Formuła 1


comment_dzFWhiDqwwFuh9kwBI74mBX8Fsb6Yvyx.jpg
 
I tak nieźle, że dopiero w połowie sezonu. Do zawodności bolidu ciężko było się przyczepić
Może dlatego, że w przypadku gówna cięzko o awarie? :mamed:
 
Back
Top