Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Też mam podobne odczucia, o ile pierwsza część była wg zajebista w swojej prostocie tak tutaj film jest długi i jest w nim zbyt dużo przegadanych scen, a nie to tygryski kochają najbardziej xD Jednak niektóre sceny świetne, jak chociażby walka w więzieniu.
 
Ja Raid 2 oglądałem wczoraj, dla mnie jedynka dużo lepsza, ale ten też nie jest zły. Sceny walki super.
 
Widze, że wielu ogląda same nowości :-) . Ja lubię oglądac starsze filmy i mniej znane, ale ze znakomitą obsadą . Wczoraj np. natknąłem sie na ,,Stan łaski,, z Harrisem, Oldmanem, Pennem w rolach głownych .



Historia prosta, ale dobrze się ogladało ze względu na znakomite role całej trójki , a w szczególności Garego Oldmana - polecam !


7/10 ;)
 
Transcendence.2014.720p.WEB-DL.H264.AC3-EVO



Nowy film z Deppem.







Under.the.Skin.2013.720p.BluRay.x264.DTS-RBG
 
Gambit co prawda film, który zaproponuje jest z 2010 więc się nie łapie w Twoich 3 latach, ale jeżeli nie widziałeś to polecam bo kozacki, mianowicie: Ajeossi / The Man From Nowhere na imdb ocena 7,9 na prawie 30 tyś głosów.
 
PioTRTek, widziałem, zajebisty filmik z kapitalna finałową sceną walki. Na koreańskie i nie tylko produkcje miałem ogromną fazę, więc tych starszych widziałem dość dużo.
 
Panowie, polećcie jakiś dobry typowy film akcji. Najlepiej jakiś od 2010 roku wzyż.
 
Przypominiałem sobie po podanym Labiryncie o Gyllenhaalu. Jarhead czy Source code (trochę pod S-F) również całkiem udane z jego udziałem.
 
Labitynt,Kod nieśmiertelności? To są filmy akcji? :D



Szklana Pułapka,wszystkie części, obie części The Raid, wiele filmów z JCVD. filmy ze Stathanem - Adrenalina, Niezniszczalni, to są filmy akcji :) Wiem, że chciałeś od 2010, ale klasyki nie da się przebić :) Choć Szklana Pułapka 5 i Niezniszczalni 2 są już po 2010. Adrenalina 2 chyba też.
 
hehe:)



Właśnie ukończyłem Raid 2. Faktycznie mniej akcji niż w jedynce, ale też epicki. Bitka w kuchni do rzeźnia:) A i podobało mi się postaci - Bejsbolista, Bezdomny, Głuchoniema (<3) - o nich mogły by spinoffy powstać nawet:)
 
Mi właśnie ta głucha z młotkami typową postać z anime przypominała, jednak nie narzekam bo przecież nie o realizm w The Raid chodzi i również bardzo dobrze mi się go oglądało.



Bezdomny? O Mad Doga/Prakoso Ci chodzi?
 
Back
Top