Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Różalski więcej w 2016 roku nie zawalczy. Mario tak. Walka Bedorf vs. Różalski jeszcze teraz nierealna. Dla Karola mam dwóch dobrych ciężkich na tą galę, chyba, że McSweeney wygra ;)

Możemy iść na taki kompromis. Jednocześnie od razu zaznaczam, że mój zawodnik chce walczyć z każdym i ma zamiar wyczyścić całą wagę ciężką dostępną w KSW, bez względu na poziom sportowy, jaki będą reprezentowali moi rywale.
 
Możemy iść na taki kompromis. Jednocześnie od razu zaznaczam, że mój zawodnik chce walczyć z każdym i ma zamiar wyczyścić całą wagę ciężką dostępną w KSW, bez względu na poziom sportowy, jaki będą reprezentowali moi rywale.
wiedz, że jesteś moim pupilkiem.
 
MMAROCKS.PL: "Jędrzej Maćkowiak podczas wczorajszej wizyty w Poznańskiej Telewizji WTK głośno wyraził swoje niezadowolenie, które wynika z braku jego nazwiska na rozpiskach najbliższych gal KSW. Popularny Wałujew zarzuca włodarzą zapychanie rozpisek walkami o wątpliwym aspekcie sportowym.
Czy będący na fali Maćkowiak będzie musiał szukać pojedynku poza KSW żeby zachować ciągłość w startach? Pytanie to kierujemy do matchmakera KSW - @Droni."
 
MMAROCKS.PL: "Jędrzej Maćkowiak podczas wczorajszej wizyty w Poznańskiej Telewizji WTK głośno wyraził swoje niezadowolenie, które wynika z braku jego nazwiska na rozpiskach najbliższych gal KSW. Popularny Wałujew zarzuca włodarzą zapychanie rozpisek walkami o wątpliwym aspekcie sportowym.
Czy będący na fali Maćkowiak będzie musiał szukać pojedynku poza KSW żeby zachować ciągłość w startach? Pytanie to kierujemy do matchmakera KSW - @Droni."

Nie wykluczam udziału Jędrzeja na KSW 37, ale jeszcze nie jest to w 100% pewne, ani dograne.
 
Marian Ziółkowski <szeptem do właścicieli>: Hej @Droni. Chcę walkę!
Anzor Azhiev: No to walczymy! Jak Bóg da, to pokonam Filipa Wolańskiego (@Mr.Robot) na KSW 36. "Wolan" to nie będzie dla Ciebie miła walka. Słyszałem, że nieźle bawisz się na imprezkach. Mam nadzieję, że KSW zadba o wszelkie testy! Skończysz jak Vaso.
 
@Droni
Irokez czeka na jakąś propozycje walki.
Gamrot jak widzę ma się wstawić na następnej gali, zaraz po tym jak znokautuje bośniaka, nam to pasuje.
 
@Droni
Irokez czeka na jakąś propozycje walki.
Gamrot jak widzę ma się wstawić na następnej gali, zaraz po tym jak znokautuje bośniaka, nam to pasuje.
Irokeza kompletnie nie mam w planach na walkę w tym roku, może w następnym na gali w Szczecinie ;)
 
Nie ogarniam. Miałem walczyć z Grove, nie falcao.
Moge taktykę wysłać Ci na PW ?

Wygrany z pojedynku Grove vs Drwal (czyli ja - Grove) zawalczy z Falcao na następnej gali.

Szykuj sie na ostrą wojne w parterze w piątek. Grzej juz szyne do nóżki, napewno się przyda.
 
aaaa.png
 
Wygrany z pojedynku Grove vs Drwal (czyli ja - Grove) zawalczy z Falcao na następnej gali.

Szykuj sie na ostrą wojne w parterze w piątek. Grzej juz szyne do nóżki, napewno się przyda.

Walka rozpoczyna się w stójce i tam wlasnie sie skończy. Niebawem dołączysz do Rondy i pierwsze jabłko zjesz najwcześniej za pol roku.
 
Poszła taktyka Pudziana na maila, mam nadzieję, ze wszystko dobrze zrobiłem @Droni

PS. Wstaw swojego maila w opis, bo wiele osób musi szukać.
 
12351210_1022689647781096_1910883437_n.jpg

Mamed Chalidow w wywiadach odgrażał się, że Aziz Karaoglu jest jednopłaszczyznowym zawodnikiem. Aziz odpowiedział w swoim stylu: "Spokojnie wiem na co mnie stać". Walka prawdopodobnie najgroźniejszych w Europie zawodników, jeden bryluje kosmicznym parterem, drugi szaloną stójką. Ta walka nie ma prawa wyjść po za drugą rundę! Mamed vs. Aziz już JUTRO !
 
Back
Top