
Gamrot vs. TBA
Pudzianowski vs. TBA
Bedorf vs. TBA

@ATT

Atilla Vegh nie zawalczy z Tomaszem Narkunem na gali KSW 36, zawodnik nie doszedł do porozumienia z włodarzami federacji i zamiast do Polski wybrał się za ocean na mocno obsadzony obóz treningowy American Top Team. W swojej wypowiedzi zawodnik dla oficjalnej strony ATT zawodnik stwierdził że nikt z organizacji nie wykazał chęci aby dojść do porozumienia w sprawie dalszych występów sympatycznego Słowaka w polskiej organizacji.
 
@Satoshi Ishii
Bardzo chciałbym jak najszybciej zawalczyć na KSW. Z kim? Nie ma znaczenia, podejmę rękawicę którą rzucą mi właściciele organizacji, szanuje każdego zawodnika wagi ciężkiej, to prawdziwi wojownicy!
 
@ATT

Atilla Vegh nie zawalczy z Tomaszem Narkunem na gali KSW 36, zawodnik nie doszedł do porozumienia z włodarzami federacji i zamiast do Polski wybrał się za ocean na mocno obsadzony obóz treningowy American Top Team. W swojej wypowiedzi zawodnik dla oficjalnej strony ATT zawodnik stwierdził że nikt z organizacji nie wykazał chęci aby dojść do porozumienia w sprawie dalszych występów sympatycznego Słowaka w polskiej organizacji.

Dobrze Atilla nie to nie, w razie zwycięstwa miałbyś Title Shota, ale teraz o nim możesz zapomnieć.
 
Pudzian do trailera:
Przygotowania były na prawdę ciężkie.
Kondycyjnie wytrzymam na pewno.
Jestem lepszy niż ostatnio, ciężko będzie mnie pokonać.
Wygrana z Marcinem i następne będą małymi kroczkami, które stawiam w stronę pasa KSW.
Wiem, że młodszy nie będę, późno zacząłem walczyć ale mam cel, którym jest pas i go osiągnę.
Marcin bardzo Cię lubię, ale w klatce nie będzie litości.
Obiecuję, ze nie zdąży zaprezentować swojej stójki, trenowałem bardzo sumiennie parter, nic co na dole nie jest mi już obce.
To będzie raczej maraton, a nie sprint i tak się nastawiam, powoli powoli połóż, dołóż. A jak się wymknie złapać i wywrócić.
Jedno wiem na pewno postaram się tanio skóry nie sprzedać.
 
Gamrot do trailera:
- Damir nie jest dla mnie żadnym wyzwaniem.
- Jestem zdecydowanie lepszym zapaśnikiem oraz grapplerem.
- W sumie w stójce też jestem lepszy.
- Udowodnię w tej walce, że moje miejsce jej wyżej w rozpisce.
- Szykujcie się na soczyste KO.
 
WAŻENIE KSW 35 !

MAIN EVENT:

185 lbs.: Mamed Chalidow (185 lbs) VS Aziz Karaoglu (184 lbs)
MAIN CARD:
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (259 lbs) VS Marcin Różalski (243 lbs)
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
265 lbs.: Karol Bedorf (254 lbs) VS James McSweeney (229 lbs)
KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
155 lbs.: Mateusz Gamrot (155 lbs) VS Damir Hadzovic (155 lbs)
KSW FEATHERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
145 lbs.: Artur Sowiński (145 lbs) VS Kamil Łebkowski (145 lbs)
185 lbs.: Tomasz Drwal (185 lbs) VS Kendall Grove (185 lbs)
185 lbs.: Abu Azaitar (190 lbs) VS Melvin Manhoef (193 lbs)
185 lbs.: Jay Silva (189 lbs) VS Łukasz Bieńkowski (185 lbs)
155 lbs.: Leszek Krakowski (155 lbs) VS Vaso Bakocevic (151 lbs)
UNDERCARD:
170 lbs.: Rafał Moks (172 lbs) VS Robert Radomski (170 lbs)
265 lbs.: Oli Thompson (248 lbs) VS Michał Włodarek (239 lbs)

Abu Azaitar, Melvin Manhoef, Jay Silva i Rafał Moks nie zrobili wymaganej wagi, mają czas do jutra do 16:00 na wysłanie taktyki, inaczej ich statystyki spadną o 1 + Różalski (straci swoje tatuaże).
 
"Karol planował wnieść 113kg, ale dzieci karmiły go w 2010 cukierkami i przez to jego organizm nie reaguje prawidłowo na spadki wagi. Mimo to idziemy dalej" - Jakub Mauricz.

"Waga zrobiona. Mauricz niech zje coś bezglutenowego bo marudzi. Jutro niszczymy rywala" - Karol Bedorf.

"Kornik to podrabiany Conor. W jego teamie nikt nie jest normalny ani prawdziwy. Jutro idę po pas i udowodnię, że PLMMA > KSW" - Kamil Łebkowski.
 
Martin @Droni skoro Atilla @darosanok boi się zawalczyć z Narkunem @Arlovski to jam Karol Celiński z wielką chęcią wezmę tę walkę by pokazać że nasza pierwsza walka to tylko wypadek przy pracy. Jestem w formie i mogę z wielką chęcią zawalczyć już na ksw 36.



Celiński na Facebooku.

Jestem w gazie, zawalcze z każdym kogo mi dadzą. O moich porażkach już zapomniałem, teraz liczą się tylko przyszłe walki, które mam nadzieję nadejdą szybko. Ogień!
 
Martin @Droni skoro Atilla @darosanok boi się zawalczyć z Narkunem @Arlovski to jam Karol Celiński z wielką chęcią wezmę tę walkę by pokazać że nasza pierwsza walka to tylko wypadek przy pracy. Jestem w formie i mogę z wielką chęcią zawalczyć już na ksw 36.



Celiński na Facebooku.

Jestem w gazie, zawalcze z każdym kogo mi dadzą. O moich porażkach już zapomniałem, teraz liczą się tylko przyszłe walki, które mam nadzieję nadejdą szybko. Ogień!
Ty chyba jesteś śmieszny, zajmij się Marrero...bo ostatnio nie masz dobrej passy

No Vegh widzę grabisz sobie, grabisz. ;)))))))
 
Panie matchmaker grzecznie prosze znajdź mi kogoś dla Ishiego, mogę nawet zejść do LHW i udusić cebule :D A tak poważnie to pudzian nie pudzian biore jak leci.
 
MAIN EVENT: TYPOWANIE
KSW MIDDLWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
185 lbs.: Mamed Chalidow (31-4-2) © VS Aziz Karaoglu (9-6) - Mamed Chalidow jest najlepszym zawodnikiem MMA po za UFC potwierdził to już niejednokrotnie, na jego drodze staje jednak bardzo niebezpieczny puncher. Karaoglu jest niesprawdzony od lat w parterze, Mamed mógłby to zrobić. Jednak z tego co mi wiadomo, za wszelką cenę będzie chciał pokazać, że potrafi walczyć równie dobrze w stójce, bardzo boję się, że nadzieje się na jakiś potężny hak. Mimo wszystko - Chalidow by SUB 2rd
MAIN CARD:
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (9-4) VS Marcin Różalski (5-4)
- To Mariusz Pudzianowski zdecydowanie lepiej zaadaptował się do środowiska MMA, ma na rozkładzie lepszych rywali niż "Płocki Barbarzyńca". Jestem przekonany, że gdy tylko walka wkroczy do parteru, Pudzian użyje swojego GnP i Tanio skóry nie sprzeda. Pudzianowski by TKO 2rd
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
265 lbs.: Karol Bedorf (13-2) © VS James McSweeney (15-13)
- Czy Karol Bedorf jest Brucem Lee?! Zdawał pytać się Andrzej Janisz. Bedorf tym razem pójdzie w parter, a tam dla Anglika nie będzie odwrotu. Bedorf ubije go na kwaśne jabłko. Bedorf by TKO 1rd
KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
155 lbs.: Mateusz Gamrot (10-0) VS Damir Hadzovic (10-2)
- Mateusz Gamrot jest dużo bardziej utalentowany, ma dużo lepszych rywali na rozkładzie i zdecydowanie bardziej pragnie tego pasa niż Damir Hadzovic. Spodziewam się wygranej na punkty. Gamrot by UD
KSW FEATHERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
145 lbs.: Artur Sowiński (16-7) © VS Kamil Łebkowski (13-4)
- To jest strasznie ciekawa walka. Kornik podjarany zdobyciem pasa może zagalopować się w ciosach i za wszelką cenę próbować znokautować Łebkowskiego. Walka będzie szalenie wyrównana. Obstawiam jednak zwycięstwo mistrza. Sowiński by SD
185 lbs.: Tomasz Drwal (21-5-1) VS Kendall Grove (22-15) - To będzie bardzo trudny powrót po kolejnej kontuzji dla Tomka Drwala. Grove jest strasznie niewygodny, a jego warunki fizyczne są imponujące jak na tę kategorie wagową. Często jednak z nich nie korzysta. Drwal by UD
185 lbs.: Abu Azaitar (10-1-1) VS Melvin Manhoef (30-12-1) - To jest pewne tu będą grzmoty. Azaitar by KO 1rd
185 lbs.: Jay Silva (9-10-1) VS Łukasz Bieńkowski (4-1) - Ta walka raczej na pewno nie potrwa na punkty. Oboje będą chcieli zabić rywala w ringu. Bieńkowski by TKO 2rd
155 lbs.: Leszek Krakowski (10-0) VS Vaso Bakocevic (21-10-1) - Krakowski w swojej pierwszej walce dla KSW zawalczył strasznie nudno, ale skutecznie. Vaso natomiast nigdy nie pokonał Polaka. Jestem zdania, że i to, że Krakowski zawalczy nudno i to, że Vaso dalej nie pokona Polaka - sprawdzi się. Krakowski by MD
UNDERCARD:
170 lbs.: Rafał Moks (10-8) VS Robert Radomski (12-3)
- Możliwe, że parter Moksa będzie decydujący, ale w tej walce przeczuwam niespodziankę. Radomski by UD
265 lbs.: Oli Thompson (16-8) VS Michał Włodarek (7-1) - Rewanż, rewanżem ale wiemy ile pomyji wydali na siebie i jeden i drugi. Ta walka nie ma prawa skończyć się werdyktem na punkty. Thompson by DQ 1rd
 
Panie matchmaker grzecznie prosze znajdź mi kogoś dla Ishiego, mogę nawet zejść do LHW i udusić cebule :D A tak poważnie to pudzian nie pudzian biore jak leci.
Catchweight z Ishim też wchodzi w grę. Karol jest tak znotywowany że może walczyć na każdej gali. Niestety,ale Martin @Droni jest strasznie surowy.
 
Zapraszam jutro już o 20:50 na chatmmarocks.pl

Kilka informacji dotyczących następnych gal !!!
 
155 lbs.: Leszek Krakowski (155 lbs) VS Vaso Bakocevic (151 lbs)
Jak donosi wszechobecny redaktor MMANEWS - lekka niedowaga Vaso Bakocevicia spowodowana jest przeziębieniem, którego Czarnogórzec nabawił się podczas przypadkowego wpadnięcia na przygotowującą się do walki dla organizacji UFC Karolinę Kowalkiewicz.
 
Kilka informacji z wywiadu z Gamrotem po ważeniu przed KSW 35:
- Mateusz nie miał żadnych problemów ze zrobieniem wagi.
- Gamrot uważa, że typowanie jego walki jest śmieszne i nieprofesjonalne. Twierdzi, że jeżeli Damir będzie dużo twardszy niż mu się wydaje, to walka może skończyć się w drugiej rundzie... W innym wypadku, oczywiście w pierwszej.
- "Gamer" ma nadzieje, że gwiazdą, z którą rzekomo KSW ma podpisać kontrakt będzie Benson Henderson. Dodał, że po wygranej z Damirem marzyłby mu się pojedynek z tak mocnym i popularnym fighterem jakim jest Ben.
 
Back
Top