Formuła 1

niech jadą za safety carem do końca wyścigu i tak się dzieje :lol:
 
Russel pięknie zdjął Bottasa zupełnie jakby dostał jakieś zlecenie. Co ciekawe pruł się przez radio, że to wina Bottasa. No ale bez tego Hamilton byłby w jeszcze większej dupie. Teraz jak wznowią to może nadrobić z tej 9 sporo pozycji jeszcze. Wiadomo, że nie wygra, ale pewnie podskoczy.
 
:lol:

comment_1618754573KB6zZ30DgmzWWpgg6PHdyS.jpg
 
W końcu coś się dzieje. Jak dla mnie obowiazkowo każdy wyścig powinien byc na mokrym albo tor powinien być polewany wodą. Wtedy są emocje :lol:
 
raczej farciarz, gdyby noe dzban russell to jechałby sobie teraz na miejscu 15.
Komentatorzy angielscy twierdzą, że Bottas zrobił ruch w kierunku Russella. Może team orders? Byłoby to wspaniały gambit mercedesa, bo Hamilton i tak dojechał drugi. :beczka:
 
Komentatorzy angielscy twierdzą, że Bottas zrobił ruch w kierunku Russella. Może team orders? Byłoby to wspaniały gambit mercedesa, bo Hamilton i tak dojechał drugi. :beczka:
pierdolą głupoty, wyraźnie widać, że russell zjechał na trawę i stracił panowanie nad bolidem.
 
Mimo wszystko obiektywnie patrząc sam fakt, że Bottas miał problemy z Russellem w Williamsie mówi samo za siebie. Po sezonie zamienią się miejscami.
 
Mimo wszystko obiektywnie patrząc sam fakt, że Bottas miał problemy z Russellem w Williamsie mówi samo za siebie. Po sezonie zamienią się miejscami.
Bottasa traktuja w Mercu jako opcja nr.2 i nie wiaza z nim żadnych nadzieji. Gdyby jakims cudem np. wypadl Lewis na 3 wyścigi to " cudowne dziecko " z automatu będzie traktowany jak pierwsza opcja. Gdzies czytalem, chyba na zagranicznym forum, dlatego biorę to z rezerwą, ze przyszle rozwiązania doprowadzą do takiego scisku, ze kazdy cm kierowcy bedzie na wagę mistrzostwa co bedzie predysponowało tych nizszych. A Russell ma 185 cm
 
Bottasa traktuja w Mercu jako opcja nr.2 i nie wiaza z nim żadnych nadzieji. Gdyby jakims cudem np. wypadl Lewis na 3 wyścigi to " cudowne dziecko " z automatu będzie traktowany jak pierwsza opcja. Gdzies czytalem, chyba na zagranicznym forum, dlatego biorę to z rezerwą, ze przyszle rozwiązania doprowadzą do takiego scisku, ze kazdy cm kierowcy bedzie na wagę mistrzostwa co bedzie predysponowało tych nizszych. A Russell ma 185 cm
Russell już w tamtym sezonie się nie mieścił w bolidzie Lewisa, ale i tak był szybszy od Bottasa.

:muttley:
 
Kierowcy F1 powinni być raczej niscy. Każdy cm bolidu jest wart miliony, gdzie można upchnąć podzespoły, elektronikę. Na tej grafice to widać. Grafika może stara ale dużo z nich jeszcze jeździ.

comment_A5talCrx1sm0iBS96AzfEgR6aaHltHIx.jpg


Felipe top :muttley:
 
Kierowcy F1 powinni być raczej niscy. Każdy cm bolidu jest wart miliony, gdzie można upchnąć podzespoły, elektronikę. Na tej grafice to widać. Grafika może stara ale dużo z nich jeszcze jeździ.

comment_A5talCrx1sm0iBS96AzfEgR6aaHltHIx.jpg


Felipe top :muttley:
Pamiętam, że Kubica w zestawieniu uchodził za jednego z najwyższych kierowców - 184cm.
 
nie podoba mi się ten format kwalifikacji i jeszcze przyznawanie punktów za sobotni mini-wyścig :siara:
A mi się właśnie bardzo podoba, dodatkowy smaczek, powód do oglądaj a F1 w piątki i może większa widowiskowość. Jestem ciekaw i popieram próbę wprowadzenia takiej nowości.
Oczywiście jak nie wypali to trzeba rezygnować, ale od tego są próby aby próbować :bart:
 
Back
Top