Formuła 1

FL4ZUjOWQAA85kL
 
przezajebiste jest to ferrari, ciekawe czy te załamania w pokrywie silnika będą gamechangerem, bo żaden inny zespół nie poszedł w tym kierunku.
 
Panowie, oststnio mało mnie było w F1 i mam takie pytanie. Jakie poprawki są przygotowane na sezon 2022? Mam na myśli to, że ponoc słyszałem, że nie ma być takich dużych różnic między bolidami, to prawda?
 
Panowie, oststnio mało mnie było w F1 i mam takie pytanie. Jakie poprawki są przygotowane na sezon 2022? Mam na myśli to, że ponoc słyszałem, że nie ma być takich dużych różnic między bolidami, to prawda?
ciężko powiedzieć, w życie weszły nowe regulacje odnośnie aerodynamiki i zamrożenie rozwoju silników do 2025. teoretycznie konstrukcja nowych bolidów ma ułatwiać jazdę bezpośrednio za kimś w tzw. brudnym powietrzu, co pozwoli na łatwiejsze wyprzedzanie, ale jak to wyjdzie w praktyce zobaczymy.
odnośnie zbliżonego tempa wszystkich bolidów to będziemy mądrzejsi po najbliższym weekendzie i pierwszych tegorocznych testach przedsezonowych.
najważniejszym pozostaje pytanie "co to wszystko będzie oznaczało dla roberta kubicy?"
 
Back
Top