Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Łowca Jeleni! Mahonek jestem pewien, że Twojemu ojcu się spodoba. Sam pamiętam jak pierwszy raz oglądałem ŁJ właśnie z ojcem. Wtedy mnie nie porwał, byłem za młody. Kilka lat później obejrzałem ponownie - kapitalny film.







Możesz sobie poszukać też tutaj czegoś:



http://www.filmweb.pl/rankings/film/country/genre/26
 
Pany, oglądał ktoś kiedyś film o włoskiej milicji, która walczyła z kibolami? Włoska produkcja, tylko za cholerę nie mogę sobie przypomnieć tytułu, bo chciałem jeszcze raz z dupeczką obejrzeć i nie mogę znaleźć. Końcówka była taka otwarta, że było tylko kilka radiolek, i kilka ekip kibicowskich bo zabili chyba kibica jednej drużyny.
 
"Rzeka tajemnic" bardzo mi się podobała. Robbins wyśmienicie zagrał, historia nieprzyjemna, ale oglądało się "szybko". Będzie trzeba się przyjrzeć filmom Eastwooda, bo widziałem tylko dawno temu "Za wszelką cenę" i "Gran Torino".
 
Nikt Cienkiej Czerwonej Linii nie zapodał z wojennych ;-)?



A i bardzo polecam sobie obejrzeć kto nie oglądał "Dwufilm" Eastwooda. Wojna amerykańsko-japońska od obu stron. Po obejrzeniu ze strony amerykańskiej nie chciało mi się oglądać japońskiej wersji, z głównie Azjatami, ale jak już się zmusiłem to nie wyobrażam sobie by można było obejrzeć ten konflikt jedynie od jednej stron. Tytuły to "Listy z Iwo Jimy" i "Sztandar chwały" :-) Serial Pacyfik również polecam.



Też bym coś obejrzal, ale ch.. wie co :D a propos kibicowskich to nieśmiertelne jest jednak Football Factory :)
 
To mi gdzieś miga w głowie, ale całości nie widziałem, więc w tym wypadku pewnie nadrobię, dzięki za przypomnienie :) (EDIT : o "Unforgiven")



Choć wpierw bym chciał w końcu trylogię dolarową obejrzeć (ale ja mam braki w filmach).
 
Eastwood dal jeszcze dwa kapitalne filmy niewymienione, o ktorych pamietam
- Oszukana
- Za wszelka cene
Polecam jego filmy bo jest to swietny aktor i jeszcze lepszy rezyser.
 
Jakie do polecenia DOBRE horrory i komedie? ALe horror ma być straszny, a nie jakieś gówno, które mógłbym włączyć dzieciom :) A komedia ma być śmieszna a nie głupia. :)
 
Jeśli komedia śmieszna, to przy tym za każdym razem zajebiście się bawię (mimo, że stara);



http://www.filmweb.pl/film/Jeszcze+dalej+ni%C5%BC+P%C3%B3%C5%82noc-2008-453743
 
Batman powiedz jaki straszny horror i jaką śmieszną komedię ostatnio oglądałes to będzie jakiś punkt zaczepienia dla dalszych sugestii. W ciemno ciężko coś sugerować.
 
Z komedii które widzialem moge polecić, bez wstydu



Wakacje Jasia Fasoli, Nic do oclenia, Jeszcze dalej niż Północ, Jaś Fasola. Nadciąga totalny kataklizm, Johnny English, Kowboj z Szanghaju, Rycerze z Szanghaju, Taxi, Żywot Briana, Ostra jazda, Szpiedzy tacy jak my, Ściśle tajne (1984)



Czarna komedia



Boże, błogosław Amerykę, Porąbani ( świetny film)
 
Ja zawsze miałem słabość do parodii ;-) Scary moviesy i Nagie Bronie np. ;-) Oczywiście nie tylko, świat komedii czy horrorów jest zbyt szeroki by rzucać tytułami w ciemno, bo te światy dzielą się jeszcze dalej na podgatunki ;D
 
O parodie horrorów też dobre :) ostatnio oglądałem parodię Paranormal, dobre :)



W zasadzie ostatnio oglądałem dużo, ale z dobrych to nie pamiętam już, bo dawno było. Paranormal, Ring, coś o egzorcyzmach. ;)
 
Ponoć wytwórnia wymusiła duże zmiany i film zjebali konkretnie. Zapowiada się pierwsza reżyserska wtopa Ayera :[
 
do 276 strony sie cofłem i nie widzę żebym polecał:-)najwyżej będzie fopas na który mam wyjebane:-)



Dallas buyers club, chyba dobrze napisałem. gitara film, nie dla polityków! jared leto może pedał ale nie do poznania : D
 
do tego co powyżej dodał bym Pasażer 57, Krytyczna decyzja, Port Lotniczy 77, Lot (z 2012), Terror w przestworzach oraz Czy leci z nami pilot ;)
 
Back
Top