Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
ja pier..ole
jestem ślepy przepraszam

Po kilku godzinach negocjacji nie udało się nam podpisać kontraktu z Maćkiem , dlatego kolejnym zawodnikiem po Falcao będzie Peter Graham.
 
Jim na twitterze: CHCE BORYSA NAWET W GRE NIE WCHODZI PAS, POKAŻE MU ŻE UFC TO MOŻE W TV OGLĄDAĆ!
 
@Droni Podasz e-mail do wysłania taktyk? Pewnie już gdzieś tu podawałeś, a nie mogę znaleźć (nie mam teraz czasu przeglądać wszystkie strony).
 
Zamawiam Łukasza Bieńkowskiego.

Łukasz Bieńkowski na FB:
Miło mi ogłosić, że podjąłem współpracę z jednym z najlepszych menadżerów w polskim MMA, Midernem. Pod jego skrzydłami znajduje się również Oli Thompson, z którym będę miał możliwość treningów. Ponadto utrzymujemy świetny kontakt z Karoliną Kowalkiewicz, a raz na miesiąc do naszej siedziby przylatuje Arianny Celeste, wiec obserwujcie mój profil, bo fotki z sesji będą ciekawe dla oka!

KSW, dajcie mi jakąś walkę! Po wygranej z Wawrzyniakiem w słabym stylu, pokażę Wam prawdziwą moc. Czuję, że KSW to mój nowy dom.
 
Zamawiam Łukasza Bieńkowskiego.

Łukasz Bieńkowski na FB:
Miło mi ogłosić, że podjąłem współpracę z jednym z najlepszych menadżerów w polskim MMA, Midernem. Pod jego skrzydłami znajduje się również Oli Thompson, z którym będę miał możliwość treningów. Ponadto utrzymujemy świetny kontakt z Karoliną Kowalkiewicz, a raz na miesiąc do naszej siedziby przylatuje Arianny Celeste, wiec obserwujcie mój profil, bo fotki z sesji będą ciekawe dla oka!

KSW, dajcie mi jakąś walkę! Po wygranej z Wawrzyniakiem w słabym stylu, pokażę Wam prawdziwą moc. Czuję, że KSW to mój nowy dom.
Przecież Łukasz walczy na KSW 35 z Jayem Silvą.
 
PS.:
Każdy, kto dobrał nowych zawodników przypominam KSW 35 w piątek 21:00 chatmmarocks.pl prosze o wysłanie taktyk.
12351884_1021549214561806_185983982_o.jpg
 
12355150_1022197217830339_25461721_n.jpg

W kolejnej walce największe gali w historii KSW wystąpią dwaj ludzie, o których walkach można się wypowiadać w podobnym tonie - "Nie próbujcie robić kawy, nie idźcie do sracza, bo możecie przegapić cały pojedynek". Oboje są kandydatami do KO wieczoru. Zwycięstwo w przypadku Azaitara wyniesie go być może do walki o Pas, zwycięstwo Manhoefa doprowadzi go do wielkiego pojedynku. Czekamy na jedno z być może najlepiej zapowiadających się starć !
 
Filip Wolański przed KSW 36: Udanym debiutem będę chciał wywalczyć starcie o pas

Na gali KSW 36, która odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie, Filip Wolański skrzyżuje rękawice z Anzohrem Azhievem w walce w kategorii piórkowej. Oto, co przed pojedynkiem powiedział "Wolan":

- Nie obawiam się Azhieva w żadnej płaszczyźnie. Owszem, w starciu z Bakocevicem pokazał się z dobrej strony, ale Bakocevic jest dla mnie słabym zawodnikiem, który z niewiadomych przyczyn bije się jeszcze w KSW. Wcześniej dawał show, ale w ostatniej walce nie pokazał nic. Zdominuję Azhieva czy to w parterze, czy to w stójce, a udanym debiutem będę chciał wywalczyć starcie o pas i udowodnić wszystkim, że w kategorii do 66 kilogramów nie ma zawodników, którzy mogliby mi zagrozić. Co później? Tak daleko w przyszłość nie wybiegam, ale jeśli następne walki pójdą po mojej myśli, to chętnie przejdę do kategorii lekkiej. O tym jednak za wcześnie jeszcze mówić. Najpierw Azhiev, później zwycięzca walki Sowiński vs Łebkowski i w momencie, gdy będę trzymał pas KSW, pomyślę co dalej.

Wolański wypowiedział sięrównież na temat tego, co oznacza dla niego walka w organizacji KSW:

- To dla mnie ogromne wyróżnienie. Walka na takiej karcie jest na ten moment spełnieniem marzeń. Razem z Łukaszem Chlewickim pokażemy, że Kraków rządzi w MMA i zdominujemy swoje kategorie wagowe. Nie mogę już się doczekać najbliższej walki. Głód walki jest ogromny i chciałbym, żeby to starcie odbyło się już na KSW 35. Obiecuję wszystkim moim kibicom, że dam z siebie wszystko!
 
Leszek Krakowski dla Cohones:
- Cieszę się że moje interesy prowadzi Minionek.
- Vaso to groźny wariat, bardzo go szanuje liczę na wojnę.
- Po pojedynku pójdziemy na browca.
- Vaso ma groźną stójkę, ale mam już plan.
- Do walki przygotowuje mnie Jim, Minionek namówił na pomoc.
- Walka o pas lekkiej jest interesująca liczę na Gamrota, po gali w Londynie stoczyliśmy na tańce na afterku hehe
- Nie jestem człowiekiem który podchodzi agresywnie do rywali, chce żyć z każdym w zgodzie bo to sport i nasz zawód.
- Vaso lubi prowokować, pewnie będzie prowokacja na ważeniu ale uśmieje się i przybije mu piątkę.
 
12358482_1022197037830357_1064777763_n.jpg

Są małe powroty, ale są także wielkie. Takimi będzie powrót do klatki KSW jednych z najlepszych średnich po za UFC na świecie. Oboje nie zanotowali jeszcze wygranej na KSW, ale oboje również dali fenomenalne pojedynki przeciwko Michałowi Materli. Zwycięstwo jednego bądź drugiego przybliży go do najwyższych list kategorii średniej. Porażka drugiego zapowie nam o początku końca. Bez wątpienia kandydat do FIGHT OF THE NIGHT!
 
(Nikt po za nim tego nie widzi.)
@FLOWRIDER

Borys przecież możemy się jeszcze jakoś dogadać... Przyjacielu, skrobnę jakimś siankiem ;)))
 
Kornik w wywiadzie dla onet.pl:

Nie wiem, dlaczego walczę z Łebkowskim, nie znam zawodnika. Chciałbym się zmierzyć z Azorem i pomścić jego faule. Znokautuję Kamila i ruszę do przodu. Czołem Wielkiej Polsce!
 
12357971_1022691337780927_2091654674_n.jpg

W swojej pierwszej obronie pasa KSW w wadze piórkowej Artur "Kornik" Sowiński podejmie jednego z najbardziej utalentowanych polskich piórkowych Kamila Łebkowskiego. Kornik w kapitalnym stylu pokonał Klebera Koike Erbsta. Teraz marzy, aby to samo uczyć z Kamilem Łebkowskim. Czy to mu się uda, dowiemy się w piątek o 21:00 na KSW 35 w systemie PPV ! Ergo Arena !
 
Back
Top