Formuła 1

Ciężko się to jakoś ogląda, jeśli to tak będzie wyglądało cały sezon to chyba nie dam rady na to patrzeć. Mam nadzieję, że te zapowiadane zmiany faktycznie będą miały jakiś wpływ na ściganie.
 
Ogólnie wygląda to bardzo dobrze jesli chodzi o walkę na torze. Szkoda tylko że stawka nie jest bardziej zbita i różnice w osiągach miedzy bolidami są tak duże. Na obecną chwilę mamy wyraźnie najlepszego Mercedesa, później niezagrożone drugie Ferrari następnie reszta zespołów ze środka stawki no na końcu zespoły z poważnymi problemami, nienadające się do ścigania jak Cadilac, Aston i Williams.
 
Ogólnie wygląda to bardzo dobrze jesli chodzi o walkę na torze. Szkoda tylko że stawka nie jest bardziej zbita i różnice w osiągach miedzy bolidami są tak duże. Na obecną chwilę mamy wyraźnie najlepszego Mercedesa, później niezagrożone drugie Ferrari następnie reszta zespołów ze środka stawki no na końcu zespoły z poważnymi problemami, nienadające się do ścigania jak Cadilac, Aston i Williams.

Tylko Bearman i Gasly w minucie straty do Merca i Ferrari (tak, McLaren i Max też by byli jakby co) ale to są faktycznie ogromne różnice na 40 okr. od SC. De facto ponad sekunda straty na okrążeniu. Jest spora wyrwa miedzy Merc/Ferrari a tzw. środkiem stawki. Gdyby Bearman trzymał "forme" Ocona to byłoby jajo. To jest spory problem choć przydupasy Liberty pewnie wrzucą ile było wyprzedzeń na torze i dlaczego to jest [kelner mode] REKORD [/mode off].
 
FIA chyba zakazała onboardów z 3. sektora w przekazie ogólnym bo to jest tragikomedia. Spa to bedzie dramat a co dopiero na Monzie. No chyba, że wcześniej coś z tym zrobią.

 
Byłby niezłe jaja jakby młokos objechał Jerzego i zdobył mistrzostwo, choc szczerze bardzo wątpię w takie rozstrzygniecie. Pewnie na przestrzeni całego sezonu solidność Russela przeważy nad nierównym i nieobliczalnym Antonellim.
 
Byłby niezłe jaja jakby młokos objechał Jerzego i zdobył mistrzostwo, choc szczerze bardzo wątpię w takie rozstrzygniecie. Pewnie na przestrzeni całego sezonu solidność Russela przeważy nad nierównym i nieobliczalnym Antonellim.
Miejmy nadzieję, że Marcedes siądzie w połowie sezonu i Leclerc ich obu poustawia.
 
Back
Top